Results from Russian Standard. Matryoshka Style - Junior I D Standard vrijdag 8 november 2019
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Russian Standard. Matryoshka Style
Rusland - Reutov vrijdag 8 november 2019

Junior I D Standard vrijdag 8 november 2019

Finale

1  Leonid Pahomov & Arina Gulieva Rusland
2  Fedor Nagarev & Darya Yurochkina Rusland
3  Mark Gortè & Sofya Pastuh Rusland
4  Matvej Malyaev & Taisiya Kurochkina Rusland
5  Ivan Chembaev & Anastasiya Pashchenko Rusland
6  Vladimir Karavaev & Viktoriya Ivanova Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Egor Bolotov & Saida Husnutdinova Rusland
8  Mihail Pronishchev & Polina Shapovalova Rusland
9  Mihail Grekov & Anastasiya Svintsova Rusland
10  Maksim Burov & Anna-Mariya Tsygamenko Rusland
10  Artëm Glazunov & Mariya Kucherenko Rusland
10  Aleksej Shehovtsov & Anna Tkachenko Rusland

Kwart-Finale

13  Maksim Makartsev & Yuliya Artemeva Rusland
14  Egor Nishchuk & Veronika Isakova Rusland
15  Timur Bazaev & Ekaterina Nazarenko Rusland
15  Roman Larin & Arina Tyapochkina Rusland
17  Semen Sedin & Kristina Tsibrik Rusland
18  Nikita Chuvaev & Sofya Vasileva Rusland
18  Vyacheslav Gorshkov & Diana Grigoreva Rusland
20  Egor Makarov & Vera Makarova Rusland
21  Danila Lozovoj & Yana Vasileva Rusland
22  Andrej Androsenko & Evgeniya Runova Rusland
23  Pavel Mironov & Valeriya Maslova Rusland
24  Aleksandr Shestakov & Eva Assaul Rusland

Round 1 (top 31)

25  Ilya Skryabin & Polina Babanina Rusland
26  Daniil Fomin & Ulyana Kuzmina Rusland
26  Aleksej Gordyushin & Arina Araskina Rusland
26  Marat Husyainov & Anastasiya Filatenkova Rusland
26  Maksim Lapkin & Sofya Kats Rusland
30  Kirill Potachin & Tatyana Bobrova Rusland
31  Dmitrij Suhochëv & Anastasiya Filyushina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}