Results from German Open Championships - WDSF Grand Slam Latin donderdag 14 augustus 2014
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 12 augustus 2014

WDSF Grand Slam Latin donderdag 14 augustus 2014

Finale

1  Nino Langella & Khrystyna Moshenska Italië
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
3  Marius-Andrei Balan & Nina Bezzubova Duitsland
4  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
5  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusland
6  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusland
8  Umberto Gaudino & Louise Heise Denemarken
9  Pavel Pasechnik & Marta Arndt Duitsland
10  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Letland
11  Edgar Marcos & Alina Nowak Spanje
12  Maxim Stepanov & Emma-Leena Koger Duitsland

Kwart-Finale

13  Andrea De Angelis & Olga Choupilov Israël
14  Vincenzo Mariniello & Sara Casini Italië
15  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
16  Anton Belyayev & Antoaneta Popova Canada
17  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
18  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
19  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Andorra
20  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
21  Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
22  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenië
23  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusland
24  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
25  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugal

Round 5 (top 49)

26  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
26  Evgeni Kuzin & Kseniya Zaputryaeva Rusland
26  Alexander Rebrov & Yuliya Steshenko Ukraïne
26  Jenya Suvorov & Jenya Libman Israël
30  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
30  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
32  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
33  Marek Bures & Anastasia Khadjeh-Nouri Duitsland
33  Jan Dvoracek & Malika Dzumaeva Duitsland
33  Igor Sannikov & Anna Anakina Rusland
36  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
36  Winson Tam & Anastasia Novikova Canada
38  Salvatore Bellavita & Tina Bazokina Italië
38  Giovanni Pernice & Aleksandra Koldan Italië
40  Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Rusland
41  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
42  Bojan Lazareski & Tjasa Novak Servië
42  Eric Testa & Federica Brezzo Italië
44  Jüri Kagan & Anastasia Selivanova Estonië
45  Luigi Francescangeli & Noemi Oriolesi Italië
45  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Rusland
47  Juan Gomez Prieto & Marina Mangione Spanje
47  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tsjechië
49  Jokubas Venckus & Migle Klupsaite Lithouwen

Round 4 (top 97)

50  Shim Young Eun & Line Martin Smed Denemarken
50  Egor Petrov & Anna Argun Rusland
52  Vito Coppola & Federica Zappulla Italië
52  Zsolt Sandor Cseke & Anzhela Kuryshova Hongarije
52  Denis Popov & Mariya Raevskaya Rusland
52  Marius Toperczer Muresan & Claudia Ketonen Finland
56  Nikolay Andruschenko & Yuliya Gorlenkova Rusland
56  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Duitsland
56  Vladislav Khait & Ilenia Pia Mancuso Italië
56  Alexandr Makarov & Yuliya Remizova Rusland
56  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
61  Dmitriy Bunin & Polina Mamykina Lithouwen
61  Artem Efanin & Anna Dergunova Rusland
63  Simone Casula & Laura Marras Italië
63  David Jutge & Natalya Kolpakova Frankrijk
63  Deividas Simaska & Ulyana Maksimkina Lithouwen
63  Stefano Vidoni & Sara Lauri Italië
67  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
68  Lorenzo Sica & Vanesa Maneva Italië
68  Vladimir Vasilevich & Anna Ilina Rusland
70  Stefano Mendolia & Letizia Rullo Italië
71  Aleksey Birman & Ulyana Pustovalova Rusland
71  Shinawat Lergon & Krittaporn Manasuth Thailand
71  Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugal
74  Ivan Klyuev & Ella Troshina Rusland
74  Georgiy Trifonov & Irina Chernova Rusland
76  Frank Zegels & Laura Jottay Nederland
77  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusland
78  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Denemarken
79  Pavel Golubev & Yulia Stepanova Rusland
79  Konstanty Kolesinski & Joanna Szumkowska Polen
79  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
79  Sandro Mazzuferi & Paulina Doubravova Slowakije
79  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
84  Pawel Bartelik & Nikolina Melin Polen
84  Adrian Olmo & Yana Olina Spanje
84  Nikita Smirnov & Mariya Eliseeva Rusland
87  Artur Balandin & Anna Salita Duitsland
87  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Duitsland
87  Alexandru Valentin Dumitru & Alexandra Leone Roemenië
87  David Odstrcil & Tara Bohak Tsjechië
91  Dominykas Dauksas & Svetlana Azarova Lithouwen
91  David Diaz Falcon & Mireia Balada Sanchez Spanje
91  Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polen
94  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
95  Jakub Perzanowski & Karolina Skowyrska Polen
96  Fabian Taeschner & Darja Titowa Duitsland
97  Antonio Gallisai & Valentina Bonelli Italië

Round 3 (top 143)

98  Salvatore Capilli & Rosmira Di Stefano Italië
98  Dmitry Marchenko & Elena Yakimchuk Rusland
100  Rafael Flaishman & Lika Abidor Israël
100  Artem Gorelov & Bella Bakarova Rusland
100  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Duitsland
100  Sergejs Zaleckis & Nastassia Sakolchyk Letland
104  Alon Gilin & Anna Nina Kus Canada
104  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Italië
106  Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
106  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Frankrijk
106  Gu Qingwu & Wang Ziyi China
109  Davide Civello & Elisa Cali Italië
109  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japan
109  Ivan Popov-lebedyanskiy & Violetta Dzenik Rusland
109  Luca Santoro & Elettra Paniccia Italië
113  Andrea Borrelli & Chantal Green Engeland
113  Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Letland
115  Dimitrii Cernei & Yuliya Lisovska Ukraïne
115  Andrey Khripkov & Maria Nurkova Rusland
115  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusland
118  Giovanni Cavallo & Maldivia Polini Italië
118  Andrzej Cibis & Victoria Kleinfelder Duitsland
118  Valentin Kosmachev & Alena Kochengina Rusland
118  Lars Erik Pastor & Ecaterina Petrova Duitsland
122  Eric Damian & Klaudia Arndt Duitsland
122  Alejandro Jimenez Garabaya & Paula Braojos Spanje
122  Ivan Smirnov & Sofie Svenninggaard Denemarken
122  Hou Yao & Zhuang Ting China
126  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Oostenrijk
126  Aurimas Bartkus & Ieva Riepsaite Lithouwen
128  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tsjechië
128  Valeriu Leontiev & Ksenya Rybina Roemenië
128  Mi Tao & Li Meng China
131  Nikita Khoroshenko & Viktoriya Kosousova Rusland
131  Alon Mugerman & Tal Kogan Israël
133  Nicolas Ballaster & Carla Salbia Spanje
133  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite-Baltarage Lithouwen
133  Albert Sabirov & Valeriya Lebedeva Rusland
136  Lukas Musinka & Anja Imamovic Bosnië-Herzegovina
137  Arturs Freimanis & Zaklina Sola Letland
137  Igor Nikolaev & Oxana Yakovleva Rusland
137  Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Ierland
140  Aleksey Kibkalo & Tatyana Kogadey Kyrgistan
141  Mihai Marius Gherasim & Elena Duicu Roemenië
142  Chua Zjen Fong & Evon Chong Maleisië
142  Nicola Leprai & Martina Restuccia Italië

Round 2 (top 222)

144  Arthur Ankerstein & Oksana Lukyanenko Duitsland
144  Benjamin Becker & Josefin Dinger Duitsland
144  Alessandro Cuoco & Naara Terenzani Zwitserland
144  Petur Fannar Gunnarsson & Anita Loa Hauksdottir IJsland
144  Stefan Illies & Andreea Carla Cureliuc Roemenië
144  Alexandru Ion & Diana Andreea Toma Roemenië
144  Marcello Nuzio & Anna Martynova Italië
144  Fabio Obino & Elena Melis Italië
152  Konstantin Astafiev & Viktoria Dincheva Bulgarije
152  Artem Balayan & Marina Fritsler Rusland
152  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Lithouwen
152  Sergey Erushov & Alina Mekhraban Rusland
152  Daniel Shapilov & Carina Zavline Duitsland
152  Vincenzo Termini & Alessandra Nieddu Italië
152  Ju Yi & Shen Xi China
152  Jing Zhu & Bangbang Yan China
160  Pedro Eugenio & Carla Silva Portugal
160  Jonathan Maier & Romy Kuhlmann Duitsland
160  Aleksander Makusev & Kristiina Prants Estonië
160  Sergiu Maruster & Alina Grozea Roemenië
160  Anton Puzravin & Tamara Prochnova Rusland
160  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatië
166  Andriy Kamyshnyy & Karina Shpakovskaya Oostenrijk
166  Andrey Marinich & Diana Kintsurashvili Rusland
166  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovenië
166  Marts Punins & Dana Jakobsone Letland
170  Jan Albeck & Gratiela Terlai Duitsland
170  Domenico Franzo & Alexandra Ciosinska Duitsland
170  Lei Jiaming & Lin Zi Xuan China
170  Anton Korovin & Elena Grebkina Rusland
170  Salvatore Termini & Federica Cillari Italië
170  David Merenguer Torres & Juline Carrel Frankrijk
176  Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir IJsland
176  Adrian Jamaly & Vitalina Porshnyeva Duitsland
176  Tian Yukun & Qian Zhang Qian China
176  Semen Zenkin & Alina Vorontsova Rusland
180  Marius Bodiul & Magdalena Lubaszewska Moldavië
180  Egor Kondratenko & Evangeline Norgaard Denemarken
180  Aleksej Korolev & Oksana Kononova Rusland
180  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
184  Tobias Fladby & Rikke Lund Noorwegen
184  Laszlo konstantin Kalmar & Kastanja Rauhala Finland
184  Robert Sendrei & Miroslava Ondrejkova Slowakije
184  Stanislav Shteynberg & Polina Sukhneva Rusland
188  Se Hyeon Oh & Hye Won Lee Zuid-Korea
188  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Duitsland
190  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tsjechië
190  Daniil Lunyev & Yuliya Trescheva Rusland
190  Maksim Pavlov & Aleksandra Kuznetsova Rusland
190  Kangju Zhang & Yiting Liu China
194  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Letland
194  Silvestras Koroliovas & Ieva Urbanaite Lithouwen
194  Artem Lazarev & Amalie Stampe Denemarken
197  Jacob Korenev & Dayana Nikon Canada
197  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rusland
197  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
197  Jose Zuquilanda & Adriana Chavez Ecuador
201  Adomas Kielaitis & Mege Serniyte Lithouwen
201  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusland
201  Kim Hak Min & Kim Min Sung Zuid-Korea
201  Seiji Tamai & Momoko Iwasawa Japan
205  Igor Litvinov & Valeriya Kabieva Rusland
205  Bogdan Nuriev & Anastasiya Bogdanova Rusland
205  Oleg Smolin & Ekaterina Bayrakova Rusland
208  Taha Batu Cosar & Ece Uzunalioglu Turkije
208  Evgeniy Igumnov & Polina Korotkova Rusland
208  Omar Ravaioli & Serena Monari Italië
211  Andrey Eremin & Polina Perova Rusland
211  Denis Makarov & Kseniya Prokusheva Rusland
213  Gianluca Carello & Teresa Carello Duitsland
213  Victor Catalin Cauca & Irina Elena Tudorache Roemenië
213  Jacob Edwards & Ingrid Vary Zweden
213  Felix Zadow & Veronika Burghardt Duitsland
217  Catalin Mihu & Maria Lie Ramella Noorwegen
217  Patryk Urban & Roxana Junak Polen
219  Giuseppe Castro & Valeria Castro Duitsland
220  Timur Dogan & Vanessa Beer Duitsland
220  Ivan Petov & Karina Tagirova Rusland
222  Andrei Arseni & Anca Elena Prisecaru Roemenië

Round 1 (top 333)

223  Kim Jong Chan & Yun Myung Young Zuid-Korea
223  Alexander Horn & Valeria Jäger Duitsland
223  Mario Ozbolt & Helena Bradvica Kroatië
223  Denis Ruchka & Mariya Yasinskaya Rusland
227  Daniil Arutyunov & Olga Ignaticheva Rusland
227  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
227  Nick Kocken & Katerina Nitsios Nederland
227  Aleksandr Plotnikov & Vladlena Rybakova Rusland
227  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
232  Andrea Bocchin & Giulia Bellini Italië
232  Ngo Minh Duc & Dang Thu Huong Viet Nam
232  Alessandro Painsi & Cecilie Engsig Oostenrijk
232  Nikita Smolnikov & Darya Smolnikova Rusland
236  Márk Filotás & Zsofia Barkoczi Hongarije
236  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
236  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusland
236  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusland
236  Artur Posedkin & Deborah Suker Kroatië
236  Alex Salvador & Alice Chiocchi Australië
236  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Medvedeva Rusland
236  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatië
244  Chan Kwunlung & Yi Yu Tsoi Hong Kong
244  Daniel Medvedovsky & Yael Pasternak Israël
244  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Duitsland
244  Mark Spektor & Valerie Hense Duitsland
244  David Stoica & Georgiana Barbu Roemenië
249  Maksim Motyshen & Oksana Motyshen Rusland
250  Francesco Fontana & Lucrezia Parente Italië
250  Dae Chul Jung & Oh Si Eon Zuid-Korea
250  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finland
250  Peter Rupp & Sabine Deck Duitsland
250  Ilya Vasilevskiy & Kristina Stelnikova Rusland
255  Igor Akalowski & Tabea Louisa Thaler Duitsland
255  Nikita Milchenko & Polina Dashina Rusland
255  Santino Mirenna & Emilie Tellefsen Noorwegen
255  Matija Smolec & Tena Kralj Kroatië
255  Nikita Urchev & Elvira Kutusheva Rusland
260  Gary Askarov-vaiman & Esthie Spivakov Canada
260  Giuseppe De Bari & Sabrina Metzger Duitsland
260  Johannes Hofmann & Magdalena Uhler Duitsland
260  Alfred Makhmuradzhaev & Yanina Akimova Rusland
260  Marius Mince & Lina Jukneviciute Lithouwen
260  Gi Hyeon Nam & Jeon Seunghee Zuid-Korea
260  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tsjechië
267  Kende Soma Horváth & Zsofia Horvath Hongarije
267  Nicholas Leandro & Giorgia Scalini Italië
269  Piotr Czekaj & Justyna Hajkiewicz Polen
270  Beniamin Bregman & Diana Leshchenkov Israël
270  Ryuta Ebihara & Asuka Kasuo Japan
270  Valera Khakhutskyy & Laura Kaiser Duitsland
270  Egor Kokvin & Evgeniya Denisova Rusland
270  Markus Lang & Martina Geser Duitsland
270  Daniel Leibman & Lital Opaets Israël
276  Kento Ebihara & Luna Takagi Japan
276  Dominic Kossinna & Pia Pflichthofer Duitsland
276  Yakov Nabiev & Irina Klochanova Rusland
279  Joel Betram & Kristina Breisch Duitsland
279  Joakim Rosendahl & Stine Overgård Andersen Zweden
281  Gwenael Longuet & Laetitia Deplano Frankrijk
282  Willi Lein & Viktoriya Kucherenko Duitsland
282  Federico Novacchi & Gabriele Vaiciulyte Lithouwen
282  Ruben Novelli & Giorgia Ghibaudo Italië
282  Lukasz Piekarski & Kamila Gwozdz Polen
282  Andrey Trubaenko & Olesya Frolova Rusland
282  Anton Volkov & Aleksandra Vasilenko Rusland
288  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Oostenrijk
288  Arthur Weingardt & Sandra Jessica Daniel Duitsland
288  Zhang Yang & Ting Li Ting China
291  Marius Jensch & Jessica Gwizdala Duitsland
291  Ionut Vorodi & Andreea Ioana Avram Roemenië
293  Giuseppe Pio Scerra & Emanuela Tassoni Duitsland
294  Till Ameln & Viktoria Schaaf Duitsland
294  Dario Leanza & Sandra Schirmer Duitsland
294  Vladimir Shipitsin & Valeriya Simakova Rusland
297  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
297  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
297  Nick Williams & Charmaine Chan Engeland
300  Alexandr Chudin & Maria Hirnich Duitsland
300  Andrey Davydik & Julia Tepljasina Estonië
300  Markus Kayl & Franziska Mennicke Duitsland
300  Björn Pemer & Katja Lujan Engelholm Zweden
304  Marcel Grahle & Susan Karrass Duitsland
304  Igor Zaytsev & Elizaveta Bobrova Rusland
306  Jacob Persson & Linn Hegdahl Zweden
306  Timo Siemering & Judith Hannemann Duitsland
306  Nikolaus Waltl & Caroline Eybl Oostenrijk
306  Stephan Wirth & Sarah Karakatsanis Duitsland
306  Chien Tu Wu & Hung Pei Wen Taiwan
311  Matthias Klon & Janina Beck Duitsland
311  Samuel Marschall & Irina Bach Duitsland
313  Sven-Olaf Andersen & Alessa Drews Duitsland
313  Vadim Chebykin & Anastasiya Lavrichenko Rusland
313  Clemens Kuprian & Eva Christina Krzizek Oostenrijk
313  Florian Müller & Andrea Rhinow (aka Conrad) Duitsland
313  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Duitsland
318  Antonio Kramaric & Lea Kühnreich Duitsland
318  Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Zweden
318  Tim Wattenberg & Lucia Neu Duitsland
321  Marc Aeschlimann & Corinna Masciardi Zwitserland
322  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
322  Jan Quandt & Lena Wurst Duitsland
324  Jakob Wetsch & Meike Kerscher Duitsland
325  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Tsjechië
325  Nikita Pupkov & Mariya Nefedova Rusland
327  George Borisov & Ada Au Hong Kong
327  Andreas Ebert & Ulrike Mittermeier Duitsland
327  Alexander Gensch & Nina Messina Duitsland
327  Johannes Hehr & Imke Teuchert Duitsland
327  Sascha Reichardt & Meike Kübler Duitsland
327  Jingbo Wu & Katja Dorner Duitsland
333  Isaac Moeng & Suretha Fortuin Zuid-Afrika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}