Results from International Championships 2016 - Amateur Ballroom woensdag 12 oktober 2016
Check hoe advertise your product bij ons

International Championships 2016
Engeland - Brentwood/London dinsdag 11 oktober 2016

Amateur Ballroom woensdag 12 oktober 2016

Finale

1  Chong He & Jing Shan China
2  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rusland
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Engeland
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
5  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [32] Si Cheng Li & Zhou Man Ni China
8  [25] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody Amerika
9  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong China
10  [19] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polen
10  [19] Ben Taylor & Stefanie Bossen Engeland
12  [9] Alex Plant & Faye Edge Engeland
13  [8] Jack Beale & Natalia Siyanko Engeland
14  [7] Zhao Yi Heng & Long Shu Yi China

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  [36] Aleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Italië
16  [34] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Amerika
16  [34] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polen
18  [33] James Cutler & Virginie Primeau Canada
19  [28] Michal Le & Sandra Jablonska Polen
20  [25] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukraïne
21  [21] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polen
22  [20] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan China
23  [19] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Italië
24  [18] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraïne
24  [18] David Moretti & Francesca Sfascia Italië
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
27  [8] Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Engeland
28  [6] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finland
29  [5] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
30  [2] Vladimir Rudko & Yanina Yakubova Rusland

Round 4 (top 43)

31  [43] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Engeland
32  [42] Filipp Borisenok & Ekaterina Bondareva Rusland
32  [42] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
34  [41] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraïne
34  [41] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Italië
34  [41] Roman Sukhomlyn & Valeryya Kalyschuk Rusland
37  [38] Kun Qian & Liu Yang China
38  [33] Denys Korostashov & Anastasia Siabro Ukraïne
39  [30] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Noorwegen
40  [29] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
40  [29] Zhang Zheng Yang & Yu Yi China
42  [28] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Italië
43  [25] Damiano Soldati & Laura Fox Engeland

Round 3 (top 78)

44  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
44  [15] Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
44  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor Amerika
47  [14] Sidney Chong & Stephanie Noon Engeland
47  [14] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Engeland
47  [14] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukraïne
50  [12] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusland
50  [12] Alessio Miraglia & Stephanie van der Poll Italië
50  [12] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Engeland
53  [11] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusland
53  [11] Dan Malov & Anna Kaczmarski Amerika
55  [10] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
55  [10] Vladislav Komelkov & Olena Dovgan Ukraïne
55  [10] Callam Thomson & Charlotte Carruthers Engeland
58  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Italië
58  [9] Ruslan Kalyuzhnyy & Rosie Ward Amerika
58  [9] Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Polen
58  [9] Alan Tentser & Julia Vitebsky Australië
62  [8] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Engeland
63  [7] Argo Oblikas & Kaja Jackowska Zweden
64  [5] Artem Belmega & Anna Shevchenko Ukraïne
64  [5] Danil Krasutskiy & Yuliya Polygach Ukraïne
64  [5] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Oostenrijk
64  [5] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Engeland
68  [4] Oliver Hand & Heather Lynch Engeland
68  [4] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polen
68  [4] Tyrone Thiara & Kateryna Iaritenko Engeland
68  [4] Xu Xin & Qi Wen Yun China
72  [3] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukraïne
72  [3] Michal Litewka & Justyna Matoga Polen
72  [3] Ariel Zajac & Monika Zieba Polen
75  [2] Maksymylyan Bulgakov & Nataliya Blokhina Ukraïne
75  [2] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Noorwegen
77  [1] Mingmin Gao & Yaofeifei Yu China
77  [1] Guo Si Lin & Li Yu China

Round 2 (top 113)

79  [16] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
79  [16] Geraint Heaney & Maryna Starchenko Engeland
79  [16] Hangfan Zhang & Bowen Liu China
82  [15] Maxwell Harrison & Katie Harrison Engeland
82  [15] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polen
82  [15] Yue Tian & Chen Tingting China
82  [15] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Engeland
82  [15] Nie Yanhui & Yiwen Hou China
87  [14] Maxim Pogorelskiy & Stefaniya Tatsiy Ukraïne
88  [13] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finland
88  [13] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rusland
88  [13] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Italië
91  [12] Mikolaj Balcerzak & Julia Jablonska Polen
91  [12] Mateusz Chrzastek & Beata Michalecka Polen
91  [12] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Engeland
91  [12] Pio Taddei & Ilaria Fanini Italië
95  [11] Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukraïne
95  [11] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Zuid-Korea
97  [10] Gianluigi Di Fazio & Rossella Saladino Italië
98  [9] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Italië
98  [9] Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Engeland
98  [9] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Letland
101  [8] Samuele Frugoli & Giorgia Lupi Italië
102  [7] Ian Whyatt & Rosie Powers Engeland
103  [6] Andrea Capecchi & Giada Nuti Italië
103  [6] Matteo Conti & Michela Vagni Italië
103  [6] Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Rusland
103  [6] Feng Qiaosen & Nadzeya Zadrutskaya Engeland
103  [6] Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller (aka Aurbacher) Duitsland
108  [4] Maksim Kupreev & Sofia Bila Ukraïne
109  [3] Michael Bavoni & Desiree Bavoni Italië
109  [3] Stefano Crivellaro & Veronica Grossi Italië
109  [3] Tommy Wyderko & Brandylyn Arredondo Amerika
112  [2] Lai Nok Enoch Ng & Xiao Lin Zhang China
113  Rui Pu & Jing Li China

Round 1 (top 128)

114  [29] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Denemarken
114  [29] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen China
114  [29] Yu Jun Hui & Xin Chen China
114  [29] Linghao Kang & Anran Xing China
114  [29] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraïne
114  [29] Artur Nabok & Anna Lubyanetska Ukraïne
114  [29] Hirokuni Sakuma & Tang Liwen Japan
121  [28] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo China
122  [27] Sam Fakhrai & Fanny Sandegren Zweden
122  [27] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
122  [27] Yuan Yiqi & Huan Yanni China
125  [26] Oskar Gedin & Julia Hallberg Zweden
126  [25] Matteo Granchi & Alice Belcredi Italië
126  [25] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
128  [24] Andrey Vysloukh & Ekaterina Golovchenko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}