Results from World Amateur Latin Championships - IDSF World Latin zaterdag 7 november 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

World Amateur Latin Championships
Slovenië - Maribor zaterdag 7 november 2009

IDSF World Latin zaterdag 7 november 2009

Finale

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusland
2  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Kroatië
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
4  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
5  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
6  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [12] Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Duitsland
8  [10] Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova Amerika
9  [8] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
10  [5] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
11  [4] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Italië
12  [3] Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk

Kwart-Finale

13  [18] Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Engeland
14  [17] Andrei Kiselev & Tiina Koskenvalta Finland
15  [16] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
16  [15] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraïne
17  [13] Morten Löwe & Zia James Denemarken
18  [12] Anton Belyayev & Antoaneta Popova Canada
18  [12] Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
20  [9] Alexander Rebrov & Madara Liepniece Letland
20  [9] Jenya Suvorov & Andrea Zelinkova Letland
22  [8] Edgar Marcos & Svetlana Gudyno Spanje
23  [4] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polen
24  [2] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugal

Round 2 (top 48)

25  [21] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldavië
25  [21] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Spanje
27  [19] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
28  [18] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polen
29  [17] Nikolay Fanagin & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonië
29  [17] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Nederland
29  [17] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finland
32  [16] Jeremy Basile & Megan Wragg Australië
33  [15] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraïne
34  [13] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Zweden
35  [12] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy Amerika
36  [10] Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Byelorussia
37  [8] Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Zweden
37  [8] David Jutge & Celine Leorat Frankrijk
37  [8] Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
37  [8] Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
41  [7] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
41  [7] Wen Li & Huan Huang China
43  [5] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slowakije
44  [4] Strahinja Lackovic & Katarina Rosic (aka Djordjevic) Servië
45  [3] Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israël
45  [3] Konstantin Todorov & Andra Linte Bulgarije
47  [2] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Hongarije
48  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Roemenië

Round 1 (top 89)

49  [18] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Ierland
49  [18] Hou Yao & Zhuang Ting China
51  [16] Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Byelorussia
51  [16] Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Lithouwen
53  [14] Yosi Laskin & Jenya Libman Israël
54  [13] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Tsjechië
55  [12] Aric Yegudkin & Maria Belash Australië
56  [11] Maxim Fomin & Alina Litvak Canada
57  [10] Erhan Kus & Seda Arigul Turkije
58  [9] Hendrik Benninger & Eva Svobodova Zwitserland
58  [9] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
58  [9] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Noorwegen
58  [9] Sigurdur Thor Sigurdsson & Hanna Run Oladottir IJsland
62  [8] Todor Kondov & Snejana Slavova Bulgarije
63  [7] Alexandr Hudorozhtsov & Daniela Botnariuc Moldavië
63  [7] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japan
65  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azarbedjan
65  [6] Davor Marcetic & Branka Bartol Kroatië
65  [6] Marcus Mnerinsky & Sophie Egli Zwitserland
65  [6] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
65  [6] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Georgië
70  [5] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel België
71  [4] Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azarbedjan
72  [3] Marko Paunovic & Ana Mijailovic Servië
72  [3] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Griekenland
74  [2] Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japan
74  [2] Bohlale Manjane & Nyembezi Mahlangu Zuid-Afrika
74  [2] Kristian Pavlovic & Sandra Pavlovic (aka Orgonas) Servië
77  [1] Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugal
77  [1] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
77  [1] Firat Faik Ikiler & Burcu Yargicoglu Turkije
77  [1] Ki Hyun Park & Sodam Hwang Zuid-Korea
77  [1] Marian Sivak & Martina Manakova Slowakije
82  Allister Alexander & Robyn Avontuur Zuid-Afrika
82  Giannis Aliev & Ekaterina Bychkovskaya Griekenland
82  Ivan Angelkovski & Kristina Tarcugovska Macedonië
82  Enis Avdic & Ida Sehovic Bosnië-Herzegovina
82  Roman Bondarev & Oksana Karakay Kazachstan
82  U Lee Hyun & Ri Hwang Joo Zuid-Korea
82  Antonio Nedanoski & Ivana Nedanoska Macedonië
82  Erind Salahi & Erta Sfordelli Albanië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}