Results from danceComp Wuppertal 2017 - WDSF RS Standard zaterdag 22 juli 2017
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

danceComp Wuppertal 2017
Duitsland - Wuppertal vrijdag 21 juli 2017

WDSF RS Standard zaterdag 22 juli 2017

Finale

1  Wu Hongbo & Lu Wanying China
2  Pavel Kopaev & Sofya Esayan Rusland
3  Martin Schmiel & Carolin Queck Duitsland
4  Dominik Stöckl & Madeline Weingärtner Duitsland
5  Giulio Petrilli & Riikka Koponen Finland
6  Egor Nikolaev & Aleksandra Raskatova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexander Pavlov & Mie Udesen Denemarken
8  Raffaele Gesmundo & Noemi Bozzo Zwitserland
9  Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
10  Dominik Kirchniawy & Maria Novikova Duitsland
10  Wesley van Riel & Patricia Bach Nederland
12  Jody Schoonus & Kim De Haan Nederland

Kwart-Finale

13  Kristian Steyzel & Natalie Schneider Duitsland
14  Mark Verlotski & Dina Verlotski Duitsland
15  Linus Holm Foged & Nina Hillenbrand Duitsland
15  Florian Fürll & Liz Langheinrich Duitsland
17  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Engeland
18  Andreas Wenzler & Verena Lieb Duitsland
19  Maximilian Schmidtke & Anja Viereck Duitsland
20  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Duitsland
20  Lukas Stodtko & Julia Janssen Duitsland
22  Christoph Konetschny & Jennifer Busta Duitsland
23  Alexander Klein & Gloria Heesen Duitsland
24  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Nederland

Round 2 (top 37)

25  Martin Neukamp & Lena Sabisch Oostenrijk
26  Marius Dürr & Vanessa Weiß Duitsland
26  Lukas Gandor & Natalie Pusch Duitsland
28  Markus Patas & Reenste Seidenberg Duitsland
29  Niels Hoppe & Annalena Franke Duitsland
30  Jamie Groeneveld & Lesley Groeneveld Nederland
30  Mike Meinert & Marleen Schneider Duitsland
32  Trond Schakat & Victoria Jasinski Duitsland
33  Markus Melato & Franziska Lowe Duitsland
33  Marcel Michalik & Alina Schaaf Duitsland
35  Julian Duldner & Louisa Wasmeier Duitsland
36  Alexander Voges & Laura Pohlmann Duitsland
37  Calvin Strauss & Darleen Pints Duitsland

Round 1 (top 71)

38  Jason Hurrelbrink & Maureen Heerink Nederland
39  Bas Diphoorn & Denise Dols Nederland
40  Fabio Pecoraro & Nynke van Erven Nederland
41  Alex Hinrich & Sarah Wingenfelder Duitsland
41  Phillip Kaiser & Lisa Gericke Duitsland
43  Felix Müller & Julia Minarik Duitsland
44  Robert Ziener & Marie Bönisch-Etzkorn Duitsland
45  Timo Johl & Carina Bayerlein Duitsland
46  Daan Bakker & Cecillia Lokhoff Nederland
46  Yannic Lux & Janine Liskow (aka Hochheim) Duitsland
46  Anthony Schulz & Nina Broszio Duitsland
46  Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Duitsland
50  Sergej Sonnemann & Nadine Mierke Duitsland
51  Dennis Ciomber & Julia Gräfin Von Brühl Duitsland
51  Patrick Vrielmann & Marit Poffers Duitsland
53  Julian Groß & Hannah Bosch Duitsland
54  Jascha Alteruthemeyer & Esther Lammel Duitsland
54  Kristóf Zsolt & Mia Mäder Duitsland
56  Johannes Altmann & Lea Baier Duitsland
56  Jochen Krings & Sophia Maria Kiesel Duitsland
58  Ralf Vieveen & Chantal Dalemans Nederland
59  Markus Baumann & Felicitas Schmidinger Duitsland
59  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
61  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Duitsland
61  Rene Morczinek & Irina Pecheritsa Duitsland
63  Benjamin Exner & Valeska Exner (aka Rietschel) Duitsland
63  Christopher Lambert & Johanna Dierks Duitsland
65  Dennis Middelkamp & Nikky Ladru Nederland
65  Stefan Töpfer & Lisa Marie Hoffmann Duitsland
67  Moritz Knaut & Simone Welge Duitsland
68  Alexander Borison & Anastasia Fokina Engeland
68  Daniel Grosch & Marina Grosch Duitsland
68  Malcolm van Hemert & Martine Vos Nederland
71  Jaco van den Berg & Anne de Bruijn Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}