Results from UK Open 2018 - Amateur Ballroom donderdag 18 januari 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

UK Open 2018
Engeland - Bournemouth dinsdag 16 januari 2018

Amateur Ballroom donderdag 18 januari 2018

Finale

1  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
2  Chong He & Jing Shan China
3  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rusland
4  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraïne
5  Kyle Taylor & Izabela Skierska Engeland
6  Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [22] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraïne
8  [16] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraïne
9  [11] Jianan Peng & Jia Ci Zhong China
10  [10] Alex Gunnarsson & Ekaterina Bond IJsland
11  [9] Michal Le & Sandra Jablonska Polen
12  Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Amerika

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  [19] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan China
14  [17] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukraïne
14  [17] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Italië
16  [16] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraïne
17  [15] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusland
18  [14] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Italië
18  [14] Dan Malov & Stephanie Noon Amerika
20  [12] James Cutler & Virginie Primeau Canada
21  [11] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Amerika
22  [10] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukraïne
22  [10] Alex Plant & Faye Edge Engeland
22  [10] Brandon Stanley & Diana Miroshnichenko Engeland

Round 4 (top 49)

25  [25] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polen
25  [25] Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski Amerika
27  [20] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
28  [19] Damiano Soldati & Laura Fox Engeland
29  [18] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polen
29  [18] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
31  [17] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
31  [17] Jia Jie Liu & Xiao Ting Guo China
31  [17] David Moretti & Francesca Sfascia Italië
34  [16] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
34  [16] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Engeland
34  [16] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
37  [15] Andrej Volkov & Dana Makarova Rusland
38  [14] Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukraïne
39  [12] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Engeland
40  [11] Sihan Chen & Cao Lu Ying China
40  [11] Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
42  [10] Zhang Zheng Yang & Yu Yi China
43  [9] Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska Ukraïne
43  [9] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finland
43  [9] Andriy Zinchenko & Ekaterina Bajsarova Ukraïne
46  [8] Wang Kun & Xu Wan China
47  [7] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen China
48  [4] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
48  [4] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusland

Round 3 (top 69)

50  [29] Evgeniy Lekh & Yuta Krupnova Rusland
50  [29] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
50  [29] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
50  [29] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Italië
54  [28] Argo Oblikas & Rosie Ward Engeland
55  [27] Marcus Mitchell & Tetyana Panchenko Engeland
55  [27] Roman Sukhomlyn & Sonya Tsekanovsky Ukraïne
57  [26] Danylo Kravchuk & Anastasyya Marchenko Ukraïne
57  [26] Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rusland
59  [25] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polen
60  [23] Davide Camera & Doriana Guzzo Italië
60  [23] Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Polen
60  [23] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraïne
63  [22] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko) Engeland
63  [22] Patryk Kurasinski & Klaudia Raba Polen
65  [20] Dominik Frach & Julia Wojcicka Polen
65  [20] Oliver Hand & Lydia Hall Engeland
67  [17] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusland
68  [15] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polen
69  [9] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Italië

Round 2 (top 89)

70  [33] Tony Cooperman & Rickie Taylor Amerika
71  [32] Aleksey Degtyarev & Aleksandra Golovchenko Rusland
71  [32] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
71  [32] Yuan Yiqi & Huan Yanni China
74  [31] Nicola Caporusso & Francesca Genchi Italië
74  [31] Jakub Furman & Magdalena Guzik Polen
76  [30] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Engeland
77  [29] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Italië
78  [28] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukraïne
78  [28] Eduard Borodov & Ekaterina Golovchenko Rusland
78  [28] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
81  [27] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Denemarken
81  [27] Wang Tao & Yi Nie Zi China
83  [22] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Oostenrijk
83  [22] Filip Sjölander & Ylva Stagler Zweden
85  [20] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polen
86  [19] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Nederland
87  [18] Kamil Baran & Julia Czeczek Polen
88  [15] Maxwell Harrison & Katie Harrison Engeland
88  [15] Jin Bo Sung & Byun Jieun Zuid-Korea

Round 1 (top 121)

90  [31] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Engeland
90  [31] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Engeland
92  [30] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Noorwegen
93  [29] Kirill Potapov & Ksenya Vorobeva Rusland
94  [27] Yi Chuan Liu & Yu Ju Liu Taiwan
95  [26] Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
95  [26] Lewis Hateley & Caroline Court Engeland
95  [26] Ariel Zajac & Monika Zieba Polen
98  [24] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polen
98  [24] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Zuid-Korea
100  [23] Giuseppe Cali & Dejanira Filippazzo Italië
101  [22] Ilmo Seong & You-Jin Bae Zuid-Korea
102  [21] Yurìj Bodnarchuk & Anastasiya Kuriliv Ukraïne
103  [18] Oskar Gedin & Julia Hallberg Zweden
103  [18] Joe Johnson & Eva Johnson Engeland
103  [18] Ian Whyatt & Rosie Powers Engeland
106  [17] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Oostenrijk
106  [17] Cameron May & Emma O'reilly Australië
106  [17] Jun Yong Sing & Myoung Shia Zuid-Korea
106  [17] Fu Yukang & Ding Li Juan China
110  [16] Ruggero Cuore & Maria Libera Giso Italië
111  [15] Yang Kai-Ghun & Yang Yung-Ching China
112  [13] Sander Daamen & Mélissa Manders Nederland
113  [12] Jian Liu & Peixian Fan China
114  [10] Bogdan Kobzarenko & Olena Vakulenko Ukraïne
114  [10] Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Italië
116  [9] Salvatore Vacca & Francesca Paglialunga Italië
117  [8] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Zweden
117  [8] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nieuw-Zeeland
117  [8] Ramu Somodio Ramos & Margaretha Christina Velasco Schrijver Nederland
120  [4] Nicolas Sommer & Alexise Pineaud Frankrijk
121  [1] Joseph Roffey & Dagmara Rutkowska Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}