Results from XVII Platja d'Aro Dance Festival - WDSF Grand Slam Latin zondag 30 oktober 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

XVII Platja d'Aro Dance Festival
Spanje - Platja d'Aro zaterdag 29 oktober 2016

WDSF Grand Slam Latin zondag 30 oktober 2016

Finale

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
2  Timur Imametdinov & Nina Bezzubova Duitsland
3  Marius-Andrei Balan & Khrystyna Moshenska Duitsland
4  Andrey Gusev & Vera Bondareva Finland
5  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Umberto Gaudino & Louise Heise Denemarken
8  Edgar Marcos & Alina Nowak Spanje
9  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
10  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
11  Maxim Stepanov & Ksenya Rybina Duitsland
12  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland

Kwart-Finale

13  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
14  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Rusland
15  Juan Gomez Prieto & Marina Mangione Spanje
16  Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polen
17  Dimitrii Cernei & Oona Oinas Finland
18  Eric Izakson & Michele Magera Israël
19  Aleix Civico Pallas & Sara Orriols Spanje
20  Salvatore Termini & Federica Cillari Italië
21  Gu Qingwu & Lin Zi Xuan China
22  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Frankrijk
23  Igor Doschechko & Polina Pesetskaya Byelorussia
24  Vincenzo Termini & Elisa De Belardini Italië

Round 2 (top 48)

25  Ivan Malkov & Natalya Kolpakova Frankrijk
26  Pere Garau Alvarez & Charlene Meyssonnier Frankrijk
27  Vicenç Torremade Sanz & Estela Anguera Spanje
28  Vladimir Neykshin & Vladislava Andreeva Rusland
29  Adrian Fontenla Barinaga & Anna Stedile Spanje
30  David Merenguer Torres & Juline Carrel Frankrijk
31  Anthony Colette & Anais Riera Frankrijk
32  Gabriele Bordigoni & Serena Stagni Italië
32  David Morante & Ines Ferrero Spanje
34  David Lopez Fernandez & Jessica Garcia Perez Spanje
34  Slavomir Nalepka & Kristína Bajusova Slowakije
34  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Roemenië
37  Jesus Marcos Doval & Lucia Fernandez Blanco Spanje
37  Agusti Ferre Moya & Irene Marti Perez Spanje
39  Rodolfo Gentilini & Yanira Sanchez Hernandez Italië
39  Chris Martin & Julie Felisi Frankrijk
41  Miguel Farres Aguilera & Ekaterina Tadtaeva Spanje
41  Marc Marquez Puigrrodon & Irina Arnau Spanje
43  Pierre Mauduy & Justine Iafrate Frankrijk
43  Adolfo Pablos Berzosa & Laia Puigbert Ayma Spanje
43  Thomas Vernay & Laure Galy Frankrijk
46  Mikel Eguia & Sara Macarrilla Spanje
46  Aleksandr Golubitskij & Darija Savko Byelorussia
46  David Recio Sanchez & Ana Pujol Mendoza Spanje

Round 1 (top 61)

49  Marcos Garcia Romalde & Cristina Fuentes Spanje
50  Yohan Khadir & Anne Ducap Frankrijk
51  Ruben Portalo & Jenny Calero Spanje
51  Joffrey Tarrade & Mendy Dargier Frankrijk
53  Juan Bocanegra & Mireia Vineglas Diaz Spanje
54  Jesus Garcia Polo & Ana Blasco Villa Spanje
55  Julio Armingol & Cristina Pascual Spanje
55  Pere Amoravieta Buxade & Soledad Arroyo Fernandez Spanje
55  Alberto De Leonardo & Angeles Perez Clariana Spanje
55  Santi Rodriguez Marquez & Paqui Torrejon Gonzalez Spanje
55  Valentin Moreno Martin & Montserrat Saez Ortega Spanje
60  Jan Ramos Galvez & Bel Garzon Rovira Spanje
60  Jose Moya Martinez & Angelina Caballero Spanje
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}