Results from Upper Austrian Senior Championships - Adults V.Waltz zaterdag 16 september 2017
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Upper Austrian Senior Championships
Oostenrijk - Wels zaterdag 16 september 2017

Adults V.Waltz zaterdag 16 september 2017

Finale

1  Thomas Reininger & Kristy Puusepp Oostenrijk
2  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Oostenrijk
3  Michael Walter & Alexandra Dostal Oostenrijk
4  Thomas Weiner & Stefanie Kargl Oostenrijk
5  Dominik Schauer & Caroline Rammler Oostenrijk
6  Florian Fierlinger & Sandra Langthaler Oostenrijk
7  Paul Worm & Viktorija Gopko Oostenrijk
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Jörg Kügler & Eva Hundstorfer Oostenrijk
9  Felix Angleitner & Sara Decker Oostenrijk
9  Wolfgang Kober & Nataliya Melnychenko Oostenrijk
9  Tobias Wipplinger & Marlene Schwarz Oostenrijk
12  Manuel Hauthaler & Katharina Floimayr Oostenrijk
12  Friedrich Königstorfer & Michaela Heininger Oostenrijk
12  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Oostenrijk
12  Andreas Seiringer & Eveline Kopt Oostenrijk

Kwart-Finale

16  Peter Langthaler & Claudia Langthaler Oostenrijk
16  Helmut Weber & Felizitas Weber Oostenrijk
18  Lothar Klebel & Gabriele Klebel Oostenrijk
18  Wolfgang Kraus & Hildegard Kraus Oostenrijk
18  Stephan Kroesen & Helga Kroesen Oostenrijk
18  Franz Pichler & Uli Pichler Oostenrijk
22  Walter Fierlinger & Helga Fierlinger Oostenrijk
22  Thomas Schön & Corina Katzmayr Oostenrijk

Round 3 (top 38)

24  Joachim Leisch & Monika Leisch-Kiesl Oostenrijk
24  Andreas Pikel & Anita Niedermann-Pikel Oostenrijk
24  Mario Urban & Isabella Schmid Oostenrijk
27  Bernard Pratter & Anja Lugmeier Oostenrijk
27  Franz Preinfalk & Maria Ötzlinger Oostenrijk
27  Michael Raschka & Brigitte Raschka Oostenrijk
27  Reinhold Weyrich & Regina Weyrich Oostenrijk
31  Heinz Bachler & Annemarie Bachler Oostenrijk
31  Jochen Berger & Monika Kromer Oostenrijk
31  Gerhard Böswarth & Helga Moll Oostenrijk
31  Robert Finster & Herta Finster Oostenrijk
31  Walter Korkisch & Elisabeth Radowisch-Kragl Oostenrijk
36  Gerald Blaschke & Doris Blaschke Oostenrijk
36  Peter Czabala & Bianca Mallinger Oostenrijk
38  Michael Kutsam & Miriam Fürst Oostenrijk

Round 2 (top 54)

39  Juergen Galler & Carina Follrich Oostenrijk
39  Peter Pirngruber & Christa Steigerwald Oostenrijk
39  Uwe Schleypen & Monika Schleypen Oostenrijk
42  Karl Fleckenstein & Jutta Rechberger Oostenrijk
43  Frantisek Penz & Olga Penzova Tsjechië
43  Michael Weber & Eva Stix Oostenrijk
45  David Aigner & Karina Pramer Oostenrijk
45  Thomas Gnedt & Maria Gnedt Oostenrijk
45  Thomas Houdek & Maria Bieregger Oostenrijk
45  Johann Schinninger & Eva Maria Schinninger Oostenrijk
45  Andreas Zeitelhofer & Angela Pirc Oostenrijk
50  Florian Aichhorn & Laura Alberndorfer Oostenrijk
50  Gerald Aigner & Judith Aigner Oostenrijk
50  Hermann Buchegger & Gabriele Bannert Oostenrijk
50  Johannes Kainz & Veronika Dirnhofer Oostenrijk
50  Gerhard Söllinger & Gerlinde Söllinger Oostenrijk

Round 1 (top 57)

55  Friedrich Lehner & Maria Haidinger Oostenrijk
56  Dieter Birklbauer & Bettina Katzmayr Oostenrijk
56  Josef Holzleitner & Daniela Holzleitner Oostenrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}