Results from OK Dance Open 2017 - WDSF International Open Standard zaterdag 20 mei 2017
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

OK Dance Open 2017
Tsjechië - Olomouc vrijdag 19 mei 2017

WDSF International Open Standard zaterdag 20 mei 2017

Finale

1  Alessandro Bosco & Laura Nolan Ierland
2  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Slovenië
3  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
4  Gianluca Di Melfi & Kristine Madsen Denemarken
5  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraïne
6  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Tsjechië
7  Kostadin Vasilev & Giusi Iarrera Italië
9  Marius Ilciukas & Olga Goltsova Lithouwen
10  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir IJsland
11  Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Slowakije
12  Iliya Dobrev & Ana Mesec Slovenië

Kwart-Finale

13  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Roemenië
14  Marcin Kleist & Julia Bien Polen
15  Skrzydlowski Dawid & Agnieszka Baran Polen
16  Norbert Sikora & Agnieszka Tolpa Polen
17  Václav Málek & Catharina Dvorak Oostenrijk
18  Pawel Subczynski & Aleksandra Kucharska Polen
19  Gabrielius Vaikasas & Ita Kondera Lithouwen
20  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Duitsland
21  Sebastian Wojtania & Kinga Szalast Polen
22  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Italië
23  Cezary Szymanski & Ewa Sitarz Polen
24  Przemyslaw Walisiak & Katarzyna Pres Polen

Round 2 (top 36)

25  Remo Grande & Maria Karavaki Griekenland
26  Artem Tarasov & Eva Shanidze Rusland
27  Jiri Jaluvka & Natalie Vyduchova Tsjechië
28  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Byelorussia
29  Dominik Fus & Valéria Ziffová Terézia Oostenrijk
30  Roman Pecha & Eliska Koldova Tsjechië
31  Herbert Stanonik & Alina Soboleva Oostenrijk
32  Aleksander Lozinszek & Barbara Lozinszek (aka Błazek) Polen
32  Peter Spasov & Raluca Elena Popa Bulgarije
34  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Engeland
35  Jan Musal & Jana Kukucova Tsjechië
35  Matyas Paulik & Veronika Wolfova Tsjechië

Round 1 (top 52)

37  Tomas Blazek & Maria Mihalcinova Slowakije
38  Matej Svoboda & Anastasiya Petrikeeva Tsjechië
39  Tomas Oliva & Andrea Kramecová Tsjechië
40  Nemanja Simikic & Tijana Simikic Servië
40  Dmitrijs Zujevs & Nela Sirova Tsjechië
42  Vojtech Sidorin & Tereza Bezpalcova Tsjechië
43  Matej Janak & Anna Krátká Tsjechië
44  Petr Kupcik & Eliska Otahalova Tsjechië
45  David Badura & Monika Bsonkova Tsjechië
45  Martin Benysek & Eva Novotna Tsjechië
47  Rares Banu & Catinca Banu Oostenrijk
48  Michal Kladrubsky & Helena Brezinova Tsjechië
48  Baris Mehmet Zeytinci & Oyku Yilmaz Turkije
50  Ondrej Bahensky & Lucie Kosova Tsjechië
50  Dominik Paluv & Barbora Nemcova Tsjechië
50  Ali Sertan Yaka & Zeynep Ozge Yenice Turkije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}