Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin zondag 9 december 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

WDC AL Open World Championships 2018
Frankrijk - Paris donderdag 6 december 2018

Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin zondag 9 december 2018

Finale

1  Antonio Esposito & Maria Rosaria Dal Monte Italië
2  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukraïne
3  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukraïne
4  Stanislav Grigorenko & Veronika Medvedeva Ukraïne
6  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazachstan
7  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir IJsland
9  Junior Rodriguez & Grazia Luongo Italië
10  Leo Kolmykov & Daria Andreyev Amerika
11  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Rusland
12  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukraïne

Kwart-Finale

13  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy Amerika
13  Danilo Steshenko & Karyna Kravchenko Ukraïne
15  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukraïne
15  Mihail Koval & Polina Moroz Ukraïne
15  Chengming Liu & Xiangjun Wu China
15  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukraïne
19  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraïne
20  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukraïne
20  Alex Zheng & Alexa Sosna Amerika
22  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukraïne
22  Stepan Belevtsov & Marianna Panchenko Ukraïne
22  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir IJsland
25  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rusland

Round 2 (top 40)

26  Denis Machek & Karina Skiba Ukraïne
26  Tianqi Zhang & Yuzhu Bai China
26  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Rusland
29  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukraïne
29  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukraïne
29  Mark Roshchin & Daria Efremova Rusland
32  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugal
32  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukraïne
32  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukraïne
32  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukraïne
32  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Spanje
37  Justin Lujan & Julia Zilman Amerika
37  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukraïne
39  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukraïne
40  Svyatoslav Chernetskij & Lejla Sandul Ukraïne
41  Alon Port & Lia Groner Italië

Round 1 (top 54)

42  Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldavië
42  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukraïne
42  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Canada
45  Jake Berg & Anna Talis Amerika
45  Evan Holmes & Lili Crane Engeland
47  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor Amerika
47  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukraïne
49  Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Engeland
49  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukraïne
52  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir IJsland
53  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir IJsland
53  Joseph Robusto & Alissa Joly Amerika
55  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir IJsland
56  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir IJsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}