Results from MFTS Ranking Tournament - Junior I D Combi zondag 7 april 2019
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

MFTS Ranking Tournament
Rusland - Moscow zondag 7 april 2019

Junior I D Combi zondag 7 april 2019

Finale

1  Mihail Belikov & Mariya Kandalina Rusland
2  Kirill Venediktov & Stella Zaharochkina Rusland
3  Timofej Medvedev & Anastasiya Sokolova Rusland
4  Èduard Biryukov & Èvelina Cherkashina Rusland
5  Aleksandr Bolshakov & Veronika Ershova Rusland
6  Mihail Surovegin & Mariya Chujkova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Grigorij Tsygankov & Kira Kovalenko Rusland
8  Kirill Berezka & Darya Karpova Rusland
9  Andrei Belyaev & Sofiya Rihter Rusland
10  Ivan Nikulin & Anna Sinavchian Rusland
11  Georgij Kolodkin & Milorada Inozemtseva Rusland
12  Timur Nikitinskij & Ekaterina Pavlyuk Rusland
12  Konstantin Shahov & Alina Rybina Rusland

Kwart-Finale

14  Taras Makarov & Anna Topovskaya Rusland
15  Mihail Zhdanov & Veronika Pshenina Rusland
16  Nikita Malofeev & Maryana Malofeeva Rusland
16  Ivan Melnikov & Viktoriya Gruntova Rusland
18  Fedor Berezko & Kseniya Yudina Rusland
18  Vasilij Gureev & Olesya Vergeles Rusland
18  Dmitrij Kalashnikov & Veronika Yudkina Rusland
21  Andrej Solomin & Taisiya Esikova Rusland
22  Nikita Sverdlikov & Sofya Zhujkova Rusland
23  Igor Konovalov & Polina Kuznetsova Rusland
24  Matvej Hramov & Sofiya Martirosyan Rusland
25  Daniil Nefedov & Elizaveta Rodenkova Rusland
26  Aleksandr Adrov & Veronika Topolnitskaya Rusland

Round 2 (top 33)

27  Artem Momot & Darya Tihonova Rusland
28  Vladislav Abramov & Valeriya Piskova Rusland
28  Konstantin Smirnov & Kira Sokolova Rusland
30  Emelyan Estafev & Zlata Sekletsova Rusland
30  Viktor Senotrusov & Milana Chudina Rusland
32  Timofej Roslyakov & Anna Shubina Rusland
33  Kirill Nenahov & Arina Klepikova Rusland

Round 1 (top 55)

34  Dmitrij Hramtsov & Arina Zatsepilina Rusland
34  Konstantin Litvinenko & Darya Evsikova Rusland
34  Artem Matveev & Kseniya Sorneva Rusland
34  Aleksej Shehovtsov & Anna Tkachenko Rusland
34  Aleksandr Zaharov & Anastasiya Rogava Rusland
39  Matvej Artyuhov & Ulyana Kondrashova Rusland
39  Maksim Makartsev & Yuliya Artemeva Rusland
39  Yakov Panarin & Nina Kolesnikova Rusland
39  Aleksandr Suchkov & Viktoriya Sudarikova Rusland
39  German Tipsin & Viktoriya Titova Rusland
44  Ilya Kalyanov & Karina Kalyanova Rusland
44  Aleksandr Mihajlov & Alisa Dudorova Rusland
46  Daniil Losev & Mariya Shaposhnik Rusland
47  German Berezin & Elizaveta-Mariya Pozharova Rusland
47  Daniel Gladkov & Elena Lugacheva Rusland
47  Maksim Kurylev & Alina Novikova Rusland
47  Danila Lozovoj & Yana Vasileva Rusland
51  Aleksandr Dolmatov & Darya Molchanova Rusland
52  Mihail Skopinov & Valeriya Sheveleva Rusland
53  Daniil Goncharov & Arina Nikitina Rusland
54  Ivan Astaforov & Ariana Ryzhakova Rusland
54  Egor Markelov & Kseniya Truhina Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}