Results from danceComp 2022 - WDSF Rising Stars Open Latin vrijdag 1 juli 2022
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

danceComp 2022
Duitsland - Wuppertal vrijdag 1 juli 2022

WDSF Rising Stars Open Latin vrijdag 1 juli 2022

Finale

1  Egor Nikolaev & Aleksandra Raskatova Rusland
2  Marius Eric Nitu & Valentina Predic Roemenië
3  Oleg Ovchinnikov & Karina Nugumanova Kazachstan
4  Florian Baudoux & Natalia Sadowska Frankrijk
5  Miko Sirolinna & Silja Rantala Finland
6  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Justin Lauer & Rita Schumichin Duitsland
8  Andrei Petcu & Diana Astafev Duitsland
9  Aurélien Sonneville & Anastasia Bondareva Frankrijk
10  Mark Polishchuk & Domenica Erontschenko Duitsland
11  Nikita Senin & Michele Muhlig Duitsland
12  Phillip Kozlowski & Victoria Sauerwald Duitsland

Kwart-Finale

13  Andrej Ten & Teodora Elena Banciu Duitsland
14  Justin Elert & Nicole Menser Duitsland
15  Karabo Morake & Nora Isabelle Mergner Duitsland
16  Cheuk Hin Tse & Hong Yu Natalie Chui Hong Kong
17  Max Naumann & Konstanze Freitag Duitsland
18  Felix Brand & Janine Lackner Oostenrijk
19  János Raul Szabolcs & Margit Virag Marko Hongarije
20  Antti Roodi & Kadi Katarina Kink Estonië
21  Dennis Deiloff & Sabrina Deiloff Duitsland
22  Vincenz Lohse & Annalena Maria Roscher Duitsland
22  Markus Schmitz & Katharina Schlinke Duitsland
24  Alessandro Faraco & Charleen Leimer Zwitserland

Round 2 (top 37)

25  Luca-Baptiste Ruef & Julia Amato Zwitserland
26  Octave Proust & Daphné Riou Frankrijk
26  Patrick Seebauer & Julia Kaufmann Oostenrijk
28  Artem Mirgorodsky & Nadja Bernhardt Duitsland
29  Vlad Alex Pop & Jhinuk Alvares Indië
29  Martin Schulz & Alexandra Nikulina Duitsland
29  Stefan Spirig & Lisa Kristina Bachmann Zwitserland
32  Max Glabe & Martine Hammer Myhrengen Nederland
32  Moritz Horner & Desireé Bieronski Duitsland
34  Fabrice Beaumont & Veronika Stockem Duitsland
35  Moritz Appl & Lea Moor Duitsland
35  Jens Kothe & Vanessa Gergert Duitsland
37  Sebastien Nancy & Evgeniya Moskalyuk Frankrijk

Round 1 (top 54)

38  Ulrich Lauerer & Christina Scheid Duitsland
39  Matthias Pichler & Elisa Meister Oostenrijk
40  Tarik Hennings & Mariami Koberidze Duitsland
40  Marian Tamasciuc & Michelle Kazankova Duitsland
42  Alessandro Scarola & Madeleine Mravkarov Amerika
43  Brice Giraudet & Laurelyne Barbier Frankrijk
44  Juho Lipsonen & Saana Pellinen Finland
44  Felix Neidhard & Melina Tholler Oostenrijk
44  David Vestfrid & Diana Stefania Banciu Duitsland
47  Fabian Rafler & Laura Homar Oostenrijk
48  Yoan Iliev & Sophia Maria Kiesel Duitsland
48  Efe Ozge & Nisan Dokmeci Turkije
50  Frank Hölzer & Kati Richter Duitsland
51  Donaat Celea & Daisy Vanoppen België
52  Christopher Papageorgiou & Carmela Saggio Duitsland
53  Markus Winter & Lena Hofmeier Duitsland
54  Randolf Baumgartner & Inga Karlisch Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}