Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Ballroom donderdag 6 december 2018
Check hoe advertise your product bij ons

WDC AL Open World Championships 2018
Frankrijk - Paris donderdag 6 december 2018

Open World U12 Juvenile Ballroom donderdag 6 december 2018

Finale

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukraïne
2  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukraïne
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukraïne
4  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukraïne
5  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Rusland
6  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rusland
8  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraïne
9  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Denemarken
10  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Noord-Ierland
11  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukraïne
12  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusland

Kwart-Finale

13  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukraïne
13  Leo Kolmykov & Daria Andreyev Amerika
15  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ukraïne
15  Denis Machek & Karina Skiba Ukraïne
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukraïne
18  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukraïne
19  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir IJsland
19  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ukraïne
21  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukraïne
22  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukraïne
22  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukraïne
24  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukraïne
25  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Rusland
26  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy Amerika
27  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukraïne

Round 2 (top 47)

28  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukraïne
28  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukraïne
30  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukraïne
31  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Moldavië
32  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ukraïne
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir IJsland
33  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rusland
33  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukraïne
36  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Canada
36  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukraïne
39  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ukraïne
39  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukraïne
41  Evan Holmes & Lili Crane Engeland
42  Mica Petit & Dayana Desvennes Frankrijk
43  Jake Berg & Anna Talis Amerika
44  Chengming Liu & Xiangjun Wu China
45  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir IJsland
45  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukraïne
47  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Engeland
48  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Rusland

Round 1 (top 58)

49  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir IJsland
50  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Engeland
51  Alon Port & Lia Groner Italië
51  Mark Roshchin & Daria Efremova Rusland
53  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova Amerika
54  Maxim Martynov & Alina Gridneva Rusland
56  Timéo Fabrici & Clara Janicki Frankrijk
56  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor Amerika
58  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir IJsland
58  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir IJsland
60  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Ukraïne
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}