Results from German Open 2013 - Adult A Standard vrijdag 16 augustus 2013
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2013
Duitsland - Stuttgart dinsdag 13 augustus 2013

Adult A Standard vrijdag 16 augustus 2013

Finale

1  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Lithouwen
2  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Roemenië
3  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldavië
4  Grigorij Gelfond & Isabel Tinnis Duitsland
5  Evgeniy Ozhiganov & Diana Markova Rusland
6  Mo Ran & Zhou Jie China
7  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Spanje
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  David Martinez Hernandez & Anastasija Jagelovica Spanje
9  Michael Infanti & Giada Cragnolini Italië
9  Pasquale Sirica & Veronica Kononyuk Italië
11  Mao Zhihao & Han Feier China
12  Li Lin & Ya-Yen Chen Taiwan
13  Deividas Kacinauskas & Paulina Rimkute Lithouwen

Kwart-Finale

14  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Duitsland
15  Yang Xi & Wang Yanyu China
16  Ivan Kalinin & Yuta Krupnova Rusland
17  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Italië
17  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Lithouwen
19  Andris Klievens & Beate Anne Strauta Letland
20  Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
21  Liu Jiaxi & Liu Zhiyun China
21  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong
23  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Italië
24  Gregorio Corello & Dariya Suslova Ukraïne

Round 3 (top 48)

25  Mikhail Nikitin & Ekaterina Terekhova Rusland
26  Evgeniy Kunaev & Olga Loginova Rusland
27  Alessandro Serra & Laura Barra Italië
28  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Ukraïne
29  Leonardo Bufi & Giorgia Rutigliani Italië
29  Vladimir Stepanov & Anna Kvashninova Rusland
31  Anton Danilchenko & Aida Kairgalieva Kazachstan
32  Evgeniy Denisov & Irina Belyaeva Rusland
32  Dmitry Korolev & Ekaterina Tsarik Rusland
34  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Kazachstan
34  Rokas Naumovas & Melinda Lodaite Lithouwen
34  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Roemenië
37  Simonas Adamkevicius & Evelina Lekesiute Lithouwen
37  Aleksandr Ivanov & Mariya Usanina Rusland
37  Sergey Lukianov & Irina Kamenskaya Rusland
40  Patryk Budakiewicz & Jagoda Szkudlapska Polen
41  Alexandru Lucian Holecz & Lavinia Alexandra Luchian Roemenië
41  Daniel Shtelman & Maryanna Shamis Israël
43  Oleg Smolin & Ekaterina Bayrakova Rusland
44  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Ukraïne
44  Artur Käpp & Helen Hendrikson Estonië
46  Adomas Kielaitis & Mege Serniyte Lithouwen
46  Anton Volkov & Aleksandra Vasilenko Rusland
48  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldavië

Round 2 (top 60)

49  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusland
50  Christian Anderson & Laura-ann Bechthold Duitsland
50  Andrei Cujba & Raluca Ionita Roemenië
52  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Rusland
53  Krystian Kazanowski & Angela Kazanowski Canada
53  Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Hong Kong
53  Oleksandr Novoselskiy & Inna Nazarchuk Ukraïne
56  Alexei Melentii & Raluca Avram Roemenië
56  Luca Nuti & Deborah Berrnarducci Italië
58  Ryuta Ebihara & Nao Shirai Japan
58  Nikita Popov & Elena Cherkasova Rusland
60  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Rusland

Round 1 (top 100)

61  Ivan Kolpaschikov & Maria Nikolaenko Rusland
61  Vladislav Yakimenko & Viktoriya Kalina Rusland
63  Artur Zelev & Diana Kochurova Rusland
64  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusland
64  Danil Stankovich & Alina Vinogradova Rusland
66  Julian Bein & Jacqueline Kusserow Duitsland
67  Mark Verlotski & Dina Verlotski Duitsland
68  Viktor Ermakov & Anna Gerlyand Rusland
68  Paul Haffki & Ricarda Haffki Duitsland
68  Niels Hoppe & Annalena Franke Duitsland
71  Marius Dürr & Vanessa Weiß Duitsland
71  Maksim Semenov & Izabella Vardanova Rusland
73  Christian Breitbarth & Christina Schumann Duitsland
73  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Zwitserland
73  Paolo Vesentini & Federica Verga Italië
76  Tengfei Xu & Isabell Schuck Duitsland
77  Daniil Egorenko & Maria Danutsa Rusland
78  Markus Melato & Marleen Schneider Duitsland
79  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
80  German Alexandrov & Felicitas Schmidinger Duitsland
80  Kushtrim Demolli & Friederike Foth-rosenhagen Duitsland
82  Lam Hin Hong & Chloe Ho Hong Kong
82  Leon Lohmann & Sira Lohmann Duitsland
84  Thomas Bilich & Tatjana Stroh Duitsland
84  Justin Wurbs & Justine Rodewald Duitsland
86  Sergey Zheltov & Saniyam Zaitova Kazachstan
87  Pavel Shalin & Elena Sungurova Ukraïne
88  Georgian Alin Ion & Elena Micu Roemenië
89  Luis Munoz & Tina Frenzel Ecuador
90  George Borisov & Ada Au Hong Kong
90  Steffen Sieber & Tabea Nolte Duitsland
92  Kai Griesbacher & Margit Lammel Duitsland
93  Ralf Vieveen & Desiree Smits Nederland
94  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Duitsland
94  David Koglin & Stephanie Götz Duitsland
94  Daniel Leypold & Marie Leypold Duitsland
94  Jose Zuquilanda & Adriana Chavez Ecuador
98  Benjamin Exner & Valeska Exner (aka Rietschel) Duitsland
98  Ralf Lambertz & Roxana Weber Duitsland
100  Lars Kretzschmar & Pia Hentschel Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}