Results from UK Open 2019 - Amateur Rising Star Ballroom dinsdag 15 januari 2019
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2019
Engeland - Bournemouth dinsdag 15 januari 2019

Amateur Rising Star Ballroom dinsdag 15 januari 2019

Finale

1  Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukraïne
2  Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
3  Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukraïne
4  Aleksandr Bezkrovnyy & Mariya Savchuk Ukraïne
5  Andriy Zinchenko & Ekaterina Bajsarova Ukraïne
6  Alvin Yao Yi Wen & Annie Zhao Ai Ni China
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [28] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraïne
8  [26] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
9  [24] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Engeland
10  [22] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
11  [16] Klim Shypilin & Anastasiya Malahova Ukraïne
12  [6] Yuan Yiqi & Huan Yanni China

Kwart-Finale

13  [21] Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusland
14  [19] Dmitro Lishchuk & Diana Madiy Ukraïne
15  [18] Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
16  [16] Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Engeland
17  [15] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraïne
17  [15] Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rusland
17  [15] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Italië
20  [14] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
21  [13] Samuel Hacke & Katarina Hermanova Amerika
22  [11] Wang Kun & Xu Wan China
23  [10] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
24  [7] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia China

Round 3 (top 40)

25  [24] Xu Xin & Qi Wen Yun China
26  [23] David Cockram & Rosie Ward Engeland
27  [22] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
28  [21] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusland
29  [20] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Engeland
30  [19] Leandro De Rossi & Chloe Barrett-Blake Engeland
31  [18] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
31  [18] Sihan Chen & Cao Lu Ying China
31  [18] Anton Ermakov & Anastasiya Znobina Rusland
34  [17] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusland
35  [15] Patryk Kurasinski & Klaudia Raba Polen
35  [15] Daniel Radu & Elena Babaeva Duitsland
37  [14] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polen
37  [14] Ruslan Kalyuzhnyy & Sonya Tsekanovsky Amerika
39  [12] Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Nederland
39  [12] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Duitsland

Round 2 (top 71)

41  [24] Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Zweden
42  [23] Miles Chapman & Stefania Vitacca Engeland
43  [22] Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rusland
43  [22] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
45  [21] Bogdan Dovgalov & Alisa Margulis Ukraïne
45  [21] Artur Nabok & Michelle Yiu Amerika
45  [21] Wang Tao & Yi Nie Zi China
48  [20] Kyrylo Demidov & Sofia Bila Ukraïne
48  [20] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir IJsland
48  [20] Alan Tentser & Emily Zhang Australië
48  [20] Scott Wilson & Emily Brown Engeland
52  [19] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir IJsland
52  [19] Oleksandr Skornyakov & Anastasyya Slyusar Ukraïne
54  [18] Jun Zheng & Wan Ming Yang China
55  [17] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Australië
55  [17] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polen
57  [16] Michal Pernak & Julia Wojcicka Polen
58  [13] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Italië
59  [12] Denis Molkov & Aleksandra Shvedova Rusland
60  [11] Stefan Badea & Madalina Varlam Canada
60  [11] Ivan Chernyavskiy & Olesya Homyachenko Ukraïne
60  [11] Jakub Furman & Magdalena Guzik Polen
63  [10] Alec Zhiwei Zhang & Zhuoshi Xie Amerika
64  [9] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polen
65  [8] Daniel Smuts-Steyn & Danielle Rowe Engeland
66  [7] Hangfan Zhang & Tang Wei China
67  [6] Oliver Curting & Aida Agolli Oostenrijk
68  [5] Krystian Baryczka & Ewelina Kaczmarek Polen
68  [5] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Nederland
70  [3] Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
70  [3] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polen

Round 1 (top 94)

72  [28] Maxwell Harrison & Katie Harrison Engeland
72  [28] Lee Jaehwan & Cho Kyungbin Zuid-Korea
72  [28] Yi Chuan Liu & Yu Ju Liu Taiwan
72  [28] Christopher Savage & Charlotte Carruthers Engeland
76  [27] Lukasz Garwacki & Karolina Skrobanska Polen
77  [25] Mirco Cinquini & Anita Pratelli Italië
78  [24] Lewis Hateley & Rebekka Ros Engeland
79  [22] Ethan Brock & Jasmine Saunders Engeland
80  [21] Roman Kalynii & Nataliya Kalinchuk Ukraïne
80  [21] Nikita Lobchenko & Anna Stovba Engeland
82  [19] Takanobu Oguni & Nanami Wada Japan
83  [18] Joe Johnson & Eva Johnson Engeland
84  [16] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Oostenrijk
84  [16] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Engeland
86  [15] Kirill Gunbin & Veronika Rubtsova Rusland
86  [15] Cameron May & Emma O'reilly Australië
88  [13] Sander Daamen & Mélissa Manders Nederland
88  [13] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
90  [6] William Lindgren Stauch & Julia Hallberg Zweden
91  [5] Cameron Robinson & Viktoriya Breus Engeland
92  [2] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nieuw-Zeeland
93  [1] Maxwell Saban & Carrie Anne Gill Engeland
93  [1] Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}