Results from German Open Championships - WDSF Amateur Grand Slam Latin donderdag 11 augustus 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 9 augustus 2016

WDSF Amateur Grand Slam Latin donderdag 11 augustus 2016

Finale

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldavië
2  Marius-Andrei Balan & Khrystyna Moshenska Duitsland
3  Timur Imametdinov & Nina Bezzubova Duitsland
4  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
5  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
8  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
9  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
10  Maxim Stepanov & Ksenya Rybina Duitsland
11  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
12  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland

Kwart-Finale

13  Nikita Pavlov & Ekaterina Sharanova Rusland
14  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
15  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
16  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Roemenië
17  Winson Tam & Anastasia Novikova Canada
18  Jenya Suvorov & Jenya Libman Israël
19  Kostiantyn Samarskyi & Isabelle Tay Singapore
20  Artem Efanin & Anna Dergunova Rusland
21  Artur Balandin & Anna Salita Duitsland
22  Eric Testa & Federica Brezzo Italië
23  Kirill Kolpashchikov & Julia Remizova Rusland
24  Vladimir Vasilevich & Anna Ilina Rusland
25  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
26  Zsolt Sandor Cseke & Malika Dzumaeva Duitsland

Round 5 (top 48)

27  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
28  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
29  Sebesi Hunor & Jaroslava Huber Oostenrijk
29  Alexandru Ion & Diana Andreea Toma Roemenië
29  Dmitriy Pugachev & Svetlana Tikhonova Rusland
29  Jing Zhu & Bangbang Yan China
33  Bogdan Boie & Natalia Luchiv Moldavië
33  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Rusland
35  David Jutge & Tatiana Podgornaia Frankrijk
35  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusland
37  Juan Gomez Prieto & Marina Mangione Spanje
37  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
37  Radek Mucha & Yana Grishchenko Tsjechië
40  Cosimo Barra & Diana Sharipova Italië
40  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Duitsland
40  Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
40  Aleksey Kibkalo & Tatyana Kogadey Kyrgistan
44  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Oostenrijk
45  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusland
46  Rosario Renda & Santina Gambino Italië
47  Nikolay Andruschenko & Kseniya Zaputryaeva Rusland
48  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Frankrijk

Round 4 (top 97)

49  Marius Valcu & Diana Cojocar Moldavië
50  Michal Hornicek & Darya Kartyshova Frankrijk
51  Marius Toperczer Muresan & Claudia Ketonen Finland
52  Oleksandr Khodenko & Ekaterina Mishina Rusland
53  Viktor Burchuladze & Anastasia Borsheva Rusland
54  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Italië
54  Lorenzo Sica & Yuliya Lisovska Ukraïne
56  Aleksey Birman & Ulyana Pustovalova Rusland
56  Jia Ming Li & Ziwei Li China
58  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rusland
58  Vitaliy Zakharov & Zala Fuchs Slovenië
60  Igor Sannikov & Anna Anakina Rusland
60  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
62  Tomas Gal & Sabina Karaskova (aka Piskova) Slowakije
62  Ilya Gavrikov & Karina Yusupova Rusland
62  Jaroslav Obona & Dominika Roskova Slowakije
62  Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland
66  Victor Cristian Gabor & Catalina Gabriela Albu Roemenië
66  Leonardo Lini & Mia Gabusi Italië
68  Adrian Olmo & Yana Olina Spanje
69  Nam Giyong & Na Ra Shin Zuid-Korea
69  Lars Erik Pastor & Natalia Szypulska Duitsland
69  Gu Qingwu & Lin Zi Xuan China
72  Cristian Vanni & Camilla Mola Italië
73  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Rusland
73  Shao Huinan & Ji Wei China
73  Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Denemarken
73  Fabian Taeschner & Darja Titowa Duitsland
73  Vladimir Usov & Milena Usanova Moldavië
78  Sergey Bliznyuk & Julia Olenich Rusland
78  Yaroslav Brovarskyy & Valeriya Topalo Moldavië
78  Shen Lv & Zhang Jing China
78  Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Rusland
82  Dawid Podgajny & Ewa Korpak Polen
82  Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polen
84  Robert Poklitar & Anastasiya Darchuk Ukraïne
85  Andrzej Cibis & Victoria Kleinfelder Duitsland
85  Lars Olav Eltervaag & Alexandra Ciosinska Noorwegen
85  Bojan Lazareski & Sarah Karakatsanis Servië
88  Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusland
88  Oleg Smolin & Ekaterina Bayrakova Rusland
88  Sergey Zheltov & Didar Atmadzha Kazachstan
91  Eric Damian & Cezara Banu Roemenië
92  David Morante & Ines Ferrero Spanje
92  Alessandro Napoli & Miroslava Ondrejkova Italië
94  Ivan Amato & Maria Parlapiano Italië
95  Edvinas Ringys & Aiste Survilaite Lithouwen
96  Artem Lazarev & Amalie Stampe Denemarken
97  Konstantin Lebedev & Maria Pavlova Rusland

Round 3 (top 132)

98  Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Italië
99  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Italië
99  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japan
99  Wang Xiao Han & Xuechun Lu China
102  Zhou Lei & Li Sijie China
102  Justinas Mejeris & Neda Andriekute Lithouwen
102  Qiang Zhang & Hui Juan Hu China
105  Ovidiu Mihai Andrei & Alessia Gigli Zwitserland
105  Chen Junan & Yu Qiu Fan China
105  Yumiya Kubota & Viktoriya Sermyagina Japan
105  Kirill Kuznetsov & Aida Kairgalieva Kazachstan
105  Nikita Moisejenko & Jurga Gustaite Lithouwen
110  Kim Jong Chan & Yun Jiha Zuid-Korea
110  Gerald Jamili & Cherry Clarice Jamili Engeland
110  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Duitsland
110  Cristian Pontarelli & Roberta Morelli Italië
110  Silviu Tsurkan & Ekaterina Petrova Moldavië
115  Taha Batu Cosar & Aleksandra Shanko Turkije
115  Andrey Khripkov & Viktoriya Vershinina Rusland
115  Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Ierland
115  Wang Ziming & Liu Ying China
119  Daniel Dingis & Natalia Velikina Duitsland
119  Mantas Kirvelis & Ieva Riepsaite Lithouwen
119  Danila Telpukhovskiy & Oliwia Popek Polen
122  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australië
122  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
124  Volodymyr Nyelyenson & Elizaveta Umrikhina Letland
125  Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Rusland
125  Damiano Ferrero & Eliza Dan Italië
127  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
127  Ilya Yudovin & Dariya Marinesku Byelorussia
129  Faruhdzhan Mamadzhanov & Nadezhda Burau Kazachstan
129  Li Mingxuan & Zhou Wan Ting China
131  Vladimir Fedorov & Darya Kozlova Rusland
132  Richárd Kaszás & Foteini Paggea Hongarije

Round 2 (top 175)

133  Adomas Kielaitis & Ugne Bruzgaite Lithouwen
133  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatië
135  Philip Andraus & Virginia Lesniak Duitsland
135  Lei Jiaming & Shen Zi Xuan China
137  Zhang Andi & Xu Shanshan China
137  Karls Aniscenko & Dayana Nikon Canada
137  Giovanni Cena & Maddalena Giai Baudissard Italië
137  Vinzenz Dörlitz & Albena Daskalova Duitsland
137  Marcos Fernandez Fernandez & Carla Beneyto Spanje
137  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusland
143  Stefano Galletto & Carlotta Bollea Italië
143  András Jüttner & Renata Smidova Oostenrijk
145  Laszlo konstantin Kalmar & Kastanja Rauhala Finland
145  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Denemarken
147  Man Rulin & Lu Meiyu China
147  Xiong Xu & Yuan Chen China
147  Wang Ying & Du Jiaze China
150  Andrey Ivanov & Oksana Motyshen Rusland
150  Merkys Midvikas & Goda Simaityte Lithouwen
150  Lukas Petkevicius & Ugne Kamarauskaite Lithouwen
153  Jan Albeck & Alice Ligouis Duitsland
153  Alessandro Burrai & Sabina Frau Italië
155  Calogero Frisina & Jelena Balac Duitsland
155  Lee Il Gwon & Kwak Mi Ri Zuid-Korea
155  Samuel Hacke & Katarina Hermanova Amerika
158  Dario Leanza & Daniela Paul Duitsland
159  Robin Ondracek & Marketa Skorkovska Tsjechië
160  Christian De Spirito & Ylenia Chiattone Italië
160  Nikita Yutin & Darya Khmeleva Rusland
162  Emirs Ali Salmanovs & Ruta Punka Letland
162  Ju Yi & Shen Xi China
162  Sunchen Zhou & Wang Yitong China
165  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusland
166  Zsolt Kozma & Edina Szilvia Sarig Roemenië
166  Fabio Oliva & Jenifer Luisa Metallo Engeland
166  Xu Ziye & Ji Xiang China
169  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
169  Denis Seregin & Anastasiya Vayradyan Rusland
171  Fabrizio Passalacqua & Selene Naimi Italië
172  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
172  Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusland
174  Andrew Yefremchenkov & Dascha Stegnin Duitsland
175  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong

Round 1 (top 262)

176  Daniel Kasper & Anastasia Shepel Duitsland
176  Shao Weiyi & Naiyu Zhang China
176  Kangju Zhang & Yiting Liu China
179  Raimonds Andersons & Olena Abolonina Georgië
180  Aleksandr Dobrovolskyy & Valeriia Shkyria Ukraïne
180  Viktor-Valentin Les & Kristina Breisch Duitsland
180  Domantas Stanionis & Ieva Birieta Lithouwen
180  Federico Del Vescovo & Marta Belloni Italië
180  Yaolong Wang & Yao Wang China
185  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Duitsland
185  Thomas Vernay & Laure Galy Frankrijk
187  Valentyn Chernej & Kateryna Bodnaryuk Ukraïne
187  Chua Zjen Fong & Evon Chong Maleisië
187  Domenico Franzo & Alexandra Mavlutova Duitsland
187  Marvin Ochs & Jule Stellrecht Duitsland
187  Yao Yuan & Yang Jialan China
192  Bogdan Kolos & Julia Popovych Ukraïne
192  Chan Kwunlung & Yang Lou China
192  Patrick Lewke & Angelina Ginsheimer Duitsland
192  Markus Ranta & Alisa Heino Finland
192  Marc Roswag & Pia Pflichthofer Duitsland
192  Shota Suzuki & Maimu Morita Japan
198  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Rusland
199  Georgian Alin Ion & Maria Daniela Vasile Roemenië
200  Lin Yung Cheng & Lin Serena Taiwan
200  Gioele Massimino & Giorgia Bellini Italië
202  Tim Bersheminski & Maria Privalova Duitsland
202  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Zwitserland
202  Pedro Eugenio & Carla Silva Portugal
202  Peter Rupp & Polina Polyakova Duitsland
202  Vladislav Stytsyuk & Darya Chechel Rusland
207  Stefan Tilp & Nicola Niesel Duitsland
208  Cheung Cheuk Him & Ho Hei Man Hong Kong
208  Egor Ivashov & Polina Sukhneva Rusland
208  Ivan Kuguk & Olga Martovitskaya Rusland
208  Björn Pemer & Katja Lujan Engelholm Zweden
208  Benedikt Seigner & Sandra Schussler Duitsland
213  Shon Burshtein & Erica Di Maria Israël
213  Linus Holm Foged & Alina Missfeldt Duitsland
213  Matteo Pappa & Arianna Del Frate Italië
216  Julian Bruns & Nicole Güttler Duitsland
216  Christian Frey & Lisa Gehlen Duitsland
216  Valentin Ivanov & Beloslava Raykova Bulgarije
216  Máté Pölyhe & Evelin Nagy Hongarije
220  Artur Tagirov & Rebeka Cherepanova Letland
221  Liudvikas Putelis & Laura Bruzauskaite Lithouwen
221  Andreas Wenzler & Verena Lieb Duitsland
223  Davide Corrodi & Cinzia della Veccia Zwitserland
223  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusland
223  Herbert Stanonik & Alina Soboleva Oostenrijk
226  Nuno Andrade & Ana Rita Paiva Portugal
226  Mikhail Fedotov & Margarita Kubashova Rusland
226  Haowei Li & Yumin Liu China
229  Giulio Morettini & Agnese Cruciani Italië
230  Sebastian Merker & Domenica Erontschenko Duitsland
231  Nikolaus Waltl & Martina Neuberger Oostenrijk
232  Pietro Celetti & Laura Amonini Zwitserland
232  Stefan Spirig & Lisa Kristina Bachmann Zwitserland
232  Antonio Valerio & Valentina Avagliano Italië
235  Valentin Baier & Xenia Dann Duitsland
235  Jan Phillip Dethloff & Elena Bröckelmann Duitsland
237  Dominik Bondarev & Irina Shaskova Duitsland
237  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
237  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
237  Tobias Kaul & Janina Beck Duitsland
237  Jan Lipa & Jolana Dragounova Tsjechië
237  Noppharat Thadakun & Lisa Hartmann Duitsland
243  Jakob Bold & Nathalie Seidel Duitsland
243  Martin Friedrich & Julia Klein Duitsland
243  Christopher Frye & Carolin Baumel Duitsland
243  Stanislav Varzer & Katarzyna Natalia Jagiello Duitsland
247  Alexandru Datcu & Elena Cristiana Ion Roemenië
247  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Duitsland
247  Sebastian Triebel & Franziska Mennicke Duitsland
250  Snaethor Gudmundsson & Ester Olafsdottir Engeland
250  Petr Jezek & Kristyna Cechova Tsjechië
250  Maiko Juskan & Lena Hofmeier Duitsland
250  Vladyslav Malko & Julia Cmok Polen
250  Michael Schülke & Luisa Griesbaum Duitsland
250  Daniel Siebrecht & Lisa-Maria Marquardt Duitsland
256  Hendrik Dubbe & Sarah Smirek Duitsland
256  Aleksander Jokic & Maria Lyngstad Noorwegen
256  Willi Lein & Julia Fetter Duitsland
256  Eric Yao & Isabel Yao Amerika
260  George Borisov & Ada Au Hong Kong
260  Stefan Eisemann & Sandra Eisemann (aka Scholz) Duitsland
260  Herbert Kurz & Romy Lehmann Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}