Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Championship Junior II Standard zaterdag 3 november 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Transylvanian Grand Prix 2018
Roemenië - Sibiu zaterdag 3 november 2018

WDSF World Championship Junior II Standard zaterdag 3 november 2018

Finale

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusland
2  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Rusland
3  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Roemenië
4  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Duitsland
5  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusland
6  Riccardo Perretta & Eleonora Petronilli Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukraïne
7  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Lithouwen
9  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Duitsland
10  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstan
11  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Slowakije
11  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova Bulgarije

Kwart-Finale

13  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonië
13  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Moldavië
13  Alexandru Andrei Vatamaniuc & Ioana Daiana Stanciu Roemenië
13  Sevastyan Zolotov & Irina Komar Byelorussia
17  Istvan Urban & Lilla Urban Hongarije
18  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukraïne
19  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polen
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rusland
21  Arturs Biele & Marija Elizabete Kravcuka Letland
21  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Kazachstan
23  Mihkel Jantson & Alexandra Skvortsova Estonië
23  Jaroslav Jesensky & Simona Pavlovicova Slowakije
25  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polen

Round 2 (top 48)

26  Oliver Los Chovanec & Tina Sachova Tsjechië
26  Ziyuan Shu & Xinyue Liang China
28  Jakov Bjelac & Magdalena Vidas Kroatië
28  Aurimas Meska & Gabija Lapseviciute Lithouwen
30  Idan Atias & Moran Moshe Israël
31  Gustavs Bergmanis & Helma Viksna Letland
31  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Oostenrijk
33  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Byelorussia
34  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
35  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Tsjechië
36  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Italië
37  Dennis Gluskin & Anna Perzan Canada
37  Karoly Peter Kovacs-Kalic & Liliana Farkas Hongarije
39  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugal
40  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turkije
41  Robert Mihal Cambei & Tatiana Gonzalez Contreras Spanje
42  Franco Marinovic & Hana Grahovac Kroatië
42  Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir IJsland
44  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Letland
45  Masaki Kinoshita & Marino Kataoka Japan
46  Lassi Kokkonen & Saaga Bruun Finland
46  Žan Stajan & Ana Stajan Slovenië
46  Tilo Wiese & Jale Zinser Zwitserland

Round 1 (top 66)

49  Tobias Skandov Hansen & Astrid Mayer Denemarken
49  Mitchell Hayutt & Sophia Levit Amerika
49  Rhys Oakley & Lilly Taylor Australië
52  Thomas Zinger & Sarah Stolarsky Canada
53  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Ierland
53  Soma Yamamoto & Marina Miki Japan
56  Luke Walsh & Hayleigh Millar Ierland
57  Kenny Rey & Doreen Amami Frankrijk
58  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Griekenland
59  Venelin Venkov & Borislava Nankova Bulgarije
60  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Oostenrijk
61  Samet Canturk & Mine Irmak Selek Turkije
61  Nikola Popovic & Andrea Savanovic Servië
63  Thomas Valkner & Pia Lauritzen Noorwegen
64  Vladimir Gubica & Natasa Kosanovic Servië
64  Dimitar Trajkovski & Zorica Simjanovska Roemenië
66  Eduardo Caetano & Beatriz Constantino Portugal
66  Max Glabe & Oline Blavik Lindaas Noorwegen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}