Results from International Championships - Amateur Ballroom woensdag 11 oktober 2017
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships
Engeland - Brentwood/London dinsdag 10 oktober 2017

Amateur Ballroom woensdag 11 oktober 2017

Finale

1  Chong He & Jing Shan China
2  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Engeland
4  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rusland
5  Dusan Dragovic & Liis End Engeland
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [30] Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
8  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong China
9  [22] Alex Gunnarsson & Anna Trenzeleva IJsland
10  [14] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody Amerika
11  [13] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraïne
12  [8] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Amerika
13  [6] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukraïne
14  [3] Alex Plant & Faye Edge Engeland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  [28] James Cutler & Virginie Primeau Canada
16  [27] Michal Le & Sandra Jablonska Polen
17  [25] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
17  [25] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Amerika
19  [22] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Italië
20  [21] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polen
21  [19] David Moretti & Francesca Sfascia Italië
21  [19] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Engeland
21  [19] Andrej Volkov & Dana Makarova Rusland
24  [17] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraïne
25  [16] Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Polen
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
27  [14] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
28  [12] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polen
29  [9] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukraïne
30  [8] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Engeland
30  [8] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polen

Round 4 (top 45)

32  [45] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Italië
33  [41] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rusland
34  [40] Dan Malov & Anna Kaczmarski Amerika
34  [40] Brandon Stanley & Diana Miroshnichenko Engeland
36  [39] Yahor Boldysh & Julia Granath Engeland
37  [36] Oliver Hand & Lydia Hall Engeland
37  [36] Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
37  [36] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
37  [36] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan China
41  [30] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
42  [25] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finland
42  [25] Marcus Mitchell & Tetyana Panchenko Engeland
44  [24] Davide Camera & Doriana Guzzo Italië
45  [23] Damiano Soldati & Laura Fox Engeland

Round 3 (top 78)

46  [17] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
46  [17] Filipp Borisenok & Ekaterina Bond Rusland
46  [17] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Engeland
49  [16] Zhang Zheng Yang & Yu Yi China
50  [15] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraïne
50  [15] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Noorwegen
50  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
50  [15] Linghao Kang & Anran Xing China
50  [15] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Engeland
55  [14] David Cockram & Charlotte Rikke Christiansen Engeland
55  [14] Aleksey Degtyarev & Aleksandra Golovchenko Rusland
55  [14] Jia Jie Liu & Xiao Ting Guo China
55  [14] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Italië
55  [14] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao China
60  [12] Oreste Alitto & Valeria Belozerova Rusland
60  [12] Argo Oblikas & Rosie Ward Engeland
60  [12] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraïne
60  [12] Florin Vlad & Natalia O''Connor Amerika
64  [11] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukraïne
64  [11] Andrey Artemenko & Anastasiya Lisitsina Ukraïne
64  [11] Jerzy Borowski & Lina Liljenberg Zweden
64  [11] Nicola Caporusso & Francesca Genchi Italië
68  [8] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraïne
68  [8] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusland
70  [7] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polen
71  [5] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
71  [5] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rusland
71  [5] Oleksandr Skornyakov & Agniya Lavrinenko Ukraïne
71  [5] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusland
71  [5] Yuan Yiqi & Huan Yanni China
76  [3] Eduard Borodov & Ekaterina Golovchenko Rusland
76  [3] Samuel Hacke & Katarina Hermanova Amerika
78  [1] Justas Zagurskas & Abi Cutts Engeland

Round 2 (top 119)

79  [20] Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Slowakije
79  [20] Wang Kun & Xu Wan China
79  [20] Evgeniy Lekh & Yuta Krupnova Rusland
79  [20] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Oostenrijk
83  [19] Dominik Frach & Julia Wojcicka Polen
83  [19] Denis Savitskiy & Valeriya Dudarenko Ukraïne
85  [18] Matteo Conti & Michela Vagni Italië
85  [18] Guo Si Lin & Li Yu China
85  [18] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Italië
88  [17] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Denemarken
88  [17] Sihan Chen & Cao Lu Ying China
88  [17] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polen
88  [17] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Duitsland
92  [16] Miles Chapman & Ivanka Georgieva Engeland
92  [16] Patryk Debski & Justyna Klepczarek Polen
92  [16] Xu Xin & Qi Wen Yun China
92  [16] Bogdan Zabolotniy & Stefaniya Tatsiy Ukraïne
96  [15] Anton Kornyushkin & Anastasiya Burova Polen
96  [15] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Noorwegen
96  [15] Volodymyr Nyelyenson & Vlada Kovalenko Ukraïne
99  [14] Nie Yanhui & Yiwen Hou China
100  [13] Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
100  [13] Mihai Cotos & Stephanie Leyden Australië
100  [13] Kirill Ivanov & Alena Trigubko Rusland
103  [12] Angelo Annese & Francesca Casalino Italië
103  [12] Lewis Hateley & Caroline Court Engeland
105  [11] Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukraïne
105  [11] Peter Christiansen & Helena Bakholm Denemarken
105  [11] Dadi Freyr Gudjonsson & Marta Carrasco IJsland
108  [10] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polen
109  [9] Massimiliano Canali & Greta Andrea Frugoli Italië
109  [9] Denis Perederiy & Marina Poliakova Ukraïne
111  [8] Andrea Capecchi & Giada Nuti Italië
111  [8] Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italië
113  [7] Thor Bjorgvinsson & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Engeland
113  [7] Joe Johnson & Eva Johnson Engeland
113  [7] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Letland
116  [6] Oskar Gedin & Julia Hallberg Zweden
116  [6] Kyryll Korchmar & Anna Yankul Ukraïne
118  [4] Rui Chai & Li Wei Ya China
118  [4] Alessio Simonata & Micaela Fratepietro Kroatië

Round 1 (top 148)

  [25] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Italië
  [25] Viktor Deev & Varvara Gerasimova Engeland
  [25] Maxwell Harrison & Katie Faye Harrison Engeland
  [25] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polen
  [25] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
  [25] Filip Sjölander & Ylva Stagler Zweden
  [25] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Engeland
  [25] Sasha Ward & Amy Hankin Engeland
  [24] Kieran Brown & Josie Hedges Engeland
  [24] Cameron May & Emma O'reilly Australië
  [23] Matteo Granchi & Alice Belcredi Italië
  [23] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polen
  [22] Dan Koschier & Caroline Katzer Duitsland
  [21] Zixuan Wang & Shengyue Zhang China
  [20] Matej Pritekelj & Sonya Tsekanovsky Amerika
  [20] Yvo Van Bosch & Yan Yan Wong Nederland
  [19] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nieuw-Zeeland
  [17] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Zweden
  [17] Cheng-Ang Chang & Yi-Chun Hua Taiwan
  [17] Dimitri Meyers & Emily Zhang Australië
  [17] Ian Whyatt & Rosie Powers Engeland
  [16] Filippo Cassetta & Emanuela Stringaro Italië
  [16] Mantas Malys & Naomi Omori Engeland
  [15] George Borisov & Ada Au Hong Kong
  [15] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
  [15] Lucien Maart & Sabrina Serra Australië
  [13] Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Italië
  [11] Gideon Bowden & Sophie Payton Engeland
  [6] Victor Karlsen & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Zweden
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}