Results from Blue Band of the River Spree - Adult C Latin maandag 2 april 2018
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 30 maart 2018

Adult C Latin maandag 2 april 2018

Finale

1  Tom Hennig & Annica Schönefeld Duitsland
2  Fabian Zientek & Sol A Ban Duitsland
3  Patrick Gerl & Judith Vass Oostenrijk
4  David Mieth & Miriam Nagler Duitsland
5  Dániel Váradi & Adrienn Makovics Duitsland
6  Fabrice Beaumont & Kimberley Winona Gottensträter Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Fabian Göppel & Kathrin Depner Duitsland
7  Ruslan Wellner & Victoria Truxa Duitsland
9  Patrick Cojocaru & Sophia Landsmann Duitsland
9  Philipp Gesing & Elena Käser Duitsland
9  Patrick Seebauer & Julia Degen Oostenrijk
9  Jan Viehof & Lia Heise Duitsland
13  Jesse Hable & Olga Abramova Duitsland
14  Philip Burghardt & Jennifer Evers Duitsland
15  Marcel Müller & Stefanie Helms Duitsland

Kwart-Finale

16  Jasper Guldenstein & Zhanna Kasyanych Duitsland
16  Ralf Neukirch & Svenja Birke Duitsland
16  Valentin Wacker & Jill Hanna Kremser Duitsland
19  Thade Egenhoff & Lara Sophie Bort Duitsland
19  Maik Konigs & Diana Cardeira Trindade Duitsland
21  Jan-Hinnrich Jacobi & Stefanie Hildebrand Duitsland
21  Patrick Säckler & Carina Lieblein Duitsland
23  Christian Fischerauer & Magdalena Müller Duitsland
24  Leonard Parakenings & Nataliya Nevskaya Duitsland

Round 2 (top 48)

25  Yannick Van Deest & Vanessa Pies Duitsland
25  Kevin Kitir & Birgit Havlik Oostenrijk
25  Filip Thein & Joana Majidova Tsjechië
28  Benno Braasch & Wladislawa Hütköper Duitsland
28  Andrej Kostal & Nina Jurcová Slowakije
28  Christian Schuschke & Melina Hagelauer Duitsland
31  Eugen Hain & Christin Mahl Duitsland
31  Mark Morgenthaler & Caterina Cornelius Duitsland
31  Nikolai Welnhoer & Coletta Braun Duitsland
31  Noel Welter & Claudia Zwanzig Duitsland
35  Rico Dietzsch & Liset Fischer Duitsland
35  Michael Hampel & Johanna Pollen Duitsland
35  Lukas Heiland & Whitley Effenberger Duitsland
38  Felix Bergholz & Xenia Weik Duitsland
38  Moritz Reibiger & Litta Herpell Duitsland
38  Simon Reinartz & Yvonne Weißkopp Duitsland
41  Noah Fabio Borst & Lena Henning Duitsland
41  Philipp Richtmann & Theresa Jodlsperger Duitsland
41  Rafael Sauer & Sara Schmidt Duitsland
44  Lukas Viestädt & Leonie Naumann Duitsland
45  Alexander Heiken & Josefine Poels Duitsland
46  Alexander Rott & Eleanor North Duitsland
47  Benjamin Oswald & Maike Grauwickel Duitsland
48  Robin Till & Juliane Fellendorf Duitsland

Round 1 (top 70)

49  Jarves Drechsler & Kristin Grumm Duitsland
49  Yves Fischer & Viktoria Billhardt Duitsland
49  Jan Jelinski & Anja Wegener Duitsland
49  Meiko Stellmacher & Veronika Tartakowski Duitsland
49  Matthias Werner & Birgitt Kröger Duitsland
49  David Wicki & Magdalena Kucharczyk Duitsland
55  Christian D´Hein & Silja Alenka Ronschke Duitsland
55  Michael Wrusch & Annika Wrusch Duitsland
57  Christoph Behlen & Claudia Perk Duitsland
57  Amadeus Brud & Lea Hacke Duitsland
59  Nico Jacumeit & Saskia Weinrich Duitsland
59  Maximilian Werner & Vanessa Zumwinkel Duitsland
61  Jacek Armudowicz & Josie Greif Duitsland
61  Julian Peschel & Serena Pfeufer Duitsland
63  Sebastian Damm & Lara Schulz Duitsland
63  Rene John Kerkdyk & Janna Fangmann Duitsland
63  Marius Zeuch & Betty-Samantha Polle Duitsland
66  Alexander Baum & Ann-Kristin Grund Duitsland
66  Stephan Langecker & Tanja Grundmann Duitsland
68  Peter Spiske & Esther Pludra Duitsland
69  Thore Heinemann & Felicitas Hanke Duitsland
70  Rico Von Hollen & Albina Ruf Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}