Results from Blue Band of the River Spree - Adult D Standard vrijdag 30 maart 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 30 maart 2018

Adult D Standard vrijdag 30 maart 2018

Finale

1  Christian Hassenstein & Nicola Grote Duitsland
2  Til Ottburg & Stefanie Schäf Duitsland
3  Elias Haslauer & Katharina Frankl Duitsland
4  Till-Joris Bendig & Sarah Alina Löbbing Duitsland
5  Alexander Niklas Woltmann & Antonia Marie Buschak Duitsland
6  Simon Werner & Karolin Schmidt Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dominik Bantel & Vanessa Mankus Duitsland
7  Tarik Hennings & Selina Kuban Duitsland
7  Gismont Steeb & Regina Höflmeir Duitsland
10  Torge August & Svea August Duitsland
10  Adam Súkeník & Veronika Kuparová Slowakije
12  Jonas Koch & Ann-Katrin Klemme Duitsland

Kwart-Finale

13  Mattis Büttelmann & Laura Bor Duitsland
14  Mark Morgenthaler & Caterina Cornelius Duitsland
14  Mario Münsterer & Isabelle Marx Duitsland
14  Lukas Wiegand & Emilia Böhmann Duitsland
17  Daniel Werner & Laura Elizabeth Pearson Duitsland
17  Maximilian Wilck & Kristina Benik Duitsland
19  Jens Kaltenbach & Sophie-Charlotte Kreuser Duitsland
19  Felix Weidmann & Madeleine Klaßen Duitsland
21  Robert Bischoff & Celien Knauf Duitsland
21  Tobias Eichinger & Tanja Esche Duitsland
21  Michal Šlauka & Michaela Holiencikova Slowakije
24  Yannic Nübel & Antje Mönch Duitsland
25  Oliver Ulrich & Melanie Mühlbauer Duitsland
26  Jason Vissers & Alina Dammers Duitsland

Round 2 (top 48)

27  Andre Bartol & Laila Westphal Duitsland
27  Niclas Bischoff & Jennifer Matsukas Duitsland
27  Martin Luderschmid & Theresa Baier Duitsland
30  Thorben Hangbers & Elena Niehoff Duitsland
30  Finn Knoblauch & Olina Nowak Duitsland
32  Maximilian Andermann & Jacqueline Sube Duitsland
32  Maximilian Fichtl & Julia Gatzka Duitsland
32  Andreas Rinke & Barbara Fuchs Duitsland
35  Julian Mertens & Sophie Goetze Duitsland
36  Angelo Gehrke & Daina Sidaras Duitsland
36  Julian Koelmann & Jana Breman Duitsland
36  Ruslan Wellner & Victoria Truxa Duitsland
39  Marc Biermann & Aimée Landwehr Duitsland
39  Paul-Jerome Brümmer & Solomiya Voronko Duitsland
39  Pavel Buran & Nevena Palic Duitsland
39  Jakob Hinz & Lisa Marie Hädrich Duitsland
43  Adrian Gottschall & Leoni Reutter Duitsland
43  Hendrik Hiller & Caroline Hampe Duitsland
43  Aaron Sperling & Luise Schneider Duitsland
46  Ismael Agchar & Maren Dreger Duitsland
47  Nico Jacumeit & Saskia Weinrich Duitsland
48  Tobias Wagner & Isa-Bella Claudia Muschter Duitsland

Round 1 (top 63)

49  Felix Bandosz & Stefanie Schieferstein Duitsland
49  Marco Kühne & Lisa Bork Duitsland
49  Johannes Mischo & Sophia Jacqueline Voigtmann Duitsland
52  Georg Brosinsky & Laure Bosquillon De Jarcy Duitsland
52  Tobias Harren & Gieratz Aileen Duitsland
52  Marco Helfbernd & Janina Sauer Duitsland
52  Tim Leon Kühn & Johanna Melissa Meixner Duitsland
56  Curt Hartmann & Justina Bojarski Duitsland
57  Christian Werner & Stefanie Jandt Duitsland
58  Alexander Peikos & Sarah Jean Reiner Duitsland
59  Martin Dillig & Martina Forst Duitsland
60  Kai Biethahn & Emily Massling Duitsland
60  Cornelius Neumann & Maleen Jupe Duitsland
60  Jannik Reißenweber & Jasmin Parys Duitsland
63  Benjamin Häfele & Sophia Ibraimi Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}