Results from German Open Championships 2017 - WDSF Senior II Open Standard vrijdag 11 augustus 2017
Check hoe advertise your product bij ons

German Open Championships 2017
Duitsland - Stuttgart dinsdag 8 augustus 2017

WDSF Senior II Open Standard vrijdag 11 augustus 2017

Finale

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italië
2  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
3  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Frankrijk
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Italië
5  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusland
6  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Juha Rautio & Paivi Rautio (aka Natunen) Finland
8  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
9  Antonio Arena & Elga Farnesi Italië
9  Oleg Sadorev & Tatyana Krylova Estonië
9  Vladimir Serkov & Oksana Gribkova Rusland
12  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Duitsland
13  Rene Seyboth & Heike Seyboth Duitsland
14  Alan Sivieri & Monica Rainieri Italië

Kwart-Finale

15  Massimiliano Ferrini & Elisabetta Galilei Italië
15  Knut Wichmann & Antje Wichmann Duitsland
17  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
17  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusland
19  Renzo Segato & Giuseppina Liviero Italië
20  Aldo Mazzi & Roberta Pisacane Italië
21  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
22  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Duitsland
22  Wei Wei & Cheuk Lai Choi China
24  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Duitsland
25  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Duitsland

Round 5 (top 48)

26  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
27  Stefano Santucci & Veruska Pallini Italië
27  Hannes Teichmann & Alexandra Schreckhas Oostenrijk
29  Mark Jun Ma & Linda Zhang Canada
30  Marc Bieler & Sandra Mösch Duitsland
31  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
31  Randall Pitts & Katja Schlenkermann-Pitts Duitsland
33  Fernando Gimeno Bou & Rosa Sales Spanje
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Duitsland
33  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Nederland
36  Rene Ewals & Ymke Lemmens Nederland
37  Luca Viel & Cinzia Piccin Italië
38  Ronny Romijn & Anne Romijn Nederland
39  Pawel Kowalczyk & Anita Lis-Kowalczyk Duitsland
39  Massimo Peverero & Francesca Iannoni Italië
41  Alessandro Battistella & Sabrina Tranfo Italië
41  Marko Heller & Anja Heitmann Duitsland
41  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rusland
44  Roberto Destri & Giuseppina Lentini Italië
45  Marco Cortopassi & Lucia Marraccini Italië
46  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Duitsland
47  Sergey Kostarev & Tatyana Sheina Rusland
48  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Duitsland

Round 4 (top 96)

49  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Duitsland
50  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Duitsland
51  Aleksandr Markov & Galina Markova Rusland
51  Michele Mascia & Ilenia Santoro Italië
51  Knut Moller & Iris Moller Duitsland
54  Lukáš Povolný & Katerina Nováková Tsjechië
54  Michael Sipek & Susanne Sipek Duitsland
56  Thorsten Berthold & Gesa Nehls (aka Martensen) Duitsland
56  Frank Garnath & Kirstin Tietgens Duitsland
56  Masayuki Imai & Yka Imai Japan
59  Eckehard Kahl & Anne Kahl Duitsland
59  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Duitsland
61  Siegfried Klein & Maria Klein Duitsland
61  Salvatore Labonia & Luisa Torricelli Italië
61  Mario Müller & Michaela Frahm Duitsland
61  Achim Stegemann & Heike Stegemann Duitsland
65  Donato Acampora & Lorena Mancini Italië
65  Jürgen Flimm & Christine Flimm Duitsland
65  Krzysztof Przybyszewski & Wioletta Przybyszewska Polen
68  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Zwitserland
68  Michael Haul & Larissa Haul Duitsland
68  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
71  Aria Baniahmad & Yvonne Böhme Duitsland
71  Andreas Malik & Christine Malik Duitsland
73  Seiichi Ichikawa & Michiko Ishikawa Japan
74  Francesco Bertoncini & Lucia Bianchi Italië
74  Moreno Giusti & Sonia Bianchi Italië
76  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Duitsland
76  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Duitsland
78  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
78  Stefan Lehr & Nora Falke Duitsland
80  Artur Mitterer & Petra Mitterer Duitsland
81  Han Chunjie & Hau Siu Ling China
81  Piotr Misztal & Monika Misztal Polen
81  Ferdi Winnen & Elke Winnen Duitsland
84  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
84  Zbigniew Rybarczyk & Anke Schmidt Duitsland
84  Michael Schütz & Petra Schütz Oostenrijk
87  Michael Krist & Petra Krist Duitsland
87  Markus Mengelkamp & Angela Colditz (aka Cosmo) Duitsland
89  Harald Hümpfer & Ursula Hümpfer Duitsland
89  Albert Rommel & Andrea Rommel Duitsland
89  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
92  Ulrich Spanka & Jekaterina Spanka (aka Figul) Duitsland
93  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Duitsland
94  Claudio Giorgetti & Osanna Giani Italië
94  Guido Schubert & Birte Schubert Duitsland
94  Jürgen Stettner & Yvonne Werner Duitsland

Round 3 (top 132)

97  Stephan Brömmel & Anja Hesele Duitsland
97  Alberto Ferrari & Mara Bassissi Italië
97  Christian Karau & Anette Karau (aka Braun) Duitsland
97  Olaf Rehak & Svenja Bockorny Duitsland
101  Massimo Cordiano & Marzia Giuliani Italië
101  Arnd-Ragnar Rhiemeier & Verena Rhiemeier (aka Proft) Duitsland
103  Philippe Quinet & Patricia Lauble Frankrijk
103  Rainer Schramm & Marion Schramm Duitsland
103  Mario Thamm & Miriam Gottschalk Duitsland
106  Thomas Busta & Manuela Busta Duitsland
106  Vladislav Fedyushin & Natalya Perunova Rusland
108  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Duitsland
108  Jaroslaw Mielcarek & Hanna Mielcarek Polen
108  Chan Hung Ming & Yanhong Zhu China
111  Igor Polyakov & Irina Polyakova Rusland
112  Hannes Edbauer & Sabine Edbauer Duitsland
112  Jaroslaw Krainski & Anna Krainska Polen
114  Steffen Fries & Grit Fries Duitsland
115  Willem Foppen & Christel Foppen-Nienkemper Nederland
115  Marko Wessel & Angela Wessel Duitsland
117  Ludwig Benes & Stefanie Hagner-benes Duitsland
117  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Duitsland
117  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Duitsland
117  Rudi Stern & Heidi Stern Duitsland
117  Philipp Vana & Corina Städtler Duitsland
117  Kwok-Wai Wu & Ria Jaspers Duitsland
123  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
123  Mathias Heuberger & Christina Heuberger Duitsland
123  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Duitsland
126  Frank Müller & Kristina Jacob Duitsland
126  Urmas Saetalu & Triinu Saetalu Estonië
128  Robert Postma & Renate Postma Duitsland
129  Morris Fröhlich & Corinna Fröhlich Duitsland
130  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Duitsland
131  Harald Suk & Susanne Suk Oostenrijk
132  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Duitsland

Round 2 (top 175)

133  Gerhard Kemper & Tynke Spoelstra Duitsland
133  Yin Xiaojie & Hung Man Yin Hong Kong
135  Bernhard Baldauf & Barbara Baldauf Oostenrijk
135  Cor Van Beurden & Cindy Van Beurden Nederland
135  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Duitsland
135  Holger Staub & Birgit Staub Duitsland
139  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Letland
139  Dirk Luneburg & Melanie Luneburg Duitsland
141  Ulrich Czempinski & Andrea Bacher Duitsland
142  James Luo & Sarah Zhu Australië
142  David Wong & Maybo Yee Canada
144  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Duitsland
144  Joachim Grau & Iwona Luther Duitsland
144  Frank Helbig & Vera Zuleger-Helbig Duitsland
144  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
144  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rusland
144  Alain Saint Requier & Corinne Saint Requier Frankrijk
144  Michael Seidel & Yvonne Burgdorf Duitsland
151  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Duitsland
151  Tobias Schütze & Ilka Schütze Duitsland
151  Martin Zauner & Karin Zauner (aka Steininger) Oostenrijk
154  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Duitsland
155  Janis Lazdans & Sarma Novicane Lazdane Letland
155  Frank Pfersich & Andrea Pfersich Duitsland
155  Jurgen Roder & Christine Roder Duitsland
155  Thomas Scherner & Manuela Beuerbach Duitsland
159  Jan Praedel & Nadine König-Haupthoff Duitsland
160  Gregor Häuslein & Tamara Brands Duitsland
161  Michael Albrecht & Martina Albrecht-Jung Duitsland
161  Thomas Heuser & Carina Heuser Duitsland
163  Thorsten Bassfeld & Susanne Huschens Duitsland
163  Marc Van Breda & Anita Bosmans België
163  Reelf Gerdes & Martina Ringe-Schuster Duitsland
166  Ulrich Exinger & Monika Exinger Duitsland
166  Hubert Fischer & Monika Fischer Duitsland
168  Ulf Nagel & Doris Nagel Duitsland
168  Hans-Joachim Stern & Nicola Stern Duitsland
170  Branislav Kostal & Alena Kostalova Tsjechië
170  Jens Pursche & Rosi Pursche Duitsland
172  Ulrich Kyas & Birgit Spletzer-Kyas Duitsland
172  Ralf Noack & Almut Noack Duitsland
174  Laurent Malosse & Pascale Malosse Frankrijk
175  Björn Haben & Ira Haben Duitsland

Round 1 (top 228)

176  Helmut Lindmair & Diana Stüber Duitsland
176  Thomas Neubauer & Sabine Neubauer Duitsland
176  Roland Schmitz & Kerstin Schmitz Duitsland
179  Lutz Benedix & Sylvia Benedix Duitsland
179  Heiko Schlage & Bettina Schlage Duitsland
179  Dieter Tellermann & Ulrike Tellermann Duitsland
182  Axel Parbel & Michaela Parbel Duitsland
183  William Lee & Fiona Tam Canada
183  Stefan Mandel & Rita Mandel Duitsland
183  Andreas Wastl & Maike Wastl (aka Düker) Duitsland
186  Thomas Hartmann & Thekla Hartmann Duitsland
186  Gerald Hartung & Kerstin Hartung Duitsland
186  Stefan Meyer & Renate Matuschka Duitsland
189  Maurice Poli & Cathie Seebauer Frankrijk
189  Udo Schiffer & Angelika Schiffer Duitsland
189  Mark Sorensen & Marianne Sorensen Denemarken
189  Dieter Thyssen & Dagmar Thyssen Duitsland
193  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Duitsland
193  Armin Winter & Angela Winter Duitsland
195  Dieter Felgendreher & Insa Felgendreher Duitsland
195  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Duitsland
195  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Duitsland
195  Andreas Wicht & Heike Wicht Duitsland
199  Raymond Chan & Alison Lau Canada
200  Peter Hebenstreit & Iris Hebenstreit Oostenrijk
200  Jens-uwe Pohl & Simone Szupkai Duitsland
202  Michael Duda & Simone Zerer Duitsland
203  Walter Hirsch & Jutta Hirsch Duitsland
203  Norbert Pohlen & Martina Pohlen Duitsland
203  Karsten Weibrecht & Monika Weibrecht Duitsland
206  Torsten Chemik & Astrid Chemik Duitsland
206  Nils Frederich & Katrin Frederich Duitsland
206  Frank Hoffmann & Sabine Hoffmann Duitsland
206  Thomas Von Huenerbein & Natascha Von Huenerbein Duitsland
210  Dirk Arnold & Ingrid Arnold Duitsland
210  Wolfgang Carius & Isolde Weber (aka Fassbender) Duitsland
210  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Duitsland
213  Andreas Gropp & Marion Hohl Duitsland
213  Thomas Gysler & Monika Kuhn Zwitserland
213  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rusland
213  Wolfgang Spehr & Susanne Spehr Duitsland
217  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Duitsland
217  Michael Riedl & Barbara Janauschek Duitsland
219  Peter Horner & Nicole Horner Duitsland
220  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rusland
220  Patrick Maurer & Nathalie Maurer (aka Blaser) Zwitserland
222  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Duitsland
222  Holger Sander & Ursula Christa Sander Duitsland
224  Troiano Giacolli & Susanne Giacolli Duitsland
224  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Duitsland
224  Guy Wiesen & Barbara Susanne Wiesen (aka Pankratz) Luxemburg
227  Alfred Poon & Lucilla Poon Canada
227  Eric Scharnewski & Nicole Scharnewski Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}