Results from Chisinau Open 2015 - WDSF Junior II World Championship Standard zondag 11 oktober 2015
Check hoe advertise your product bij ons

Chisinau Open 2015
Moldavië - Chisinau zaterdag 10 oktober 2015

WDSF Junior II World Championship Standard zondag 11 oktober 2015

Finale

1  Dmitriy Chelpanov & Kseniya Voronenkova Rusland
2  Glenn Richard Boyce & Aleksandra Krivushkova Engeland
3  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Roemenië
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Lithouwen
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
6  Ricards Steinfelds & Laura Bernate Letland
7  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Lithouwen
9  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Roemenië
10  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Roemenië
11  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Denemarken
11  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Byelorussia

Kwart-Finale

13  Matej Svoboda & Anna Stareckova Tsjechië
14  Giacomo Pasquali & Naomi Croce Italië
14  Ilya Yudovin & Alisa Harchakova Byelorussia
16  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azarbedjan
16  Dénes Szalai & Petra Balla Hongarije
18  Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonië
18  Erik Linder & Rickie Taylor Amerika
20  Daniels Simosons & Katrina Strazinska Letland
21  Angelo Annese & Francesca Casalino Italië
22  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
23  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukraïne
24  Tomer Zvenitzky & Yana Litvin Israël

Round 2 (top 48)

25  Yusif Amsatr & Naomi Spektor Amerika
26  Maciej Kloskowski & Nikola Zietowska Polen
27  Filip Sevcik & Simona Dokušová Slowakije
28  Jakub Brück & Katerina Certekova Tsjechië
28  Jan Polec & Viana Butko Polen
28  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Duitsland
31  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulgarije
32  Mathias Nyborg & Malou Dyrekaer Matthiesen Denemarken
32  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rusland
34  Alejandro Sanchez Rico & Marta Navarro Perez Spanje
35  Yu Hibino & Honami Miki Japan
36  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finland
37  Sava Andric & Katarina Lemajic Servië
37  Yuval Koushnir & Yulia Sitnik Israël
39  Andrei Cicoare & Alina Blehm Duitsland
39  Dávid Pikora & Eva Modlova Slowakije
41  Yoshinosuke Arai & Risako Takimoto Japan
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finland
43  Vetle Kleveland & Norunn Ringvoll Noorwegen
43  Uros Lazic & Marusa Pinter Slovenië
43  Márk Nagy & Liza Vörös Hongarije
46  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukraïne
47  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Zweden
47  Anton LoRi & Rumi Dolmaya Canada

Round 1 (top 63)

49  Lovro Perakovic & Lea Stanic Kroatië
50  Hreitar Orri Arnarson & Katrin-Maria Magnusdottir IJsland
50  Francisco Pedrosa & Mariana Alcobaça Portugal
50  Maximilian Stryjski & Ariana Pyszniak Amerika
53  Domen Romih & Neli Cadej Slovenië
54  Alexander Arnstad Stoa & Selma Moe Hansen Noorwegen
55  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Frankrijk
56  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bulgarije
57  Gabriel Eric Einarsson & Lisa Björk Olafsdottir IJsland
58  Nikola Andric & Luna Cavkunovic Servië
59  Mert Dinar & Defne Gursel Turkije
59  Paulo Faria & Vania Araujo Portugal
61  Huseyin Baris Diker & Deren Soydemir Turkije
61  Christopher Rafael Mihut & Chelsea Roatis-Iacob Oostenrijk
63  Florian Baudoux & Salome Provitera Frankrijk
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}