Results from German Open Championships - WDSF Senior II Latin donderdag 11 augustus 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 9 augustus 2016

WDSF Senior II Latin donderdag 11 augustus 2016

Finale

1  Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusland
2  Roberto Hernandez & Beatriz Perez Spanje
3  Frantisek Beres & Miriam Beresova Slowakije
4  Oleg Eskov & Julia Mikhina Rusland
5  Francisco Javier Otamendi & Lourdes Dominguez Guilera Spanje
6  Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Duitsland
8  Flavio Lodigiani & Patricia Patt Zwitserland
9  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
9  Thomas Schlehufer & Natalie Pickshaus-Jonscher Duitsland
11  Roberto Danero & Eleonora Cicero Italië
12  Rolf Pernat & Iris Pernat Duitsland

Kwart-Finale

13  Markus Buehlmann & Jeannette Frey Duitsland
14  Thorsten Brechmann & Gudrun Brechmann Duitsland
15  Harald Dormann & Anja Dormann Duitsland
16  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
16  Valeriy Ort & Rita Lynn Ort Amerika
18  Beat Peter & Ruth Zürcher Zwitserland
18  Martin Ridder & Petra Kirsten Duitsland
20  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Letland
21  Ulrich Knauf & Angela Knauf Duitsland
21  Markus Volker & Wilhelma Wolff Duitsland
23  Evgeniy Sevastyanov & Elena Mishina Rusland
23  Robert Soencksen & Silvia Soencksen Duitsland

Round 2 (top 49)

25  Wendelin Hilt & Heidi Groß Duitsland
25  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusland
25  Giacomo Siesto & Maria Grazia Quadrale Italië
28  Aurelio Grassi & Aurora Rizzi Italië
28  Jörg Heberer & Alexandra Heberer Duitsland
28  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Oostenrijk
31  Frank Sudholt & Wibke Sudholt Zwitserland
32  Andreas Krause & Karin Saleina Duitsland
33  Salvatore Labonia & Luisa Torricelli Italië
33  Jürgen Rodewald & Kathrin Rodewald Duitsland
33  Harald Wolff & Antje Wolff Duitsland
36  Henry Hatakka & Terhi Virkki-hatakka Finland
36  Ari Lindgren & Satu Lindgren Finland
36  Krzysztof Przybyszewski & Wioletta Przybyszewska Polen
39  Tadashi Eguchi & Emiko Fujiwara Japan
40  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusland
40  Christophe Verchere & Annie Verchere Frankrijk
42  Laurent Malosse & Pascale Malosse Frankrijk
42  Jörg Waga & Silke Wollesen Duitsland
44  Dirk Dittrich & Jeanette Dittrich (aka Jäger) Duitsland
45  Volker Dietrich & Sonja Bockmann-dietrich Duitsland
46  Ben Kimmich & Alexandra Berger (aka Kimmich) Duitsland
47  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finland
48  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Duitsland
48  Roberto Santini & Patrizia Gavelli Italië

Round 1 (top 72)

50  Rene Agater & Katrin Agater Duitsland
50  Uwe Arentz & Andrea Arentz Duitsland
52  Serge Lepoittevin & Christine Schmitt Frankrijk
53  Michael Hinnendahl & Annette Hahne-hinnendahl Duitsland
53  Andreas Kalb & Monika Erath Duitsland
53  Hubert Posch & Ruth Binder Oostenrijk
53  Thomas Weyland & Ines Weyland Duitsland
57  David Hodge & Martina Hodge (aka Lochner) Duitsland
57  Urmas Saetalu & Triinu Saetalu Estonië
57  Michael Wölki & Susanne Wölki Duitsland
60  Konstantin Agouros & Sylvia Henrich Duitsland
60  Lubomir Hochvart & Iveta Hochvartova Slowakije
60  Tommi Rainola & Sirpa Kovaniemi Finland
63  Daniel Benjamin & Marjolaine Lagace Canada
64  Jens-peter Petersen & Birgit Petersen Duitsland
64  Olaf Wittka & Tanja Bracht Duitsland
66  John Wilson & Irene Wilson-Verhorst Nederland
67  Gerhard Kemper & Tynke Spoelstra Duitsland
68  John Burke & Doreen Thompson Canada
68  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rusland
68  Walter Hirsch & Jutta Hirsch Duitsland
71  Klaus Schmid & Andrea Schmid Duitsland
72  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}