Results from danceComp Wuppertal 2018 - WDSF Senior II Open Standard vrijdag 6 juli 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

danceComp Wuppertal 2018
Duitsland - Wuppertal vrijdag 6 juli 2018

WDSF Senior II Open Standard vrijdag 6 juli 2018

Finale

1  Slawomir Lukawczyk & Janine Desai Engeland
2  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Frankrijk
3  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Duitsland
4  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusland
5  Jordi Mayral & Eva Aguilera Spanje
6  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
8  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
9  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Italië
10  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
11  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
12  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Duitsland

Kwart-Finale

13  Angelo Iacovissi & Cinzia Restante Italië
14  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Duitsland
15  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Italië
16  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Nederland
17  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Duitsland
18  Pawel Kowalczyk & Anita Lis-Kowalczyk Duitsland
18  Jürgen Weibert & Olga Weibert Duitsland
20  Ronny Romijn & Anne Romijn Nederland
20  Rudy Van Rooijen & Marina Moskvitina Nederland
22  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
23  Falk Thomas & Sabrina Bisaccia Duitsland
24  Michael Haul & Larissa Haul Duitsland

Round 3 (top 48)

25  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Duitsland
26  Zbigniew Rybarczyk & Anke Schmidt Duitsland
27  Harald Hümpfer & Ursula Hümpfer Duitsland
28  Artur Mitterer & Petra Mitterer Duitsland
29  Armin Balk & Anja Frieling Duitsland
30  Richard Bruurmijn & Claudia Bruurmijn Nederland
31  Eckehard Kahl & Anne Kahl Duitsland
31  Knut Moller & Iris Moller Duitsland
33  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Duitsland
34  Frank Garnath & Kirstin Tietgens Duitsland
34  Holger Staub & Birgit Staub Duitsland
36  Jürgen Flimm & Christine Flimm Duitsland
37  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Duitsland
38  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Duitsland
39  Evert Diepenveen & Margriet Van Tuil Nederland
39  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Duitsland
41  Dirk Luneburg & Melanie Luneburg Duitsland
42  Thomas Roggeman & Annik Spaenjers België
42  Rainer Schramm & Marion Schramm Duitsland
44  Michael Kemmann & Sandra Kemmann Duitsland
44  Christoph Rathmann & Nadine Rathmann (aka Kampmeier) Duitsland
46  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Duitsland
46  Piotr Misztal & Monika Misztal Polen
48  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland

Round 2 (top 96)

49  Marcin Sywula & Katarzyna Sywula Polen
50  Alexander Beaumont & Anne Beaumont Duitsland
50  Stefan Lehr & Nora Falke Duitsland
52  Marc Valkier & Karen Van Der Berg Nederland
53  Ulrich Czempinski & Andrea Bacher Duitsland
54  Ludwig Benes & Stefanie Hagner-benes Duitsland
55  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Duitsland
56  Matthias Diehl & Nicole Rennhack Duitsland
57  Jan Praedel & Nadine König-Haupthoff Duitsland
58  Willem Foppen & Christel Foppen-Nienkemper Nederland
58  Jaroslaw Krainski & Anna Krainska Polen
58  Christian Matheis & Iboja Matheis Duitsland
61  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
62  Morris Fröhlich & Corinna Fröhlich Duitsland
62  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Duitsland
64  Gregor Häuslein & Tamara Brands Duitsland
65  Valerio Aiuto & Rosetta Aiuto Duitsland
65  Ralf Heinrichs & Cornelia Fank Duitsland
65  Burkhard Von Kloeden & Wencke Wallbaum Duitsland
65  Michael Seidel & Yvonne Burgdorf Duitsland
65  Kwok-Wai Wu & Ria Jaspers Duitsland
70  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Nederland
70  Christian Karau & Anette Karau (aka Braun) Duitsland
72  Dirk Dittrich & Jeanette Dittrich (aka Jäger) Duitsland
73  Bernhard Brockmann & Susan Brockmann Duitsland
74  Guido Schubert & Birte Schubert Duitsland
74  Rudi Stern & Heidi Stern Duitsland
76  Othmar König & Ruth König Duitsland
76  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Duitsland
76  Stefan Schultheiß & Silke Schultheiß Duitsland
79  Ulf Nagel & Doris Nagel Duitsland
80  Thomas Heuser & Carina Heuser Duitsland
80  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Duitsland
80  Jens Riedel & Silka Riedel Duitsland
83  Peter Gerlach & Catrin Gerlach Duitsland
83  Helmut Lindmair & Diana Stüber Duitsland
83  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Duitsland
86  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
86  Werner Runde & Heike Picard Duitsland
88  Rainer Griesbaum & Andrea Griesbaum Duitsland
88  Thomas Scherner & Manuela Beuerbach Duitsland
90  Thomas Ledebuhr & Ivonne Pool Duitsland
90  Götz Moser & Alexandra Mudrack Duitsland
90  Markus Tenzer & Cornelia Tenzer Duitsland
93  Mathias Heuberger & Christina Heuberger Duitsland
93  Arno Kalkuhl & Andrea Kalkuhl Duitsland
95  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Duitsland
95  Jürgen Wunderlich & Kerstin Wunderlich Duitsland

Round 1 (top 147)

97  Christian Hoffmann & Bianca Strauss Duitsland
98  Stefan Bergmann & Iris Berger Duitsland
98  Thomas Broszey & Claudia Bleidt Duitsland
100  Ingo Carstens & Sandra Schneider Duitsland
100  Miroslav Koula & Jana Michelova Tsjechië
100  Roland Schmitz & Kerstin Schmitz Duitsland
103  Jan Mlejnský & Pavla Kamínková Tsjechië
104  Jens Pursche & Rosi Pursche Duitsland
104  Torge Rieper & Gisela Rieper Duitsland
106  Andreas Haertwig & Heike Gielen Duitsland
107  Andreas Manke & Tanja Wicke-Buschmann Duitsland
107  Norbert Pohlen & Martina Pohlen Duitsland
107  Oliver Schmitt & Petra Albrecht Duitsland
110  Torsten Projahn & Margarete Projahn Duitsland
111  Thomas Leyer & Petra Leyer Duitsland
111  Hagen Winterfeldt & Katrin Winterfeldt Duitsland
113  Steffen Kniestedt & Antje Kniestedt Duitsland
114  Michael Drescher & Sylke Kirsch Duitsland
114  Stefan Meyer & Renate Matuschka Duitsland
116  Roman Bullmann & Martina Bullmann Duitsland
116  Jürgen Kuberczyk & Birte Kuberczyk Duitsland
118  Stephan Slabihoud & Michaela Van Beek Duitsland
119  Thorsten Bassfeld & Susanne Huschens Duitsland
119  Hans Ulrich Bucek & Angelika Schneider Duitsland
119  Benno Heissig & Marion Heissig (aka Hempelt) Duitsland
119  Peter Horner & Nicole Horner Duitsland
119  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Duitsland
124  Thorsten Rieck & Angela Rieck Duitsland
125  Oliver Grosse & Sabine Huyssen Duitsland
125  Stefan Kluver & Andrea Kluver Duitsland
125  Wolfgang Spehr & Susanne Spehr Duitsland
128  Kai-Uwe Bormann & Anja-Mareike Bormann Duitsland
128  Sascha Groh & Beate Groh Duitsland
130  Holger Kursawe & Ursula Rubcke Duitsland
130  Dick Linschoten & Anet Bruinenberg Nederland
130  Armin Winter & Angela Winter Duitsland
133  Stefan Mandel & Rita Mandel Duitsland
133  Guy Wiesen & Barbara Susanne Wiesen (aka Pankratz) Luxemburg
135  Thomas Benthien & Anke Benthien Duitsland
135  Andreas Sierck & Ulrike Bade Duitsland
137  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Duitsland
137  Jos Hoogstra & Miranda Hoogstra België
139  Andreas Franz & Petra Franz Duitsland
139  Daniel Xander & Manuela Xander Duitsland
141  Tom Schonjahn & Christine Schonjahn Duitsland
142  Alexander Pahl & Hanna Dunkel Duitsland
143  Thomas Von Huenerbein & Natascha Von Huenerbein Duitsland
144  Andreas Schwarm & Dorothea Schwarm Duitsland
144  Andreas Steinike & Claudia Steinike Duitsland
146  Wolfgang Carius & Isolde Weber (aka Fassbender) Duitsland
146  Eric Scharnewski & Nicole Scharnewski Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}