Results from My Golden Moscow - Junior I Combi' zondag 18 november 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

My Golden Moscow
Rusland - Moscow zaterdag 17 november 2018

Junior I Combi' zondag 18 november 2018

Finale

1  Maksim Bekasov & Darya Tevs Rusland
2  Elisej Leshin & Elizaveta Bochkareva Rusland
3  Nikita Semenychev & Sofya Fedotchenko Rusland
4  Ivan Vasin & Kamilla Gilmanova Rusland
5  Aleksej Reut & Ekaterina Kravchenko Rusland
6  Mark Bystritskij & Alisa Naumova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksim Burov & Ekaterina Izumrudova Rusland
8  Matvej Hramov & Sofiya Martirosyan Rusland
8  Mihail Svistunov & Kamilla Lozovaya Rusland
10  Vadim Budanov & Darya Haustova Rusland
10  Nikita Sverdlikov & Sofya Zhujkova Rusland
12  Ilya Kurbakov & Polina Besedina Rusland
13  Leonid Usachev & Priyanka Chandran Rusland

Kwart-Finale

14  Klim Petrovichev & Kira Kugusheva Rusland
14  Maksim Shorikov & Ulyana Lisitsina Rusland
16  Nikita Grendovich & Alena Zagorelskaya Rusland
16  Dmitrij Yakimenko & Mariya Shavaleeva Rusland
18  German Berezin & Elizaveta-Mariya Pozharova Rusland
18  Ivan Kozlov & Evgeniya Nesterenko Rusland
18  Artem Petrov & Sofya Kalistratova Rusland
21  Pavel Borisov & Ulyana Olenich Rusland
22  Denis Uryavin & Sofya Mirova Rusland
23  Aleksej Sbitnev & Mariya Danilyan Rusland
24  Matvej Suslov & Anna Rudenko Rusland

Round 2 (top 37)

25  Ilya Grigorev & Mariya Shkarupa Rusland
25  Kamil Klyucharov & Kseniya Butmalaj Rusland
27  Mihail Belchiuk & Olga Belousova Rusland
28  Georgij Cherepanov & Aleksandra Ryzhuhina Rusland
28  Roman Logvinov & Polina Beskorovajnaya Rusland
30  Konstantin Sobolev & Mariya Krushenok Rusland
31  Andrej Kurinov & Veronika Shevale Rusland
32  Aziz Dujshenaliev & Elizaveta Semenova Rusland
32  Ruslan Volynkin & Valeriya Leonova Rusland
34  Artem Turkevich & Polina Romashova Rusland
35  Egor Golikov & Olga Zajtseva Rusland
36  Aleksej Natyagin & Irina Shnurkova Rusland
36  Maksim Strizhakov & Alina Zhuravleva Rusland

Round 1 (top 59)

38  Mihail Klyuev & Ulyana Nefedova Rusland
38  Kirill Pogodin & Darya Kilyanchuk Rusland
40  Maksim Los & Sofya Krasnobaeva Rusland
40  Stepan Melehin & Tatyana Sahnova Rusland
40  Timur Nikitinskij & Ekaterina Pavlyuk Rusland
43  Aleksej Ermakov & Anna Holodtsova Rusland
44  Aleksej Bocharov & Mariya Goncharova Rusland
44  Damir Ildarhanov & Kseniya Minaeva Rusland
46  Vladislav Sitnikov & Mariya Tumanova Rusland
46  Dmitrij Tatarinov & Tatyana Kruzhalova Rusland
48  Fedor Parshin & Kristina Gasilina Rusland
48  Ilya Rybalkin & Darya Babuh Rusland
50  Oleg Disyatnik & Darya Tselyh Rusland
50  Arsenij Gorbachev & Kseniya Buchikova Rusland
52  Danil Bulygin & Mariya Ivanova Rusland
52  Nikolaj Smirnov & Anastasiya Skryabina Rusland
54  Vladislav Pryahin & Svetlana Shvydchenko Rusland
55  Artem Sazonov & Ulyana Anichkina Rusland
55  Nikita Tkachuk & Varvara Kiseleva Rusland
57  Maksim Gildebrant & Mariya Melanina Rusland
58  Roman Bortsov & Anna Agapova Rusland
58  Arsenij Lantsevskij & Kristina Soboleva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}