Results from International Championships 2016 - Under 21 Ballroom woensdag 12 oktober 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2016
Engeland - Brentwood/London dinsdag 11 oktober 2016

Under 21 Ballroom woensdag 12 oktober 2016

Finale

1  Alex Plant & Faye Edge Engeland
2  Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraïne
3  Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
4  Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
5  Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukraïne
6  Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraïne
7  Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
8  David Cockram & Kaari Kink Engeland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

9  [28] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen China
10  [22] Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rusland
10  [22] Dan Malov & Anna Kaczmarski Amerika
12  [15] Denis Savitskiy & Anna Alekseeva Ukraïne
13  [14] Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Polen
14  [11] Bogdan Zabolotniy & Violetta Kitaeva Ukraïne

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  [13] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusland
15  [13] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Italië
15  [13] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
18  [11] Oliver Hand & Heather Lynch Engeland
18  [11] Mada Jun & Ding Yumeng China
18  [11] Yuan Yiqi & Huan Yanni China
21  [10] Guo Si Lin & Li Yu China
21  [10] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraïne
23  [9] Danylo Kravchuk & Anastasyya Marchenko Ukraïne
23  [9] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polen
25  [8] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraïne
25  [8] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Engeland
27  [6] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
27  [6] Maksymylyan Bulgakov & Nataliya Blokhina Ukraïne
29  [5] Krystian Baryczka & Anna Korzycka Polen
29  [5] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Noorwegen

Round 2 (top 60)

31  [16] Danil Krasutskiy & Yuliya Polygach Ukraïne
31  [16] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
31  [16] Xu Xin & Qi Wen Yun China
34  [15] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusland
34  [15] Vladislav Zapolskiy & Anastasiya Chernenkaya Ukraïne
36  [14] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Zuid-Korea
36  [14] Hangfan Zhang & Bowen Liu China
38  [13] Aleksandr Dubovik & Valeriya Dudarenko Ukraïne
38  [13] Erik Linder & Rickie Taylor Amerika
38  [13] Maxim Pogorelskiy & Stefaniya Tatsiy Ukraïne
41  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hall Engeland
41  [12] Yihang Huang & Luyao Chen China
41  [12] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rusland
44  [11] Maxwell Harrison & Katie Harrison Engeland
44  [11] Artur Nabok & Anna Lubyanetska Ukraïne
44  [11] Andrey Vysloukh & Ekaterina Golovchenko Rusland
47  [10] Igor Samokhin & Nataliya Gerasimovich Rusland
48  [8] Matteo Conti & Michela Vagni Italië
48  [8] Mingmin Gao & Yaofeifei Yu China
48  [8] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu China
51  [7] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Engeland
51  [7] Anton Zon & Viktoria Krasnozhon Ukraïne
53  [5] Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Rusland
53  [5] Alex Maslanka & Christine Budniak Canada
53  [5] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo China
56  [4] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Italië
57  [3] Damian Kramski & Alicja Skorupka Polen
57  [3] Maksim Kupreev & Sofia Bila Ukraïne
57  [3] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Italië
60  [1] Yu Jun Hui & Xin Chen China

Round 1 (top 77)

61  [21] Michael Bavoni & Desiree Bavoni Italië
62  [20] Matteo Granchi & Alice Belcredi Italië
63  [19] Lai Nok Enoch Ng & Xiao Lin Zhang China
63  [19] Samuele Frugoli & Giorgia Lupi Italië
65  [18] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
65  [18] Patryk Kujawinski & Michalina Kanclerz Polen
67  [17] Jakub Adamcewicz & Aleksandra Filinowicz Polen
67  [17] Oliver Green & Arica Smith Engeland
67  [17] Rui Pu & Jing Li China
67  [17] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Engeland
71  [16] Jone Snilstveit & Lydia Nagy Molvaer Noorwegen
72  [15] Hirokuni Sakuma & Tang Liwen Japan
73  [13] Jun Yong Sing & Myoung Shia Zuid-Korea
74  [11] Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Engeland
75  [9] Qi Peng Ou & Yangshan Ou China
76  [7] Simon Hordvik Espelid & Sina Marie Torgrimsen Noorwegen
77  [6] Lasha Utalishvili & Anna Utalishvili Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}