Results from Junior Blackpool Dance Festival - 12/13 Years Foxtrot/Tango maandag 22 april 2019
Check hoe advertise your product bij ons

Junior Blackpool Dance Festival
Engeland - Blackpool maandag 22 april 2019

12/13 Years Foxtrot/Tango maandag 22 april 2019

Finale

1  Kirilo Samsonov & Diana Tsyplyakova Ukraïne
2  Maxim Morris & Olivia King Engeland
3  Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Rusland
4  Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukraïne
5  Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusland
6  Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [9] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusland
8  [7] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukraïne
9  [6] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusland
10  [5] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israël
11  [4] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukraïne
12  [1] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukraïne

Kwart-Finale

13  [8] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusland
13  [8] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusland
13  [8] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukraïne
13  [8] Nikita Shevchenko & Darya Lisna Ukraïne
17  [7] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukraïne
17  [7] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rusland
17  [7] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Polen
20  [3] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusland
20  [3] Witold Onisk & Natalia Przyborska Polen
20  [3] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraïne
20  [3] Denis Vasilyuk & Anastasiya Zhomir Ukraïne
20  [3] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusland
25  [1] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusland

Round 2 (top 47)

26  [9] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukraïne
26  [9] Max Draper & Sienna-Grace Burke Engeland
28  [8] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusland
28  [8] Nikita Dubenko & Vlada Ziborova Ukraïne
28  [8] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukraïne
31  [7] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Rusland
32  [6] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukraïne
32  [6] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraïne
32  [6] Nathan Zaytsev & Annika Mugin Amerika
35  [5] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finland
36  [3] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusland
36  [3] Fin Statham & Keira Bickley Engeland
36  [3] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusland
36  [3] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finland
36  [3] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finland
36  [3] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg IJsland
42  [2] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukraïne
42  [2] Le Yuan & Zilin Yang China
44  [1] Francis Carty & Olivia Bourne Engeland
44  [1] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukraïne
46  Nanbei Wang & Jinyi Hao China
46  Pan Yanhan & Ye Tingxuan China

Round 1 (top 69)

48  [11] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukraïne
48  [11] Nikita Haruns & My Narvo Finland
48  [11] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky Amerika
48  [11] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Engeland
48  [11] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukraïne
53  [10] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Engeland
53  [10] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir IJsland
53  [10] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukraïne
53  [10] Danming Zhang & Bei Yu Meng China
57  [9] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusland
57  [9] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Engeland
59  [8] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finland
59  [8] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finland
59  [8] Aidan Shaw & Seren Rees Engeland
62  [6] Christopher Buttle & Lexie Joinson Engeland
63  [4] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir IJsland
63  [4] Ákos Fésus & Wei Chen Yao Hongarije
63  [4] Xuancheng Ge & Mengqi Lian China
63  [4] Yucheng Li & Siyu Li China
67  [1] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rusland
67  [1] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir IJsland
67  [1] Xinyang Yue & Han Han Su China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}