Results from International Championships - Amateur Ballroom woensdag 10 oktober 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships
Engeland - Brentwood/London dinsdag 9 oktober 2018

Amateur Ballroom woensdag 10 oktober 2018

Finale

1  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
2  Kyle Taylor & Izabela Skierska Engeland
3  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraïne
4  Si Cheng Li & Liis End China
5  Jianan Peng & Jia Ci Zhong China
6  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [35] Alex Gunnarsson & Ekaterina Bond IJsland
8  [31] Michal Le & Sandra Jablonska Polen
9  [28] Nikita Druzhinin & Virginie Primeau Canada
10  [24] Alex Plant & Leanne Han (aka Areum Han) Engeland
11  [18] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraïne
12  [15] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Amerika
13  [10] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
14  [7] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraïne

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  [32] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polen
16  [29] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Amerika
17  [27] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusland
18  [26] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Italië
19  [25] Dan Malov & Stephanie Noon Amerika
19  [25] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polen
21  [22] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
21  [22] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan China
23  [18] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Italië
23  [18] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
25  [16] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukraïne
26  [13] James Cutler & Eva Marie Egsmose Engeland
27  [12] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko) Engeland
27  [12] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
27  [12] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Engeland
30  [7] Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukraïne

Round 4 (top 44)

31  [44] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Engeland
32  [42] Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Engeland
32  [42] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
32  [42] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraïne
32  [42] Brandon Stanley & Diana Miroshnichenko Engeland
36  [41] Wang Kun & Xu Wan China
37  [36] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao China
38  [35] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
39  [34] Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Engeland
40  [31] Andrej Volkov & Dana Makarova Rusland
41  [29] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finland
42  [26] Zhang Zheng Yang & Yu Yi China
43  [25] Shoukun Lin & Meng Meng Wei China
44  [21] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusland

Round 3 (top 75)

45  [16] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polen
45  [16] Kang Ling Hao & Hsing An Jan China
45  [16] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Italië
45  [16] Denis Savitskiy & Elena Tregub Ukraïne
49  [15] Lu Ying Cao & Si Han Chen Engeland
49  [15] David Cockram & Rosie Ward Engeland
49  [15] Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukraïne
52  [14] Sidney Chong & Tania Long Engeland
52  [14] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia China
52  [14] Bogdan Zabolotniy & Elizaveta Ivanova Ukraïne
55  [13] Vladislav Komelkov & Sofia Bila Ukraïne
56  [12] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Engeland
57  [11] Guo Si Lin & Li Yu China
58  [10] Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rusland
58  [10] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir IJsland
58  [10] Andrew Nolo & Sarlote Jakse Australië
58  [10] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Italië
58  [10] Daniel Radu & Elena Babaeva Duitsland
58  [10] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Engeland
64  [9] Mihai Cotos & Stephanie Leyden Australië
64  [9] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
64  [9] Xu Xin & Qi Wen Yun China
64  [9] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
68  [8] Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Nederland
68  [8] Bogdan Dovgalov & Anna Tomashevska Ukraïne
68  [8] Nazar Goncharenko & Ivanka Georgieva Engeland
71  [7] Kyrylo Demidov & Stefaniya Tatsiy Ukraïne
71  [7] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polen
71  [7] Alan Tentser & Emily Zhang Australië
74  [5] Aleksandr Dubovik & Rickie Taylor Amerika
75  [4] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rusland

Round 2 (top 118)

76  [19] Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukraïne
76  [19] Anton Ermakov & Anastasiya Znobina Rusland
76  [19] Michal Lokinski & Beata Michalecka Polen
76  [19] Justas Zagurskas & Oliwia Matuszewska Polen
80  [18] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
80  [18] Danylo Kravchuk & Anna Alekseeva Ukraïne
80  [18] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rusland
80  [18] Yuan Yiqi & Huan Yanni China
84  [17] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Denemarken
84  [17] Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rusland
86  [16] Miles Chapman & Stefania Vitacca Engeland
86  [16] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir IJsland
86  [16] Kamil Kucharczyk & Marta Kowalczyk Polen
86  [16] Dajun Ma & Ding Yumeng China
86  [16] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
86  [16] Marcin Wiatrowicz & Sylwia Kusnierz Polen
86  [16] Ling Mai Ye & Xi Liu China
93  [15] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polen
94  [14] Maxwell Harrison & Katie Faye Harrison Engeland
94  [14] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polen
94  [14] Christopher Savage & Charlotte Carruthers Engeland
94  [14] Oleksandr Skornyakov & Agniya Lavrinenko Ukraïne
98  [12] Patryk Debski & Justyna Klepczarek Polen
98  [12] Pei Wen Fu & Deng Ke China
98  [12] Kyryll Korchmar & Anna Yankul Ukraïne
98  [12] Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Zweden
102  [11] Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
103  [9] Gianluigi Di Fazio & Elisa dalla Vecchia Italië
103  [9] Nan Ye Jing & Ci Hui Liu China
105  [8] Maksymylyan Bulgakov & Caroline Court Engeland
105  [8] Peter Christiansen & Helena Bakholm Denemarken
105  [8] Viktor Deev & Polina Skachek Rusland
105  [8] Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Slowakije
105  [8] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Australië
110  [7] Lai Yu Xiang & Chen Yao China
111  [6] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Oostenrijk
111  [6] Lin Xiao & Hoi Yi Lo China
113  [5] Samuele Frugoli & Stefania Sartini Frankrijk
113  [5] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Nederland
115  [4] Matteo Conti & Michela Vagni Italië
115  [4] Wang Tao & Yi Nie Zi China
117  [3] Cameron May & Emma O'reilly Australië
118  [2] Rui Chai & Jiaxu Fan China

Round 1 (top 150)

119  [23] Mirco Cinquini & Anita Pratelli Italië
119  [23] Yao Xian Zhang & Shi Qi Yang China
121  [22] Geraint Heaney & Weronika Janus Engeland
121  [22] Peng Teng Shi & Xue Ting Li China
121  [22] Sun Hao Tian & Min Jing Zhang China
124  [21] Ma Kwan Ho King & Tsz Ying Leung Hong Kong
124  [21] Ru Long Huang & Si Yuan Zhang China
124  [21] Dan Koschier & Caroline Katzer Duitsland
124  [21] Yuan Tang & Yi Ze Li China
124  [21] Samuele Volpi & Chiara Angelini Italië
129  [20] Joe Johnson & Eva Johnson Engeland
129  [20] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polen
131  [19] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Zweden
131  [19] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Engeland
131  [19] Ollie Woolaway & Martina Heimo Engeland
134  [18] Giuseppe Cali & Dejanira Filippazzo Italië
134  [18] Juho Lipsonen & Jutta Rautio Finland
134  [18] Meng Cong Shi & Si Li Si China
134  [18] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Duitsland
138  [17] Dmitro Barshak & Viktoriya Trakalyuk Ukraïne
138  [17] Si Qi Xu & Miao Jia China
140  [15] Yvo Van Bosch & Yan Yan Wong Nederland
140  [15] Sasha Ward & Amy Hankin Engeland
142  [14] Duan Cheng Gui & Zibing Wang China
142  [14] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nieuw-Zeeland
144  [13] Iang Yifan & Jiahui Li China
145  [12] Zhang Zhengang & Lai Yuhan Taiwan
146  [11] Daniel Trousdale & Jennifer Riley Engeland
147  [7] Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Italië
148  [6] George Borisov & Ada Au Hong Kong
149  [5] Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Engeland
150  [3] Kevin Lau & Crystal Hung Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}