Results from WDSF Hong Kong - WDSF Grand Slam Latin zaterdag 8 juli 2017
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

WDSF Hong Kong
Hong Kong - Hong Kong vrijdag 7 juli 2017

WDSF Grand Slam Latin zaterdag 8 juli 2017

Finale

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldavië
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
3  Marius-Andrei Balan & Khrystyna Moshenska Duitsland
4  Timur Imametdinov & Nina Bezzubova Duitsland
5  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
6  Andrey Gusev & Vera Bondareva Finland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
8  Umberto Gaudino & Louise Heise Denemarken
9  Edgar Marcos & Alina Nowak Polen
10  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
11  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
12  Winson Tam & Anastasia Novikova Canada

Kwart-Finale

13  Marek Bures & Anastasja Ermolenko Duitsland
14  Kostiantyn Samarskyi & Isabelle Tay Singapore
15  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
16  Maxim Stepanov & Ksenya Rybina Duitsland
17  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
18  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
19  Aleksey Dolgushin & Kseniya Pyatakhina Rusland
20  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Duitsland
21  Jokubas Venckus & Migle Klupsaite Lithouwen
22  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusland
23  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
24  Bogdan Boie & Natalia Luchiv Moldavië

Round 2 (top 48)

25  Maksim Elfimov & Evgeniya Churikova Rusland
26  Artur Balandin & Anna Salita Duitsland
27  Aleksey Kibkalo & Tatyana Kogadey Kyrgistan
28  Oleksandr Khodenko & Ekaterina Mishina Rusland
28  Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland
30  Fabian Taeschner & Darja Titowa Duitsland
31  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Rusland
32  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Oostenrijk
32  Zsolt Sandor Cseke & Malika Dzumaeva Duitsland
34  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir IJsland
35  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australië
36  Alex Salvador & Alice Chiocchi Australië
37  Kim Jong Chan & Yun Jiha Zuid-Korea
37  Li Mingxuan & Zhou Wan Ting China
39  Gerald Jamili & Cherry Clarice Jamili Engeland
39  Jiahao Jiang & Zhao Wan Zhen China
39  Azat Koshirbaev & Milana Kuznetsova Kazachstan
42  Zhang Andi & Xu Shanshan China
42  Michael Angelo Marquez & Stephanie Sabalo Filipijnen
42  Nam Giyong & Na Ra Shin Zuid-Korea
42  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japan
42  Se Hyeon Oh & Hye Won Lee Zuid-Korea
42  Kazuki Sugawara & Laura Collavizza Japan
42  Wang Ying & Du Jiaze China

Round 1 (top 76)

49  Nguyen Trung Kien & Pham Hong Anh Viet Nam
50  Trinh Hoang Khai & Phuong Pham Viet Nam
51  Nguyen Doan Minh & Nguyen Trong Nha Uyen Viet Nam
52  Chua Zjen Fong & Evon Chong Maleisië
53  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong
54  Remus Tan & Riane Low Singapore
54  Hoang Duc Tuan & Dang Thu Huong Viet Nam
56  Man Ching Yeung & Chiu Kit Ying Hong Kong
57  Wilbert Aunzo & Pearl Marie Caneda Filipijnen
58  Ho Man Lam & Yi Yu Tsoi Hong Kong
59  Cheung Cheuk Him & Ho Hei Man Hong Kong
60  Chi Tong Lam & Wun Pun Macau
61  Yaroslav Borisov & Anzhelika Koreneva Kazachstan
61  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Maleisië
61  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macau
64  Dovano Ip Bacani & Cheuk Ying Chow Hong Kong
64  Lin Yung Cheng & Lin Serena Taiwan
64  Justin Ho & Pang Wan Ching Singapore
64  Lam Hin Hong & Chloe Ho Hong Kong
64  Jettapon Inthakun & Apichaya Kuptawanith Thailand
64  Akharawit Jaddee & Sataporn Kesornsiri Thailand
64  Hong Woh Lam & Dao Er Lim Maleisië
64  Sirapob Lonluer & Luksana Areeruk Thailand
64  Puttisit Promna & Nattanicha Ittisophonpisarn Thailand
64  Man Rulin & Lu Meiyu China
64  Lap Yin Wong & Tsz Ying Leung China
64  Eric Yao & Joanna Chiang Taiwan
64  Jing Zhu & Bangbang Yan China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}