Results from International Championships 2016 - Amateur Latin dinsdag 11 oktober 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2016
Engeland - Brentwood/London dinsdag 11 oktober 2016

Amateur Latin dinsdag 11 oktober 2016

Finale

1  Morten Löwe & Roselina Doneva Denemarken
2  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Amerika
3  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovenië
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenië
5  Petar Daskalov & Zia James Engeland
6  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [25] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraïne
8  [24] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) Amerika
9  [21] Darren Hammond & Milla Lykke Zuid-Afrika
10  [20] Austin Joson & Nino Dzneladze Amerika
11  [18] Luca Urso & Alessandra Tripoli Italië
12  [10] Nasko Gendov & Anna Lisova Italië
13  [8] Alexander Chernositov & Arina Grishanina Amerika
14  [4] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanje
15  [2] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Duitsland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

16  [27] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rusland
17  [26] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
18  [25] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Canada
18  [25] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler Amerika
20  [23] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Rusland
21  [22] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Rusland
22  [21] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Engeland
23  [16] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi China
23  [16] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusland
25  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusland
25  [15] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polen
25  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du China
25  [15] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusland
29  [10] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova Amerika
29  [10] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rusland
31  [9] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Italië

Round 4 (top 45)

32  [36] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polen
33  [35] Lu Deyu & Jiao Ran China
33  [35] Dario Pizzo & Karen D'albundo Frankrijk
35  [34] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rusland
36  [33] Kyrylo Dovgalin & Charlotte Plant Engeland
36  [33] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Nederland
38  [32] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei China
39  [30] Benjamin Jones & Amy Dowden Engeland
39  [30] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusland
41  [29] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Engeland
42  [27] Silvio Antonio Anselmi & Katerina Samonas Italië
42  [27] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Zuid-Korea
44  [23] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Rusland
45  [18] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polen

Round 3 (top 86)

46  [16] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Rusland
47  [15] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusland
47  [15] Lloyd Perry & Rebecca Scott Engeland
47  [15] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen China
50  [13] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusland
50  [13] Vladislav Zapolskiy & Anastasiya Chernenkaya Ukraïne
52  [12] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Italië
52  [12] Kiki Nyemchek & Magda Fialek Amerika
52  [12] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thailand
55  [11] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Denemarken
55  [11] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Rusland
55  [11] Alessio Manni & Giulia Antonelli Italië
55  [11] Oleksandr Vasylenko & Kateryna Panfilova Ukraïne
59  [10] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) IJsland
59  [10] Evgeni Kuzin & Anastasiya Fedoseeva Rusland
59  [10] Mengju Li & Xuejiao Yu China
59  [10] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusland
59  [10] Aleksandr Rodygin & Tatyana Ivanova Rusland
59  [10] Chaochen Yan & Liu Yutong China
65  [9] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Rusland
65  [9] Chengyu Ge & Zicheng Wu China
65  [9] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Italië
65  [9] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng China
65  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Rusland
65  [9] Darren Morrissey & Alisiya Yezhova Engeland
65  [9] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Duitsland
72  [8] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin China
72  [8] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rusland
72  [8] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rusland
72  [8] Igor Ifliand & Camille Webb Australië
72  [8] Stas Olarescu & Zhaniya Zharmenova Italië
72  [8] Evgeniy Raev & Polina Shvab Rusland
72  [8] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Frankrijk
79  [7] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Italië
79  [7] Aaron Flynn & Niamh Curtin Ierland
79  [7] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polen
82  [6] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Ierland
82  [6] Harry Keep & Georgia Blatch Engeland
84  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling China
85  [4] Rami Schehimi & Susan Fichte Duitsland
86  [3] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukraïne

Round 2 (top 155)

87  [16] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Italië
87  [16] Jefferson Pimentel & Lorencia Kan Singapore
87  [16] Yushen Wang & Zhang Yue China
87  [16] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue China
91  [14] Liu Hong Bo & Feng Jing China
91  [14] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraïne
91  [14] Lyu Masuda & Siobhan Power Australië
91  [14] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Italië
91  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Italië
91  [14] Angelo Serena & Cristiana Serena Italië
91  [14] Yang Heng Yu & Jia Yuan China
98  [13] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Rusland
98  [13] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Italië
98  [13] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Rusland
98  [13] Xiaolong Liu & Titian Zhang China
98  [13] Cheng Yu & Huang Huihui China
103  [12] Sergey Chernenko & Wiktoria Kierasinska Polen
103  [12] Li Rongzhi & Yunjia Zhang China
105  [11] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Lithouwen
105  [11] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukraïne
105  [11] Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Polen
105  [11] Ruoling Wang & Yibo Lu China
109  [10] Oliver Beardmore & Lydia Hall Engeland
109  [10] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukraïne
109  [10] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Engeland
109  [10] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Engeland
109  [10] Matteo Rosati & Sabrina Rossetti Italië
109  [10] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukraïne
115  [9] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Duitsland
115  [9] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Engeland
115  [9] Jack Johnson & Joanne De Jager Australië
115  [9] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rusland
115  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Italië
115  [9] Jacob Persson & Linn Hegdahl Zweden
115  [9] Vadim Potapov & Elena Pilipenko Portugal
115  [9] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu China
123  [8] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova Amerika
123  [8] Yu Kao & Natalie Tjokro Singapore
123  [8] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Polen
123  [8] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Engeland
123  [8] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukraïne
128  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na China
128  [7] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng China
128  [7] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Engeland
131  [6] Serhii Borushko & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukraïne
131  [6] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Frankrijk
131  [6] Artem Gorelov & Bella Bakarova Rusland
131  [6] Pavlo Khondar & Yuliya Galahina Ukraïne
131  [6] Alfie Sadowski & Avital Svetlitsky Engeland
131  [6] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Nederland
137  [5] Lloyd Grifiths & Samantha Howells Engeland
137  [5] Liu Zhi Guo & Shan Lin He China
137  [5] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukraïne
140  [4] Marcel Daamen & Lisa Damen België
140  [4] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polen
140  [4] Albert Kosinski & Sandra Rog Polen
140  [4] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Rusland
140  [4] Jun Yong Sing & Myoung Shia Zuid-Korea
145  [3] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Italië
145  [3] Yumeng Dong & Zeyu Li China
145  [3] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Duitsland
145  [3] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Polen
145  [3] Jacob Murillo & Alexis Warr Amerika
145  [3] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Italië
151  [2] Tomasz Boja & Kamila Gwozdz Polen
151  [2] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Engeland
151  [2] Anders Koch & Victoria Ore Petersen Denemarken
154  [1] Dimitri Mattia & Letizia Beneforti Italië
155  Juho Taskinen & Pinja Koskela Finland

Round 1 (top 180)

156  [25] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Italië
156  [25] Nikita Gordenkov & Darya Matrosova Rusland
156  [25] Daniil Podliesnyi & Polina Gulyaeva Ukraïne
156  [25] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
160  [24] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukraïne
160  [24] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Engeland
160  [24] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugal
160  [24] Luca Franceschinis & Elena Rovere Italië
160  [24] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Engeland
160  [24] Tino Sacaneno & Carolin Nilsson Zweden
166  [23] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Engeland
167  [21] Per Almberg & Anita Teeling Zweden
167  [21] Sander Daamen & Mélissa Manders Nederland
167  [21] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugal
170  [20] Blake Elms & Jane Cloribel Australië
171  [18] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
171  [18] Sean Hill & Jules Plant Australië
173  [17] Philip Fol & Julia Zimmermann Engeland
173  [17] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Italië
173  [17] Tianci Ma & Adela Capilnasiu Engeland
173  [17] Artur Nawrat & Monika Wieclav Tsjechië
173  W Oskar Odiakosa & Nikita Vince Engeland
178  [16] Andre Albino & Teresa Mendonça Portugal
178  [16] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Italië
180  [8] Shi Hua Bai & Anastasia Yermakova Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}