Results from German Open Championships 2017 - WDSF GrandSlam Latin donderdag 10 augustus 2017
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open Championships 2017
Duitsland - Stuttgart dinsdag 8 augustus 2017

WDSF GrandSlam Latin donderdag 10 augustus 2017

Finale

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldavië
2  Marius-Andrei Balan & Khrystyna Moshenska Duitsland
3  Timur Imametdinov & Nina Bezzubova Duitsland
4  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
5  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
6  Edgar Marcos & Alina Nowak Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Guillem Pascual & Rosa Carné Spanje
8  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
9  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Italië
10  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusland
11  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Roemenië
12  Maxim Stepanov & Ksenya Rybina Duitsland

Kwart-Finale

13  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
14  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonië
15  Winson Tam & Anastasia Novikova Canada
16  Kostiantyn Samarskyi & Isabelle Tay Singapore
17  Ionut Alexandru Miculescu & Andra Pacurar Roemenië
18  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Rusland
19  Eric Testa & Federica Brezzo Italië
20  Artur Balandin & Anna Salita Duitsland
21  Zsolt Sandor Cseke & Malika Dzumaeva Duitsland
22  Jing Zhu & Bangbang Yan China
23  Cosimo Barra & Diana Sharipova Italië
24  David Jutge & Tatiana Podgornaia Frankrijk

Round 5 (top 50)

25  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slowakije
26  Bogdan Boie & Natalia Luchiv Moldavië
26  Maksim Elfimov & Evgeniya Churikova Rusland
26  Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusland
29  Alexandru Ion & Diana Andreea Toma Roemenië
30  Egor Petrov & Anna Argun Rusland
31  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Duitsland
32  Artem Efanin & Anna Dergunova Rusland
32  Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
32  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusland
35  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Oostenrijk
36  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Frankrijk
36  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
38  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusland
38  Viktor Burchuladze & Maria Chernykh Rusland
38  Kristaps Kalva & Yuliya Lisovska Letland
41  Arthur Ankerstein & Georgiana Barbu Duitsland
41  Dawid Podgajny & Ewa Korpak Polen
43  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Slovenië
44  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
44  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
46  Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rusland
46  Avtandili Shonia-Gutovski & Victoria Pruszkowska Polen
48  Sebesi Hunor & Jaroslava Huber Oostenrijk
49  Marius Valcu & Diana Cojocar Moldavië
50  Jia Ming Li & Ziwei Li China

Round 4 (top 96)

51  Vladislav Nikishin & Polina Golubeva Rusland
52  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugal
53  Giuseppe Dell'aria & Irina Perez Lopez België
53  Jan Janzen & Vitalina Bunina Duitsland
55  Alon Mugerman & Maria Azimov Israël
56  Bojan Lazareski & Sarah Karakatsanis Servië
56  Alessandro Palmisano & Sofie Svenninggaard Italië
56  Gu Qingwu & Lin Zi Xuan China
56  Vitaliy Zakharov & Zala Fuchs Slovenië
60  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
60  Cristian Pontarelli & Anna Stedile Italië
62  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Rusland
62  Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Denemarken
62  Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Rusland
62  Roman Tormashev & Anastasiya Alekhina Rusland
66  Mikael Tatarkin & Anja Pritekelj Duitsland
66  Salvatore Termini & Federica Cillari Italië
66  Cristian Vanni & Camilla Mola Italië
69  Lorenzo Sica & Dana Smagulova Kazachstan
69  Nikita Urchev & Anna Merkureva Rusland
71  Tomas Gal & Sabina Karaskova (aka Piskova) Slowakije
71  Nikita Kuzmin & Nicole Wirt Duitsland
71  Aka Modebadze & Gvantsa Tsikhelahsvili Georgië
71  Vladislav Skirdachev & Anna Tishchenko Rusland
75  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australië
75  Giuseppe Incatasciato & Eva Fus Oostenrijk
77  Vadim Lehmann & Diana Maidanic Duitsland
77  Vincenzo Taormina & Floriana Messina Italië
79  Petter Engan & Kine Mardal Noorwegen
79  Oleksandr Khodenko & Ekaterina Mishina Rusland
79  Tin Sanjkovic & Anna Ilina Kroatië
82  Yakov Predko & Polina Astakhova Rusland
82  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusland
82  Tian Wang & Jieruo He China
85  Vinzenz Dörlitz & Albena Daskalova Duitsland
85  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japan
87  Karls Aniscenko & Dayana Nikon Canada
88  Mikhail Fedotov & Elizaveta Koroleva Rusland
88  Zhang Zhiqiang & Chen Yufan China
90  Evgeniy Babenko & Irina Khadzhioglo Ukraïne
90  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Tsjechië
92  Nicola Leprai & Martina Restuccia Italië
92  Mikhail Voronin & Anastasiia Pavlova Rusland
94  Rabih Mourad & Severine Asnar Frankrijk
95  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
96  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland

Round 3 (top 118)

97  Philip Andraus & Virginia Lesniak Duitsland
97  Vyacheslav Dobrov & Yana Lvova Rusland
97  Catalin Mihu & Maria Lie Ramella Noorwegen
97  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Duitsland
97  Ilya Yudovin & Dariya Marinesku Byelorussia
102  Radovan Kurinec & Eliska Lencesova Slowakije
102  Oleh Sokyrka & Deborah Rufinelli Italië
104  Daniel Dingis & Natalia Velikina Duitsland
105  Xu Ziye & Ji Xiang China
106  Fabian Taeschner & Darja Titowa Duitsland
107  Shen Lv & Zhang Jing China
107  Veniamin Timofeev & Kseniya Pahomova Rusland
107  Yu Zhengmin & Huo Zitong China
110  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir IJsland
111  Lars Olav Eltervaag & Paraskevi Zygouri Noorwegen
111  Laszlo konstantin Kalmar & Kastanja Rauhala Finland
113  Markus Ranta & Alisa Heino Finland
114  Nam Giyong & Na Ra Shin Zuid-Korea
115  András Jüttner & Renata Smidova Oostenrijk
116  Kirill Germanov & Milana Beluga Rusland
117  Jakub Perzanowski & Liya Kazbekova Polen
118  Evgeniy Kocherov & Anastasiya Konyukhova Rusland

Round 2 (top 168)

119  Kim Jong Chan & Yun Jiha Zuid-Korea
120  Vasil Pavlov & Tanya Baltova Bulgarije
121  Jan Albeck & Alice Ligouis Duitsland
121  Maksim Germanov & Ekaterina Guguchkina Rusland
121  Shao Huinan & Ji Wei China
124  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusland
125  Jettapon Inthakun & Apichaya Kuptawanith Thailand
126  Alen Derevicher & Amit Aslan Israël
126  Sunchen Zhou & Wang Yitong China
128  Denis Korchagin & Yana Surkont Rusland
129  Chen Junan & Yu Qiu Fan China
129  Thomas Vernay & Laure Galy Frankrijk
129  Wang Ying & Du Jiaze China
132  Oleksandr Dermentli & Mariya Virshubska (aka Duyun) Ukraïne
132  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Denemarken
134  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Tsjechië
134  Marvin Ochs & Jule Stellrecht Duitsland
136  David Büchel & Flavia Landolfi Zwitserland
136  Haowei Li & Shao Shiqing China
138  Bo Qiao & Wang Min China
139  Zhang Andi & Xu Shanshan China
139  Lin Yung Cheng & Lin Serena Taiwan
141  Tim Grabenwoger & Natalie Cremar Oostenrijk
141  Kim Dong Yeon & Go Woori Zuid-Korea
143  Yao Ji & Haiting Yu China
143  Yang Liu & Yalun Huang China
143  Mi Tao & Wang Zimeng China
146  Zhang Yu Peng & Yifan Cui China
147  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Nederland
147  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japan
149  Gints Roberts Berzins & Ruta Punka Letland
149  Gao Haobin & Jiao Jingqian China
149  Shi Yu Huang & Tang Shiqi China
149  Fengrui Wu & Jiang Nanrong China
149  Kangju Zhang & Shqi Jiang China
154  Min Soo Choi & Ji Hye Chae Zuid-Korea
154  Alexandr Zuev & Milana Karabaeva Oezbekistan
156  Wang Taohan & Chen Xinya China
157  Miao Gao & Feilong Gao China
157  Vladislav Katsubo & Valeriya Bolsunovskaya Byelorussia
159  Pistus Novak & Daniella Sebesi Hongarije
160  Yi Lu & Yongwei Lyu China
161  Mattia Marrocco & Debora Marrocco Italië
162  Xu Hexun & Zhang Lu China
163  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong
163  Hong Zhou & Yinghui Liu China
165  Ding Xin & Huang Shuai China
166  Davide Corrodi & Maja Kucharczyk Zwitserland
167  Chunyuan Tu & Xi Zou China
167  Leonid Zobnin & Aleksandra Evnevich Rusland

Round 1 (top 272)

169  Robert Poklitar & Anastasiya Darchuk Ukraïne
169  Stefan Spirig & Lisa Kristina Bachmann Zwitserland
171  Andre Claus Apsel & Selina Heinkelein Duitsland
171  Arturs Freimanis & Marina Tülp Letland
171  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
171  Giuseppe Pio Scerra & Mariya Yasinskaya Duitsland
171  Nikita Yutin & Darya Khmeleva Rusland
176  Artem Lazarev & Amalie Stampe Denemarken
177  Nicolas Apsel & Nicole Faller Duitsland
177  Nikolay Chernov & Elizaveta Dvoryanova Rusland
177  Park Sang Duk & Mon Boyoung Zuid-Korea
177  Jia Hao Li & Liang Qianyue China
181  Pedro Eugenio & Carla Silva Portugal
181  Phillip Kozlowski & Greta Palotas Duitsland
183  Ovidiu Mihai Andrei & Alessia Gigli Zwitserland
183  Stefan Tilp & Nicola Niesel Duitsland
183  Joris Yacoub & Natalia Horvathova Slowakije
186  Patrick Lewke & Angelina Ginsheimer Duitsland
186  Li Mingxuan & Zhou Wan Ting China
186  Evgeny Smirnov & Alena Surovova Rusland
186  Fu Weihao & Xiyu Zhou China
190  Nick Kocken & Patricia Peterek Nederland
190  Yeong Jin Park & Sera Lee Zuid-Korea
190  Ivan Rotondi & Francesca Calicchia Italië
193  Daniel Kasper & Anastasia Shepel Duitsland
193  Tudor Muresan & Ada Maria Precup Roemenië
193  Dominik Smykalla & Marie Wittmann Duitsland
196  Xiaodong Li & Xia Runhan China
197  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Maleisië
197  Man Rulin & Lu Meiyu China
197  Mark Spektor & Tabea Louisa Thaler Duitsland
197  Stephan Wirth & Celine Jörns Duitsland
201  Ivan Amato & Selene Naimi Italië
201  Wan Cong & Jiadanni Fu China
201  Sadawit Settachai & Nichkamol Ketpong Thailand
204  Aleksandr Dobrovolskyy & Valeriia Shkyria Ukraïne
204  Ruslan Gayfulin & Anastasiya Puysha Rusland
204  Alexander Horn & Valeria Jäger Duitsland
204  Anton Petanov & Ekaterina Olejnik Rusland
208  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusland
208  Pengchen Zhu & Ruofan Chen China
210  Yohay Betzer & Volha Abrazhevich Letland
210  Vincent Costanzo & Polina Shvab Duitsland
210  Domenico Franzo & Alexandra Mavlutova Duitsland
210  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
214  Davide Franconeri & Magda Gavarini Italië
214  Andreas Wenzler & Verena Lieb Duitsland
216  Wilbert Aunzo & Pearl Marie Caneda Filipijnen
216  Dominik Bondarev & Irina Shaskova Duitsland
218  Tarjei Nostvold Svalastog & Sara Moholt Risan Noorwegen
219  Yaroslav Brovarskyy & Valeriya Topalo Moldavië
219  Marek Kypus & Jaroslava Sklenarova Tsjechië
219  Ulrich Lauerer & Sandra Paunovic Duitsland
219  Dario Leanza & Daniela Paul Duitsland
223  Dominik Lorenc & Ada Paczuk Polen
224  Gergö Bencsik & Szilvia Sándor Hongarije
224  Lin Daxin & Zhang Yaojia China
224  Matus Lukac & Michaela Beresova Slowakije
224  Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusland
228  Valentin Baier & Xenia Dann Duitsland
228  Lubomir Kozel & Adela Sirocakova Tsjechië
230  Kai Becker & Miriam Stephanie Bartkowiak Duitsland
230  Lin Daniel & Angelina Chen Taiwan
230  Mikhail Mikhalev & Mariya Rzhevusskaya Tsjechië
233  Sebastian Brandstäter & Patricia Lucke Duitsland
233  Paul Steindl & Pia Breidung Duitsland
235  Christian Frey & Lisa Gehlen Duitsland
235  Junyang Huang & Yujie Zhang China
237  Santiago Calvo & Anna Pershina Duitsland
237  Cheung Cheuk Him & Ho Hei Man Hong Kong
237  Andriy Yatchenko & Polina Zelenska Ukraïne
240  Yongyao Ran & Chunzi Zhang China
240  Vasiliy Shumakov & Irina Tyamkina Rusland
242  Martin Friedrich & Julia Klein Duitsland
242  Sebastian Triebel & Franziska Mennicke Duitsland
242  Jakob Wetsch & Meike Kerscher Duitsland
245  Wei Bin & Cen Anjie China
245  Jokubas Jankauskas & Agile Luksaite Lithouwen
245  Tomasz Piatek & Sandra Krolikowska Polen
245  Stefan Riehle & Senta Neff Duitsland
245  Yu Zhou & Wen Fei China
250  Antoine Dartois & Consuela Nicula België
250  Jan Lipa & Jolana Dragounova Tsjechië
250  Ingo Madel & Rosina Witzsche Duitsland
250  Tobias Stark & Viktoria Schaaf Duitsland
254  Boris Bube & Lisa Schenk Duitsland
254  Jan Liska & Monika Merklova Tsjechië
254  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Duitsland
254  Metin Oenal & Dilovan Arslan Duitsland
258  Christian Franck & Sandra Franck (aka Keth) Duitsland
258  Murat Hosgör & Pinar Tinaz Turkije
258  Falcon Keller & Nicola Helm Duitsland
258  Andrei Mik & Sabrina Oster Duitsland
258  Jasper Vermeer & Shelley Van Haalen Nederland
258  Mark Wieczorrek & Vivien Madeleine Stolz Duitsland
258  Oliver Willestofte & Amalia Øre Pedersen Denemarken
265  Herbert Kurz & Romy Lehmann Duitsland
265  Michael Schülke & Luisa Griesbaum Duitsland
265  Andreas Sopov & Laura Beichel Duitsland
268  George Borisov & Ada Au Hong Kong
268  Maiko Juskan & Lena Hofmeier Duitsland
268  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Frankrijk
268  Bin Li & Tong Qiu China
268  Markus Winter & Irina Babakova Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}