Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Junior Latin Championship donderdag 25 april 2019
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Junior Blackpool Dance Festival
Engeland - Blackpool maandag 22 april 2019

British Junior Latin Championship donderdag 25 april 2019

Finale

1  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukraïne
2  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rusland
3  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rusland
4  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Rusland
5  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rusland
6  Zi Yang Jiang & Xinyi Chen China
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [17] Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukraïne
8  [14] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukraïne
9  [12] Nikita Klimov & Valeria Grafova Rusland
10  [11] Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusland
11  [9] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazachstan
11  [9] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukraïne
13  [5] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusland

Kwart-Finale

14  [15] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rusland
15  [14] Dave Firestein & Shelly Umansky Amerika
15  [14] Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukraïne
17  [13] Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Engeland
18  [12] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rusland
19  [11] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukraïne
19  [11] Mihail Tretyak & Êlizaveta Grinenko Ukraïne
21  [10] Gethin Poacher & Ruby Savage Engeland
22  [9] Shapkin Andrej & Alana Salter Engeland
22  [9] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rusland
24  [8] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir IJsland
25  [7] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rusland

Round 4 (top 50)

26  [17] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusland
26  [17] Alessandro Querini & Alessia Zaccaria Italië
26  [17] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukraïne
29  [16] Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukraïne
30  [15] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rusland
31  [14] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Hong Kong
31  [14] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Engeland
31  [14] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rusland
34  [13] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukraïne
35  [12] Carmelo D'angelo & Federica Patti Italië
36  [11] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rusland
37  [9] Mark Chilcote & Ilinca Badic Engeland
37  [9] Chen Lin & Zi Yi Liang China
37  [9] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Rusland
40  [8] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukraïne
40  [8] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugal
40  [8] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rusland
43  [7] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rusland
43  [7] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Engeland
45  [6] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukraïne
46  [5] Francesco Cesario & Chiara Morgese Italië
46  [5] Aviv Koren & Eliya Pahtman Israël
48  [4] Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Rusland
49  [3] Xu Hui Ma & Ying Cao China
49  [3] Andrea Pia & Maria Bussu Italië

Round 3 (top 80)

51  [20] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu China
51  [20] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukraïne
51  [20] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Rusland
51  [20] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Rusland
55  [19] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rusland
55  [19] Giacomo Mondino & Alessia Bono Italië
55  [19] Maxim Morris & Olivia King Engeland
55  [19] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukraïne
59  [18] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rusland
59  [18] Danming Zhang & Bei Yu Meng China
61  [17] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polen
61  [17] Lucas Neo & Trinity Goh Singapore
63  [16] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rusland
63  [16] Yichi Zhang & Yuqing Tao China
65  [15] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao China
65  [15] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusland
65  [15] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukraïne
68  [14] Riccardo Meddis & Giulia Cotroneo Italië
69  [13] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusland
69  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusland
69  [13] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rusland
72  [12] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rusland
72  [12] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusland
72  [12] Andrew Lan & Ariel Weng Taiwan
72  [12] Xinyang Yue & Han Han Su China
76  [11] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg IJsland
77  [10] Nathan Zaytsev & Annika Mugin Amerika
78  [9] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finland
78  [9] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir IJsland
80  [8] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukraïne

Round 2 (top 122)

81  [22] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukraïne
81  [22] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusland
81  [22] Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukraïne
84  [21] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukraïne
84  [21] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukraïne
84  [21] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukraïne
84  [21] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukraïne
88  [20] Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Duitsland
88  [20] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukraïne
88  [20] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rusland
88  [20] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukraïne
88  [20] Raul Toparcean & Julia Beissel Oostenrijk
93  [19] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir IJsland
93  [19] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir IJsland
93  [19] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rusland
93  [19] Yucheng Li & Siyu Li China
93  [19] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukraïne
93  [19] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukraïne
93  [19] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraïne
93  [19] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rusland
101  [18] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukraïne
101  [18] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rusland
101  [18] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir IJsland
101  [18] Pan Yanhan & Ye Tingxuan China
105  [17] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukraïne
105  [17] Xuancheng Ge & Mengqi Lian China
105  [17] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukraïne
105  [17] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rusland
105  [17] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraïne
110  [16] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin Amerika
110  [16] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rusland
110  [16] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukraïne
113  [15] Frederik Veilbaek Andersen & Victoria Benthin Zweden
114  [13] Mason Bevan & Natasha Irons Engeland
114  [13] Francis Carty & Olivia Bourne Engeland
114  [13] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukraïne
117  [12] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky Amerika
117  [12] Jamie Meah & Issy Dulam Engeland
119  [11] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israël
120  [9] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusland
121  [8] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Denemarken
122  [5] Oliver Johnson & Alessia Andriani Engeland

Round 1 (top 177)

123  [21] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusland
123  [21] Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Italië
123  [21] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugal
123  [21] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rusland
123  [21] Yixuan Li & Xinyu Du China
123  [21] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukraïne
123  [21] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Denemarken
123  [21] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukraïne
131  [20] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusland
131  [20] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusland
131  [20] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Italië
131  [20] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rusland
131  [20] Riccardo Pinna & Francesca Mazzette Italië
136  [19] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rusland
136  [19] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo IJsland
136  [19] Artur Maier & Jessica Vasiliu Duitsland
136  [19] Fin Statham & Keira Bickley Engeland
136  [19] Egor Tsibarovskij & Aleksandra Zelenova Ukraïne
136  [19] Nanbei Wang & Jinyi Hao China
142  [18] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusland
142  [18] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Italië
142  [18] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukraïne
142  [18] Le Yuan & Zilin Yang China
146  [15] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko Amerika
146  [15] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finland
146  [15] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Engeland
146  [15] Licheng Wang & Hongyu Pan China
150  [14] Daniel Chpak & Katrin Chpak Amerika
150  [14] Gregor Gartsman & Alina Liedtke Duitsland
152  [13] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finland
152  [13] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukraïne
152  [13] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukraïne
152  [13] Nikita Haruns & My Narvo Finland
156  [12] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Rusland
156  [12] Frederik Lindberg & Laura Engell Denemarken
158  [11] Fabio Dahlem & Kristina Petraschenko Duitsland
159  [10] Jan Borysiak & Ada Sutton Engeland
159  [10] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Engeland
159  [10] Philip Groth Panajotides & Filippa Brandt Denemarken
162  [9] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finland
163  [8] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir IJsland
163  [8] Joshua Blewitt & Skye Markey Engeland
163  [8] Christopher Buttle & Lexie Joinson Engeland
163  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Frankrijk
167  [7] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir IJsland
167  [7] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir IJsland
169  [6] Emil Sällström & Laura Todorovic Finland
170  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finland
170  [5] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finland
172  [4] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finland
172  [4] Aidan Shaw & Seren Rees Engeland
174  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir IJsland
174  [2] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir IJsland
176  [1] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir IJsland
177  Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir IJsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}