Results from CSKA Cup 2004 - Victory Waltz - IDSF Open Standard zaterdag 8 mei 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

CSKA Cup 2004 - Victory Waltz
Rusland - Moscow zaterdag 8 mei 2004

IDSF Open Standard zaterdag 8 mei 2004

Finale

1  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusland
2  Dmitri Bulanov & Yulia Artemyeva Rusland
3  Alexander Leontiev & Olga Stoliar Byelorussia
4  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rusland
5  Pavel Eydinov & Julia Pyrkhova Rusland
6  Aleksandr Demin & Julia Zelnikova Rusland
7  Alexei Kravets & Liudmila Drugova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Farkhat Dadashev & Elizaveta Anisimova Rusland
8  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Rusland
10  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Rusland
11  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Rusland
12  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
14  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
15  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusland

Kwart-Finale

13  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Rusland
16  Ivan Mukhortov & Valeriya Zyryanova Rusland
17  Andrey Gorbunov & Yulia Fadeeva Rusland
17  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Rusland
19  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Rusland
20  Rafik Khairov & Galina Abramova Rusland
20  Evgeni Sokolov & Maria Galtseva Rusland
20  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusland
23  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusland
24  Andrey Dementiev & Anastasia Kazmina Rusland
25  Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusland
26  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
27  Dmitry Mikheev & Ksenia Mikheeva Rusland
27  Dmitriy Milekhin & Alina Kunafina Rusland
29  Sergey Dementyev & Lubov Odnoral Rusland
29  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Rusland

Round 2 (top 59)

31  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rusland
32  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
33  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
33  Andrey Levitskiy & Marina Frolova Rusland
33  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Rusland
36  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
36  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Rusland
36  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusland
39  Igor Potovin & Irina Shimina Rusland
39  Roman Prik & Yuliya Aksenova Rusland
41  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rusland
42  Alexei Seredin & Elena Mukhina Rusland
42  Sergei Shvets & Marina Bogatyreva Rusland
44  Denis Kachalov & Svetlana Lopuhova Rusland
44  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rusland
46  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Rusland
46  Alexei Petrov & Evgenia Veprintseva Rusland
46  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Rusland
46  Vladislav Shakhov & Olga Tarasova Rusland
50  Alexandr Frolov & Margarita Pakhomova Rusland
50  Dmitri Okutin & Ekaterina Kolesnikova Rusland
52  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rusland
53  Yuri Dasov & Tatiana Mescheriakova Rusland
53  Aleksandr Zorin & Yulia Ovchinnikova Rusland
55  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rusland
55  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rusland
56  Juri Stefanskiy & Galina Sinenko Rusland
58  Andrey Glushkov & Marina Orlova Rusland
58  Vyacheslav Kuleznev & Maria Silina Rusland

Round 1 (top 75)

60  Oleg Rokshin & Marta Gorlanova Rusland
60  Aleksandr Sorokin & Alexandra Zakharova Rusland
62  Anton Belov & Irina Zaitseva Rusland
62  Stanislav Paril & Tamara Sorokina Rusland
62  Vadim Rudenko & Yulia Krel Rusland
65  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusland
66  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rusland
67  Viktor Kovalenko & Alevtina Boldyreva Rusland
67  Vitaliy Kozhevnikov & Olga Danilova Rusland
67  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Rusland
67  Andrey Molodenko & Tatyana Roschina Rusland
71  Aleksandr Barbashin & Ekaterina Ivanova Rusland
71  Alexandr Kaftanati & Olesia Rubaiko Rusland
71  Alexei Nestruev & Yulia Satonova Rusland
71  Aleksandr Skriptsov & Marija Budkina Rusland
75  Evgeni Menshikov & Elena Filippova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}