Results from danceComp Wuppertal 2016 - Adult A Latin zaterdag 2 juli 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

danceComp Wuppertal 2016
Duitsland - Wuppertal vrijdag 1 juli 2016

Adult A Latin zaterdag 2 juli 2016

Finale

1  Alexander Tyshchenko & Erika Matey Duitsland
2  Roman Kim & Marisa Iglesias Den Haan Duitsland
3  Igor Getz & Dana Kober Duitsland
4  Andreas Sopov & Laura Beichel Duitsland
5  Martin Graf & Marianna Roschnov Duitsland
6  Saverio Costante & Laura Campanile Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Stephan Wirth & Celine Jörns Duitsland
8  Robin Goldmann & Daniela Dörflinger Duitsland
8  Robin-René Hartung & Alina Just Duitsland
10  Boris Bube & Lisa Schenk Duitsland
11  Alexander Heidowitzsch & Stefanie Weizel Duitsland
11  Erwin Schleining & Nadja Spalek Duitsland

Kwart-Finale

13  Christopher Roschlaub & Linda Unser Duitsland
14  Fiete Heinrich & Marina Pitesa Duitsland
15  Ronald Gurewitsch & Nicole Kazankova Duitsland
15  Tobias Thobe & Hanna Junk Duitsland
17  Artem Pusch & Katarina Klunk Duitsland
18  Daniel Bauer & Nicole Faller Duitsland
19  Thomas Lennefer & Natalia Straube Duitsland
20  Tim Wattenberg & Lucia Neu Duitsland
21  Thomas Bilich & Tatjana Stroh Duitsland
21  Markus Winter & Irina Babakova Duitsland
23  Alexander Kopka & Michelle Casjens Duitsland
23  Samuel Marschall & Irina Bach Duitsland

Round 2 (top 47)

26  Christian Hassenstein & Dana Guerra Duitsland
26  René Schulte & Diana Kleingarn Duitsland
28  Alexander Maier & Vanessa Kotschetkov Duitsland
28  Tobias Salamon & Christin Salamon Duitsland
28  Thomas Taga & Lotte Verwerft België
31  Philipp Nickels & Lynn Güntherschulze Duitsland
32  Boris Kulakow & Evelyn Müller Duitsland
33  Marcel Hammrich & Anastasia Aronova Duitsland
34  Leon Alsweh & Monika Zdravkovic Duitsland
34  Joshua Böck & Ronja Klein Duitsland
34  Alexander Gensch & Nina Messina Duitsland
34  Christoph Staub & Julia Staub Duitsland
38  Nikolaus Kleemann & Nora Bokor Oostenrijk
39  Moritz Horner & Desireé Bieronski Duitsland
40  Valentin Baier & Xenia Dann Duitsland
41  Marcel Blickle & Jessica Graeser Duitsland
42  Sven Malinowski & Darja Fevralev Duitsland
42  Joel Zupan & Sarah Conrad Duitsland
44  Fabian Geukens & Julia Mindermann Duitsland
45  Santiago Calvo & Anna Pershina Duitsland
45  Max Hillgruber & Milena Hillgruber (aka Gutdeutsch) Duitsland
47  Stefan Riehle & Senta Neff Duitsland
48  Mattes Michelsen & Lynn Rasmussen Duitsland

Round 1 (top 70)

49  Tobias Binkele & Catrin Rohr Duitsland
49  Jürgen Pfeffer & Johanna Mohrenberger Oostenrijk
51  Maurice Marschall & Imke Teuchert Duitsland
52  Volker Bosing & Carolin Heier Duitsland
53  Mario Funke & Carolina Leuschel Duitsland
54  Björn Cremer & Anne Knuth Duitsland
54  Roman Krell & Sofia Vaisbord Duitsland
56  Thomas Steinegger & Valentina Projer Oostenrijk
57  Gerrit Oertel & Katharina Wolf-Laubert Duitsland
57  Erik Schäfer & Christina Peters Duitsland
59  David Landwehr & Anna Pavlov Duitsland
59  Justin Peterson & Emily Bell Duitsland
61  Malte Hirnich & Sabrina Tetzlaff Duitsland
61  Til Klüttermann & Svenja Schmitz Duitsland
63  Tobias Brügmann & Svenja Küster Duitsland
64  Kevin Peter Berz & Justina Kopton Duitsland
64  André Knispel & Anna Bobenko Duitsland
66  Matthias Beck & Lena Döpper Duitsland
67  Andreas Hirschmann & Marina Hollweck Duitsland
68  Benjamin Naumann & Nicole Naumann Duitsland
69  Pierre Bernoon & Anastasia Shcherbakova Duitsland
69  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Duitsland
71  Lennart Roppel & Sonja Gubenko Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}