Results from Blue Band of the River Spree - Adult A Standard zaterdag 31 maart 2018
Check hoe advertise your product bij ons

Blue Band of the River Spree
Duitsland - Berlin vrijdag 30 maart 2018

Adult A Standard zaterdag 31 maart 2018

Finale

1  Kirill Vovk & Andrea Sviridova Duitsland
2  Julian Duldner & Louisa Wasmeier Duitsland
3  Enzo Skoppek & Lisa Ramke Duitsland
4  Maximilian Schmidtke & Anja Viereck Duitsland
5  Vlad Milinovici & Victoria Ghadiri Duitsland
6  Christoph Staub & Melanie Rosa Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Timo Litke & Michelle Urich Duitsland
7  Sergej Sonnemann & Nadine Mierke Duitsland
7  Martin Tomášek & Wanda Mazuchová Tsjechië
10  Thomas Lang & Alina Fursattel Duitsland
10  Jasha Nesteriuk & Dorothee Brinkmann Duitsland
12  Phillip Kaiser & Lisa Gericke Duitsland

Kwart-Finale

13  Julian Groß & Hannah Bosch Duitsland
14  Roman Miller & Anastasia Konor Duitsland
14  Julius Reimer & Hanna Kalpakidis Duitsland
16  Marian Edlhaimb & Carina King Oostenrijk
16  Ole Justus Roth & Sophie Gerth Duitsland
18  Sebastian Sattler & Madelin Franka Duitsland
18  Paul Schwarze & Cindy Rudolph Duitsland
20  Paul Worm & Viktorija Gopko Oostenrijk
21  Patrick Vrielmann & Marit Poffers Duitsland
22  Joep Mutsaerts & Wiebke Weiland Duitsland
22  Sebastian Triebel & Franziska Mennicke Duitsland
22  Robert Ziener & Marie Bönisch-Etzkorn Duitsland

Round 2 (top 39)

25  Alexander Meier & Stefanie Schneider Duitsland
26  Peer Thore Stricker & Dana Carolin Wilhelmsen Duitsland
27  Leon Falke & Anastasiya Shishkina Duitsland
28  Paul Klopper & Johanna Guby Duitsland
28  Jens Kothe & Celine Sejdijaj Duitsland
30  Carsten Wirth & Maria Kretschmann Duitsland
31  Christopher Lambert & Johanna Dierks Duitsland
31  Patrick Regn & Carolin Lerch Duitsland
31  Alexander Schmidt & Sarah Fehrmann Duitsland
31  Andrej Simko & Marcela Smrhova Tsjechië
35  Marvin Fischer & Daphne Fischer Duitsland
36  Jonas Jundt & Marilena Jundt Duitsland
37  Kevin Weinhold & Tanja Hense Duitsland
38  Petr Dusek & Petra Duskova Tsjechië
38  Stefan Missbach & Leontine Linck Duitsland

Round 1 (top 50)

40  Johannes Altmann & Emily Lang Duitsland
41  Daniel Liermann & Julia Reichmann Duitsland
42  Markus Winter & Irina Babakova Duitsland
43  Christian Kanew & Stefanie Müller Duitsland
44  Tobias Hackl & Marion Oldoff Duitsland
45  Peter Koch & Melissa Hagel Duitsland
46  Sebastian Baumgärtner & Teresa Miriam Herzog Duitsland
47  Nico Viedt & Maren Günzel Duitsland
48  Moritz Knaut & Simone Welge Duitsland
48  Constantin Wenzel & Lena Klein-Steding Duitsland
50  Mathias Buhrow & Franziska Grube Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}