Results from German Open Championships - GOC Adult Rising Star Standard woensdag 13 augustus 2014
Check hoe advertise your product bij ons

German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 12 augustus 2014

GOC Adult Rising Star Standard woensdag 13 augustus 2014

Finale

1  Qiu Yuming & Liying Wei China
2  Anton Trubin & Ekaterina Malyavkina Rusland
3  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Letland
4  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Lithouwen
5  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusland
6  Erik Kem & Lisa Rykovski Duitsland
7  Nikita Bortsov & Yasmine Stuparu Roemenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldavië
9  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Letland
10  Roberto Carano & Arianna Gobbi Italië
10  Vlad Paslariu & Eszter Pop Roemenië
12  Sean Smullen & Aimie Leak Ierland

Kwart-Finale

13  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Italië
14  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusland
15  Gabrielius Sasnauskas & Jurga Gustaite Lithouwen
15  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polen
17  Yuan Shao Yang & Chong Xuan Qi China
18  Boris Basin & Elena Babaeva Rusland
18  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
18  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Byelorussia
21  Yuriy Afonin & Natalya Prokhorenko Rusland
22  Alessandro Bosco & Valeria Belozerova Italië
23  Ion Simboteanu & Natalia Luchiv Moldavië
23  Zhan Hua Zhang & Zhang Ruonan China
25  Mikhail Zloschastev & Kristina Shinkaryuk Rusland

Round 4 (top 49)

26  Andriy Kamyshnyy & Karina Shpakovskaya Oostenrijk
27  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Canada
28  Vladislav Korennoy & Kristina Murakhovskaya Rusland
29  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Roemenië
30  Vladlen Kravchenko & Natalya Shevchuk Rusland
30  Yaroslav Semenenko & Ewa Sitarz Polen
32  Andrey Belyayev & Mariya Myzdrikova Rusland
32  Pavel Kopaev & Olga Pazynyuk Rusland
32  Bartlomiej Szkutnik & Agata Brychcy Polen
35  Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
36  Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Rusland
36  Errol Williamson & Ami Williamson Denemarken
36  Cao Yuan & Wang Ximeng China
39  Alexandr Berzan & Henrieta Buga Moldavië
39  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polen
39  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraïne
42  Gianluca Di Melfi & Kristine Madsen Denemarken
42  Ran Tan & Rong Tan China
42  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Rusland
42  Nikita Timoshenko & Viktoriya Polovova Rusland
46  Danila Telpukhovskiy & Anastasia Solovieva Slovenië
47  Liu Yi & Zhou Xiaotong China
48  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Tsjechië
49  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bulgarije

Round 3 (top 97)

50  Lu Li & Guo Qing China
50  Cezary Szymanski & Ida Marszalek Polen
52  Luca Belometti & Denise Colombo Italië
52  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Italië
52  Aleksandrs Korolko & Santa Sauere Letland
55  Alessio Ciaffaroni & Laura Nolan Ierland
55  Michael Giuliano & Martina Rugani Italië
57  Jordi Fabrega & Maria Pomar Spanje
57  David Martinez Hernandez & Anastasija Jagelovica Spanje
59  Grigorij Gelfond & Isabel Tinnis Duitsland
59  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland
59  Martin Jantson & Anna Mordanenko Estonië
59  Ruo Ji Yao & Yuting Wang China
63  Stepan Podduev & Sofiya Borodina Rusland
63  Pasquale Sirica & Veronica Kononyuk Italië
63  Anton Volkov & Aleksandra Vasilenko Rusland
66  Vygantas Jermalavicius & Laura Grauzelyte Lithouwen
66  Moritz Krauter & Madeline Weingärtner Duitsland
66  Kirill Shvaibovich & Evgeniya Kalitskaya Byelorussia
69  Lauris Paegle & Jelizaveta Rukosujeva Letland
69  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië
71  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Tsjechië
72  Vit Domorad & Simona Tejcova Tsjechië
72  Michael Infanti & Giada Cragnolini Italië
74  Patryk Budakiewicz & Jagoda Szkudlapska Polen
74  Dominik Stöckl & Katharina Belz Duitsland
76  Maciej Baran & Klaudia Grabowska Polen
76  Jorgen Buse & Tenna Bloch Petersen Denemarken
78  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Denemarken
78  Pavel Kosterin & Dana Makarova Rusland
78  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tsjechië
81  Sergey Dementyev & Viktoriya Kolbenkova Amerika
81  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Roemenië
81  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Italië
81  Alessandro Serra & Laura Barra Italië
81  Mark Stalder & Yulia Dreier Zwitserland
86  Domenico Alberti & Aandreea Carmen Sardarescu Italië
86  Aleksandr Garmider & Julia Kalmykova Rusland
86  Roberto Guida & Lisa Villani Italië
86  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
90  Zhang Jiajie & Wu Mengni China
90  Kaspar Mätas & Elizabeth Kivi Estonië
92  Ziang Xie & Miaoer Xu China
93  Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
94  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Frankrijk
95  Feng Vi Wang & Xiao Min Zou China
96  Jian Qian & Yuanyuan Li China
97  Dmitriy Bayanov & Olga Shelkova Rusland

Round 2 (top 133)

98  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Rusland
98  Mo Ran & Zhou Jie China
98  Qingding Zeng & Pang Shengxue China
101  Su Shuai & Jiang Wumei China
102  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Duitsland
102  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Italië
102  Gabriel Plutov & Sana Sokol Israël
105  Federico Guiberti & Noemi Bozzo Zwitserland
106  Hwangyong Seo & Yerang Park Zuid-Korea
106  Jiang Ji Ying & Yuye Zhao China
108  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Italië
108  Dominik Fenster & Kristina Scibor Duitsland
110  Saverio Carbone & Federica Scappatura Italië
110  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Estonië
110  Vyacheslav Vyatkin & Anastasiya Perkova Rusland
113  German Enriquez & Danella Publico Filipijnen
113  Adomas Kielaitis & Mege Serniyte Lithouwen
115  Paul Haffki & Ricarda Haffki Duitsland
115  Artur Käpp & Helen Hendrikson Estonië
115  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
115  Yan Wang & Yang Lv China
119  Yuriy Rusu & Anna Cheban Moldavië
120  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Rusland
120  Adam Jendrulek & Iva Riederova Tsjechië
122  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Ukraïne
122  Yaroslav Ponomarev & Ekaterina Uzkikh Rusland
124  Márk Filotás & Zsofia Barkoczi Hongarije
124  Martijn Habraken & Daniëlle Vreman Nederland
126  Dmitry Korolev & Ekaterina Tsarik Rusland
126  Chen Shuai & Xiaorui Yang China
128  Li Lin & Dorothy Kiss Taiwan
129  Artur Galimov & Marion-Karin Tecza Duitsland
130  Marco Simeone & Irene Marti Perez Spanje
131  Wu Peng & Xie Jie China
131  Sergey Popov & Marina Laptieva Kazachstan
131  Daniil Rostvinschii & Alla Tsveleva Moldavië

Round 1 (top 207)

134  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italië
135  Giacomo Biosa & Gioia Moretto Italië
135  Niklas Patt & Janina Pempe Duitsland
135  Ivan Turbasov & Olga Nayanova Rusland
138  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Duitsland
138  Giuseppe De Bari & Sabrina Metzger Duitsland
138  Nikita Laptev & Irina Oleksyuk Rusland
138  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rusland
142  Javier Alcaniz Cardenas & Giulia Zanlorenzi Spanje
142  Simone Businaro & Giulia Galusi Italië
144  Marius Dürr & Vanessa Weiß Duitsland
144  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Zweden
146  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusland
147  Benjamin Böhm & Vanessa Thuille Brazil
147  Jan Grabenwoeger & Tanja Wessely Oostenrijk
147  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Oostenrijk
147  Johannes Saaristo & Roosa Stahlberg Finland
151  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Duitsland
151  Xiang Lingyun & Zheng Xiao Fan China
151  Alex Manucci & Simona Varone Italië
154  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
155  Henrich Gibala & Kristina Rollova Slowakije
156  Daniel Leibman & Lital Opaets Israël
156  Mattia Paffile & Carmen Rose Italië
158  David Merenguer Torres & Juline Carrel Frankrijk
159  Jeremy Prasetyo & Valeriya Prasetyo (aka Kim) Duitsland
159  Cheng Wan Ren & Zhang Li Wen Taiwan
161  Alexei Melentii & Raluca Avram Roemenië
162  Kento Ebihara & Luna Takagi Japan
162  David Mieth & Teresa Zauner Duitsland
162  Riccardo Pasqualini & Alexandra Hermann Italië
165  Kevin Altergot & Diana Schell Duitsland
165  Seiji Tamai & Momoko Iwasawa Japan
165  Chien Tu Wu & Hung Pei Wen Taiwan
168  Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout (aka Kessels) Nederland
169  Mattia Bielli & Vanessa Rinaldi Italië
169  Lin Yung Cheng & Lin Serena Taiwan
169  Ryuta Ebihara & Asuka Kasuo Japan
169  Joakim Rosendahl & Stine Overgård Andersen Zweden
173  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Oostenrijk
174  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
174  Igor Zaytsev & Elizaveta Bobrova Rusland
176  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
176  Vladimir Shipitsin & Valeriya Simakova Rusland
178  Emanuel Moraru & Roberta Horvath Roemenië
179  Martin Hesselborn & Jessica Mattsson Zweden
179  Nikita Pupkov & Mariya Nefedova Rusland
181  Krystian Kazanowski & Angela Kazanowski Canada
181  Ye Tianhang & Wang Xinyu China
181  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
184  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finland
184  Ralf Vieveen & Desiree Smits Nederland
184  Nick Williams & Charmaine Chan Engeland
187  George Borisov & Ada Au Hong Kong
188  Alessandro Cuoco & Naara Terenzani Zwitserland
188  Serkan Ötztürk & Ulla Schmidt-fetzer Duitsland
188  Alex Visser & Patricia Groenewegen Nederland
192  Sergey Bystrov & Kseniya Amelina Rusland
192  Vadim Chebykin & Anastasiya Lavrichenko Rusland
192  Giulio Ferigo & Emilia Pittuelli Italië
192  Niels Hoppe & Annalena Franke Duitsland
192  Lincoln Kyle Smith & Olivia Catherine Bruintjies Zuid-Afrika
192  Aleksandar Vlasev & Viktoriya Zhu Canada
198  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Italië
198  Alexander Von Bethusy & Amelie Clara Buchner Duitsland
198  Tang Haoran & Lao An China
198  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Duitsland
198  Konstantin Ivanov & Larisa Butorina Rusland
198  Claus Micka & Sina Simmen Duitsland
198  Tobias Neugebauer & Erika Neugebauer (aka Aretz) Duitsland
198  Fabio Pecoraro & Nynke van Erven Nederland
198  Vladimir Volf & Vitaliya Omelchenko Rusland
198  Michael Zellerhoff & Andrea Zechmann Duitsland
198  Jose Zuquilanda & Adriana Chavez Ecuador
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}