Results from UK Open 2019 - Amateur Rising Star Latin dinsdag 15 januari 2019
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2019
Engeland - Bournemouth dinsdag 15 januari 2019

Amateur Rising Star Latin dinsdag 15 januari 2019

Finale

1  Aimadi Zhang & Jia Hao Yue China
2  Mikhail Popov & Anastasiya Dubrovskaya Rusland
3  Maksim Bodnar & Olga Kuzmenko Ukraïne
4  Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rusland
5  Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng China
6  Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [26] Ilya Kashirkin & Yuliia Zhukova Rusland
8  [25] Cosimo Barra & Diana Sharipova Italië
9  [21] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Denemarken
10  [15] Oskar Dziedzic & Magdalena Tarnowska Polen
11  [14] Hao Jiang & Guo Yang China
11  [14] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li China

Kwart-Finale

13  [20] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Italië
13  [20] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rusland
15  [18] Maksim Bigus & Angelina Rozgon Ukraïne
15  [18] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rusland
15  [18] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan Amerika
18  [16] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukraïne
18  [16] Stas Olarescu & Marketa Vlckova Engeland
20  [15] Alessandro Romano & Natalia Arci Italië
20  [15] Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir IJsland
20  [15] Bai Zhiqian & Qian Wu China
23  [13] Johnny Yifan Zhao & Mina Xinru Mao China
24  [10] Aaron Flynn & Niamh Curtin Ierland

Round 3 (top 40)

25  [23] Yaroslav Brovarskyy & Vlada Kovalenko Ukraïne
25  [23] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen China
27  [22] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Griekenland
27  [22] Guangyan Yu & Jianqiu Xu China
29  [21] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Italië
29  [21] Mengju Li & Xuejiao Yu China
29  [21] Artur Solomovych & Elena Boyko Ukraïne
32  [20] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraïne
32  [20] Samuel Santarelli & Elisa Brunetti Italië
34  [19] Nazariy Blagyy & Nikolina Melin Polen
34  [19] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nieuw-Zeeland
34  [19] Ron Garber & Klaudia Petriti Amerika
37  [16] Kavin Rathna & Haijiao Long China
38  [15] Cheng Yu & Huang Huihui China
39  [14] Wang Da Yu & Chen Jia China
40  [12] Denis Fesenko & Kristina Mendela Ukraïne

Round 2 (top 82)

41  [21] Sergiy Agvanyan & Darya Mazhova Ukraïne
41  [21] Luca Franceschinis & Mari Randazzo Italië
41  [21] Zhihong Qiu & Xu Chen China
41  [21] Pavel Vinichenko & Ganna Skurativska Ukraïne
41  [21] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
46  [20] Yu Bowen & Xia Fan China
46  [20] Weitian Shao & You Yi Cai China
48  [18] Federico Marianasonte & Federica Salute Italië
48  [18] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Engeland
50  [17] Sergiy Chernykov & Mariya Kuryanova Ukraïne
50  [17] Ernest Jelen & Agata Faber Polen
52  [16] Marco Bonavolta & Benedetta Vari Italië
52  [16] Luciano Iera & Rosaria Segreto Italië
52  [16] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polen
52  [16] Vladyslav Ponomarenko & Aleksandra Slypenchuk Ukraïne
52  [16] Rami Schehimi & Susan Fichte Duitsland
57  [15] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Italië
57  [15] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Frankrijk
57  [15] Vasiliy Paratuy & Natalya Stadnichenko Rusland
57  [15] Mattia Di Renzo & Francesca Polce Italië
61  [14] Steven Greenwood & Jessica Bull Australië
61  [14] Woo Hyeon Kang & Su-Hyun Lee Zuid-Korea
61  [14] Mirko Marsella & Alessia Antonucci Italië
61  [14] Robert Virenius & Veera Hedman Finland
65  [13] Jorgen Buse & Minjung Jun Denemarken
65  [13] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukraïne
65  [13] Li Yaxi & Yanian Deng China
68  [12] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Engeland
68  [12] Christian Skibsrud & Olivia Oates Engeland
68  [12] Declan Taylor & Victoria Akhurst Australië
71  [11] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Zweden
72  [8] Vladislav Krupskiy & Valerie Dubinsky Amerika
72  [8] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finland
72  [8] Roberto Santoro & Mariarita Guarino Italië
72  [8] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Nederland
72  [8] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polen
77  [7] Kirill Dovzhik & Lydia Hall Engeland
78  [6] Daniil Egorenko & Juliana Menzinskaja Rusland
79  [5] Domenico Nesta & Elena Rovere Italië
79  [5] Ryan Raffloer & Bethany Howard Amerika
79  [5] Mateusz Sobala & Hanna Kopiec Polen
82  [4] Lorenzo Magnanini & Giorgia Magnanini Italië

Round 1 (top 137)

83  [24] Mateusz Ostrowski & Marzena Dykman (aka Dudek) Polen
83  [24] Artem Semenov & Darya Markina Rusland
83  [24] Hyun Hyuk Shin & Min Jung Kim Zuid-Korea
86  [23] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Engeland
86  [23] Sergey Efremov & Viktoriia Antoniuk Ukraïne
86  [23] Albert Kosinski & Anna Ponomar Polen
86  [23] Bartosz Lewandowski & Anna Walachowska Polen
90  [22] Anson Au & Evgeniia Erofeeva Engeland
90  [22] Fabio Oliva & Jenifer Luisa Metallo Engeland
90  [22] Mateusz Wiercioch & Magdalena Bandelewicz Polen
93  [21] Filippos Rouvinas & Maritina Spiratou Griekenland
93  [21] Mykyta Vasylenko & Valeriya Tishkovets Ukraïne
95  [20] Jacob Persson & Linn Hegdahl Zweden
95  [20] Aleksandr Pochtarenko & Anastasia Boguslavskaya Ukraïne
95  [20] Ryder Yang & Kathy Yang Taiwan
98  [19] Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Engeland
99  [17] Kento Ebihara & Luna Takagi Japan
99  [17] Cameron Leitis & Darcy Cromwell Wales
99  [17] Xin Yuan Liu & Zhu Shuang Shiqi China
99  [17] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Italië
99  [17] Ivan Vasilevskiy & Nika Kolomeytseva Ukraïne
99  [17] Tseng Yu-Chen & Ema Nohalova Taiwan
105  [16] Tilemachos Fatsis & Elisavet Mantani Griekenland
105  [16] Jin Seok Park & Chae Young Kim Zuid-Korea
107  [14] Anton Ivanyshyn & Ganna Litvinovich Ukraïne
107  [14] Hyun Seung Joo & Heejin Oh Zuid-Korea
109  [13] Alistair Camilleri & Rachelle Muscat Malta
109  [13] Razmik Papyan & Olga Romanenko Ukraïne
111  [12] Shin Su Jong & Yea Jin Park Zuid-Korea
111  [12] Aydé Ladogana & Marco Martello Italië
111  [12] Mathieu Marechal & Lauren Claydon Engeland
111  [12] Ivan Raditsa & Yuliya Tarabrina Rusland
111  [12] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Engeland
116  [11] Lloyd Grifiths & Bethany Miah Wales
116  [11] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukraïne
118  [10] Daniele Canepone & Sofia Canepone Italië
118  [10] Giannis Margaritis & Georgia Zoi Griekenland
120  [9] Romaine Isaacs & Lenka Stixova Amerika
120  [9] Satoshi Mikami & Jasmiya Buhary Japan
120  [9] Stanislav Sutormin & Polina Tishkova Rusland
123  [8] Sander Daamen & Mélissa Manders Nederland
123  [8] Oskar Gaigl & Viktoria Abilov Duitsland
125  [7] Feng Yuxiang & Li Xin China
126  [6] Ethan Brock & Jasmine Saunders Engeland
127  [5] Paolo Aresti & Alessia Sanna Italië
127  [5] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
127  [5] Artur Nawrat & Monika Wieclav Tsjechië
130  [4] Jozef Herak & Michaela Komorova Slowakije
130  [4] Konstantin Piskovatsky & Kseniya Turintseva Rusland
130  [4] Constantin Catalin Saramet & Giulia Albasini Italië
133  [3] Per Almberg & Emese Bengtsberg (aka Farsang) Zweden
134  [2] Peng Mingcheng & Tang Wuxiang China
134  [2] Vladimir Rozhkov & Darya Budzyuk Rusland
136  [1] Athanasios Tsampoukos & Anna-Dimitra Apostolopoulou Griekenland
137  Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}