Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Open Standard zondag 4 november 2018
Check hoe advertise your product bij ons

Transylvanian Grand Prix 2018
Roemenië - Sibiu zaterdag 3 november 2018

WDSF World Open Standard zondag 4 november 2018

Finale

1  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Rusland
2  Rares Cojoc & Andreea Matei Roemenië
3  Marco Sirocchi & Dora Kilin Italië
4  Yahor Boldysh & Irina Averina Byelorussia
5  Michal Zacharewicz & Katarzyna Czyzyk Polen
6  Kirill Pavlov & Kristina Shinkaryuk Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexandru Munteanu & Anna Sheedy Amerika
8  Igor Kruglov & Ekaterina Kazmirchuk Rusland
9  Stepan Podduev & Margarita Sibeleva Rusland
10  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Roemenië
11  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Roemenië
12  Zhi Jun Song & Hu Jingyi China

Kwart-Finale

13  Alexander Pavlov & Mie Udesen Denemarken
14  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusland
15  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Frankrijk
16  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Italië
17  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Roemenië
18  Zdeno Blesak & Henrieta Vadkerti Slowakije
19  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Rusland
20  Trifon Parushev & Cassandre Cauvenberg Bulgarije
21  Adrian Nedea & Irina Adriana Florescu Roemenië
22  Bertalan Hegyes & Boglárka Farkas Hongarije
22  Dénes Szalai & Petra Balla Hongarije
24  Qiu Yuming & Liying Wei China

Round 2 (top 48)

25  Andrei Cujba & Andreea Irimescu Roemenië
26  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macau
27  Emanuel Moraru & Teodora Gabriela Paraschiv Roemenië
28  Andrei Alin Popescu & Irina Teodora Firanescu Roemenië
29  Danilo Korol & Ulyana Leskiv Ukraïne
29  Cristian Doru Pop & Ana Diana Petri Roemenië
29  Patrik Seretin & Ema Pilic Kroatië
32  Cosmin Lupoaie & Anna Daria Mitzura Pentiuc Roemenië
33  Lucian Constantin Boldojan & Roxana Dinca Roemenië
33  Dovydas Sutinys & Kamile Pazeraite Lithouwen
33  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bulgarije
36  Inauan Arthur Engi & Carina Giorgiana Ciubancan Roemenië
37  Sorin Glodeanu & Bianca Maria Paul Roemenië
37  Nikola Iliev & Helga Capapey Spanje
37  Sebastian Schiopu & Bianca Dumitru Roemenië
40  Stefan Campeanu & Cristina Elena Tineiu Roemenië
40  Albert Cojocariu & Carmen Beatrice Buzea Roemenië
40  Adonis Cretu & Elena Vestemean Roemenië
40  Horia Iordache & Andreea Pieptea Bulgarije
40  Ionut Vlad Lazar & Denisa Ana Radulescu Roemenië
40  Alexandru Eduard Mihai & Maria Alexandra Musat Roemenië
40  Gabriel Adrian Neaga & Andreea Grecu Roemenië
40  Bogdan Niculita & Bianca Alexandra Dinculescu Roemenië
40  Silviu Andrei Pintea & Ecaterina Geanina Ruse Roemenië

Round 1 (top 66)

49  Adrian Iscu & Suzana Vladescu Roemenië
50  Semen Chaunin & Natalia Lankina Rusland
51  Sara Felicetti & Christian Malagrinò Italië
52  Constantin Rodean Ilie & Ioana Alexandra Dumitru Roemenië
53  Razvan Valeriu Ratoi & Raluca Stefania Aftenie Roemenië
54  Alexandru Dabu Gabriel & Florentina Catu Georgiana Roemenië
54  Nandor Zsolt Kovy & Rebecca Annamaria Bobroczkyi Roemenië
56  Stefan Coca & Diana Nartea Roemenië
57  Lucas Alexandru Bota & Andreea Alexandra Drumen Roemenië
57  Ciprian Ionut Ciobanu & Irina Aflori Roemenië
57  Teodor Diaconita & Ioana Maftei Roemenië
57  Dragos Ionut Han & Larisa Andrada Muntean Roemenië
57  Wojciech Markowski & Natallia Damasevich Polen
57  Marius Momocea & Suzana Bunescu Roemenië
57  Daniel Rasa & Dariana Cerciu Roemenië
57  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugal
57  Radu Florin Tulcan & Andreea Lavinia Duma Roemenië
57  Gokturk Yurtyapan & Asli Yurtyapan (aka Erdal) Amerika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}