Results from Freedom To Dance - Amateur Ballroom zondag 12 mei 2019
Check hoe advertise your product bij ons

Freedom To Dance
Engeland - Copthorne zaterdag 11 mei 2019

Amateur Ballroom zondag 12 mei 2019

Finale

1  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusland
2  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraïne
3  Si Cheng Li & Liis End China
4  Michal Le & Sandra Jablonska Polen
5  Jianan Peng & Jia Ci Zhong China
6  Alex Gunnarsson & Ekaterina Bond IJsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [12] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polen
8  [10] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Oostenrijk
9  [8] Nikita Druzhinin & Virginie Primeau Canada
9  [8] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Amerika
9  [8] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
12  [3] Alex Plant & Leanne Han (aka Areum Han) Engeland

Kwart-Finale

13  [16] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Italië
14  [13] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraïne
14  [13] Zhao Yi Heng & Faye Edge China
14  [13] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polen
17  [11] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Italië
17  [11] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan China
19  [10] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Engeland
20  [9] Xie Chonxian & Lu Yutin China
21  [7] James Cutler & Eva Marie Egsmose Engeland
21  [7] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Denemarken
23  [6] Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukraïne
23  [6] Yuan Yiqi & Huan Yanni China
25  [3] Dan Malov & Stephanie Noon Amerika

Round 2 (top 47)

26  [18] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraïne
27  [17] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraïne
28  [16] Andrey Artemenko & Elizaveta Ivanova Ukraïne
29  [13] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukraïne
29  [13] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko) Engeland
29  [13] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finland
32  [12] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusland
33  [11] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
34  [10] Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukraïne
34  [10] Andrej Volkov & Dana Makarova Rusland
34  [10] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao China
37  [8] David Cockram & Rosie Ward Engeland
37  [8] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polen
39  [7] Marco Barbera & Federica D'Orazi Italië
40  [6] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusland
41  [4] Oliver Curting & Aida Agolli Oostenrijk
41  [4] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia China
41  [4] Linghao Kang & Anran Xing China
44  [3] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Denemarken
44  [3] Roman Kalynii & Nataliya Kalinchuk Ukraïne
44  [3] Jae Hwan Park & Sung Yeeun Zuid-Korea
47  [2] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir IJsland

Round 1 (top 59)

48  [20] Maxwell Harrison & Katie Harrison Engeland
48  [20] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Australië
48  [20] Manuel Rosellini & Greta Andrea Frugoli Italië
51  [18] Maksymylyan Bulgakov & Caroline Court Engeland
52  [16] Michael Bruni & Chiara Cassai Italië
52  [16] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Engeland
54  [15] Pei Wen Fu & Deng Ke China
55  [10] Yu Hibino & Hikaru Shindou Japan
55  [10] Di Bo Yi & Yu Yue Zhang China
57  [4] Joe Johnson & Eva Johnson Engeland
58  [3] Casey Treu & Kayci Treu (aka Kirkham) Amerika
59  [2] William Lindgren Stauch & Julia Hallberg Zweden
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}