Results from danceComp Wuppertal 2016 - Adult B Latin zaterdag 2 juli 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

danceComp Wuppertal 2016
Duitsland - Wuppertal vrijdag 1 juli 2016

Adult B Latin zaterdag 2 juli 2016

Finale

1  Andre Claus Apsel & Selina Heinkelein Duitsland
2  Felix Meurer & Julia Franken Duitsland
3  Arno Klocker & Juliane Braun Duitsland
4  Thorben Jürgensen & Jennifer Stoll Duitsland
5  Markus Ihben & Anna Heuer Duitsland
6  Falk Jensen & Veronika Stritzke Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Antonio Ungefug & Jessika Keberlein Duitsland
8  Andreas Arndt & Elena Gubenko Duitsland
8  Alexander Gerlitz & Lidija Schirnewitsch Duitsland
10  Mathias Dorn & Elisabeth Metzger Duitsland
11  Hendrik Mundt & Nathalie Jakob Duitsland
12  Alexander Schröder & Laura Salama Duitsland

Round 5 (top 18)

14  Christoph Kluge & Julie Liu Duitsland
14  David Pysik & Kristina Kovaleva Duitsland
14  Marc Schwarz & Nadja Kruse Duitsland
17  Korbinian Schmitt & Carolin Steinegger Duitsland
18  Joey Ackermann & Birte Oldenbüttel Duitsland
18  Anton Gulenko & Nicola Grote Duitsland

Round 4 (top 20)

21  Ralf Bläsing & Sarina Bernhardt Duitsland
21  Gaspare Gacioppo & Saskia Fath Duitsland

Round 3 (top 21)

24  Marco Pulver & Valerie Fricke Duitsland

Round 2 (top 33)

25  Marcel Hark & Mareike Kypke Duitsland
26  Niklas Bannasch & Sophie-Charlotte Netzel Duitsland
26  Niklas Kohmüller & Janet Friedemann Duitsland
28  Michal Bartak & Jana Chladkova Tsjechië
29  Adrian Kopp & Katharina Vogtmeier Duitsland
30  Marvig Juskan & Majlis Juskan Duitsland
31  Manuel Hauck & Julia Radzioch Duitsland
32  Pascal Kemmann & Vanessa Beumer Duitsland
33  Julian Grewe & Angelique Perz Duitsland
34  Jean-Luc Caspers & Charline Nosbusch Luxemburg
34  Daniel Erben & Sina Benz Duitsland
34  Stefan Fingerling & Cindy Perk Duitsland

Round 1 (top 59)

37  Markus Haftstein & Mareike Flögel Duitsland
37  Matthias Schaaf & Annika Schlatt Duitsland
39  Alexander Enes & Evelyn Axt Duitsland
39  Nik Jason Leyendecker & Sascha Luthans Duitsland
41  Aleksander Barynskyy & Elina Gurewitsch Duitsland
41  Nils Schindler & Helena Kästle Duitsland
43  Maximilian Peter Goertz & Franziska Leopold Duitsland
43  Timo Horst & Kristina Brandt Duitsland
43  Theodoros Panis & Belma Hota Duitsland
46  Thorben Heks & Kathleen Pralle Duitsland
47  Ondrej Hanus & Marie Peltanova Tsjechië
47  Marcus Krick & Luana Sommer Duitsland
47  Carsten Wirth & Maria Kretschmann Duitsland
50  Julius Milde & Julia Johanna Matheis Duitsland
51  Hans Klose & Nadine Hannig Duitsland
52  Florian Kleeschulte & Sonja Kaglin Duitsland
52  Nico Viedt & Maren Günzel Duitsland
54  Markus Landgraf & Julia Haberichter Duitsland
54  Jens Sumpf & Lisa Marie Baasch Duitsland
56  Fabian Nick & Anna Müller Duitsland
56  Florian Schweitzer & Christine Schuster Duitsland
58  Christian Haase & Gina-Julia Lindemann Slovenië
58  Thorben Malte Klüver & Janine Butenberg Duitsland
60  Niels Gensler & Monique Gensler Duitsland
61  Volker Blumensaat & Eva Piske Duitsland
62  Felix Hoffmann & Anna Vogele Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}