Results from International Championships 2016 - Under 21 Latin dinsdag 11 oktober 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2016
Engeland - Brentwood/London dinsdag 11 oktober 2016

Under 21 Latin dinsdag 11 oktober 2016

Finale

1  Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusland
2  Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) IJsland
3  Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukraïne
4  Lloyd Perry & Rebecca Scott Engeland
5  Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei China
6  Chengyu Ge & Zicheng Wu China
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [39] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Italië
8  [33] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Rusland
9  [30] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen China
10  [27] Chaochen Yan & Liu Yutong China
11  [25] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rusland
12  [18] Oliver Beardmore & Lydia Hall Engeland
13  [17] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Italië
14  [7] Alex Maslanka & Christine Budniak Canada

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  [14] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rusland
16  [12] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Ierland
16  [12] Dmitry Chechkyn & Julia Zakarieva Canada
16  [12] Sergey Rozhkov & Anna Anufrieva Rusland
16  [12] Mark Scherbak & Oleksandra Putìlìna Ukraïne
16  [12] Cheng Yu & Huang Huihui China
21  [11] Andrea Palomba & Alessia Melchionno Italië
22  [10] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukraïne
23  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Rusland
24  [8] Vladislav Zapolskiy & Anastasiya Chernenkaya Ukraïne
24  [8] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue China
26  [7] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova Amerika
26  [7] Angelo Serena & Cristiana Serena Italië
28  [6] Dajun Ma & Ding Yumeng China
29  [5] Yihang Huang & Luyao Chen China
29  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling China

Round 2 (top 63)

31  [15] Yushen Wang & Zhang Yue China
32  [14] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Engeland
32  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Italië
32  [14] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Engeland
35  [13] Timofej Ivancenko & Wiktoria Janson Polen
35  [13] Michael Wilson & Michelle Mozenson Canada
35  [13] Mei Yu Zhe & Yang Xin China
38  [12] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Rusland
38  [12] Aaron Flynn & Niamh Curtin Ierland
40  [11] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Italië
40  [11] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Engeland
40  [11] Yang Heng Yu & Jia Yuan China
43  [10] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusland
44  [9] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraïne
44  [9] Oliver Hand & Heather Lynch Engeland
44  [9] Yu Kao & Natalie Tjokro Singapore
44  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Italië
44  [9] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rusland
49  [8] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukraïne
49  [8] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Rusland
49  [8] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Rusland
49  [8] Piotr Swiatkowski & Natalia Karpinska Polen
49  [8] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukraïne
54  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na China
54  [7] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Engeland
54  [7] Liu Zhi Guo & Shan Lin He China
57  [6] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Duitsland
57  [6] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu China
59  [4] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukraïne
59  [4] Erik Linder & Rickie Taylor Amerika
61  [3] Qi Peng Ou & Yangshan Ou China
62  [1] Jacob Murillo & Alexis Warr Amerika
63  Anders Koch & Victoria Ore Petersen Denemarken

Round 1 (top 102)

64  [17] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Engeland
64  [17] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Polen
64  [17] Albert Kosinski & Sandra Rog Polen
64  [17] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng China
64  [17] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Engeland
69  [16] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Engeland
69  [16] Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rusland
69  [16] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Zuid-Korea
72  [15] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Engeland
72  [15] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraïne
72  [15] Ruoling Wang & Yibo Lu China
75  [14] Luca Franceschinis & Elena Rovere Italië
75  [14] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Engeland
75  [14] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Italië
78  [13] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Duitsland
79  [12] Maxwell Harrison & Katie Harrison Engeland
80  [11] Andrea Marchetti & Martina Pezzato Italië
80  [11] Jun Yong Sing & Myoung Shia Zuid-Korea
80  [11] Anton Zon & Viktoria Krasnozhon Ukraïne
83  [10] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Italië
84  [9] Jakub Adamcewicz & Aleksandra Filinowicz Polen
84  [9] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
84  [9] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Engeland
87  [8] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugal
88  [6] Yumeng Dong & Zeyu Li China
88  [6] Oliver Green & Arica Smith Engeland
88  [6] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Polen
88  [6] Tino Sacaneno & Carolin Nilsson Zweden
92  [5] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Italië
92  [5] Damian Kramski & Alicja Skorupka Polen
92  [5] Jone Snilstveit & Lydia Nagy Molvaer Noorwegen
92  [5] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Italië
96  [4] Blake Elms & Jane Cloribel Australië
97  [3] Hervc Delfino & Nicole Baldini Italië
97  [3] Sean Hill & Jules Plant Australië
99  [2] Patryk Kujawinski & Michalina Kanclerz Polen
99  [2] Lasha Utalishvili & Anna Utalishvili Rusland
101  [1] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugal
101  [1] Simon Hordvik Espelid & Sina Marie Torgrimsen Noorwegen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}