Results from Junior Blackpool Dance Festival - 12/13 Years Cha Cha/Rumba dinsdag 23 april 2019
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Junior Blackpool Dance Festival
Engeland - Blackpool maandag 22 april 2019

12/13 Years Cha Cha/Rumba dinsdag 23 april 2019

Finale

1  Alexander Leytland & Elena Tsareva Rusland
2  Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rusland
3  Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukraïne
4  Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukraïne
5  Andrej Sergeev & Polina Golovina Rusland
6  Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [9] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukraïne
8  [8] Yucheng Li & Siyu Li China
8  [8] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukraïne
10  [5] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin Amerika
11  [4] Egor Palyura & Sofiya Dzyuba Ukraïne
12  [3] Chen Lin & Zi Yi Liang China

Kwart-Finale

13  [9] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukraïne
14  [8] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rusland
14  [8] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukraïne
16  [7] Maxim Morris & Olivia King Engeland
17  [6] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rusland
17  [6] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finland
19  [5] Pan Yanhan & Ye Tingxuan China
19  [5] Xinyang Yue & Han Han Su China
21  [4] Fei Hao Chen & Jia Hang Yao China
21  [4] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukraïne
23  [3] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rusland
24  [1] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Polen
24  [1] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukraïne

Round 3 (top 38)

26  [10] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rusland
26  [10] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rusland
26  [10] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rusland
29  [9] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rusland
29  [9] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir IJsland
29  [9] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukraïne
32  [8] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukraïne
33  [7] Xuancheng Ge & Mengqi Lian China
33  [7] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finland
33  [7] Nanbei Wang & Jinyi Hao China
36  [6] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg IJsland
37  [5] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rusland
38  [4] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Israël

Round 2 (top 63)

39  [10] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rusland
39  [10] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rusland
39  [10] Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rusland
39  [10] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukraïne
39  [10] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraïne
39  [10] Danming Zhang & Bei Yu Meng China
45  [9] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukraïne
45  [9] Mark Birst & Michelle Uciteli Duitsland
45  [9] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Italië
45  [9] Max Draper & Sienna-Grace Burke Engeland
45  [9] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rusland
45  [9] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky Amerika
45  [9] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukraïne
45  [9] Andrej Starikov & Arina Gladkih Rusland
45  [9] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukraïne
45  [9] Nathan Zaytsev & Annika Mugin Amerika
55  [8] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukraïne
55  [8] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rusland
55  [8] Nikita Shevchenko & Darya Lisna Ukraïne
55  [8] Le Yuan & Zilin Yang China
59  [7] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Engeland
59  [7] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Engeland
59  [7] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraïne
62  [5] Francis Carty & Olivia Bourne Engeland
62  [5] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugal

Round 1 (top 83)

64  [10] Ákos Fésus & Wei Chen Yao Hongarije
64  [10] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukraïne
66  [9] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukraïne
66  [9] Nikita Haruns & My Narvo Finland
66  [9] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rusland
66  [9] Fin Statham & Keira Bickley Engeland
70  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Frankrijk
70  [8] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rusland
72  [7] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rusland
72  [7] Witold Onisk & Natalia Przyborska Polen
72  [7] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finland
72  [7] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rusland
76  [6] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukraïne
76  [6] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Engeland
78  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finland
78  [5] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukraïne
80  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Engeland
80  [4] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finland
82  [3] Aidan Shaw & Seren Rees Engeland
83  [2] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir IJsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}