Results from Blackpool Dance Festival 2016 - Amateur Rising Star Ballroom donderdag 26 mei 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Blackpool Dance Festival 2016
Engeland - Blackpool donderdag 26 mei 2016

Amateur Rising Star Ballroom donderdag 26 mei 2016

Finale

1  Michal Le & Sandra Jablonska Polen
2  Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski Amerika
3  Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraïne
4  Alex Plant & Faye Edge Engeland
5  Zhao Yi Heng & Long Shu Yi China
6  Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Engeland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [19] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Noorwegen
8  [18] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polen
9  [17] Vitaliy Kalyuzhnyy & Vladislava Kaletnik Ukraïne
10  [16] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Italië
10  [16] Vladislav Komelkov & Olena Dovgan Ukraïne
10  [16] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukraïne
13  [14] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan China

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

14  [20] Linghao Kang & Anran Xing China
14  [20] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Engeland
16  [18] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Denemarken
16  [18] Zhang Zheng Yang & Yu Yi China
18  [17] Artem Belmega & Anna Shevchenko Ukraïne
19  [15] Sidney Chong & Stephanie Noon Engeland
19  [15] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusland
21  [14] Marcin Kleist & Julia Bien Polen
21  [14] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polen
23  [13] Denys Korostashov & Anastasia Siabro Ukraïne
24  [11] Dajun Ma & Ding Yumeng China

Round 4 (top 48)

25  [22] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Italië
26  [21] Oliver Hand & Ellie Beacock Engeland
26  [21] Callam Thomson & Charlotte Carruthers Engeland
26  [21] Jinxuan Tu & Meng Xue Peng China
29  [20] Aleksey Degtyarev & Aleksandra Golovchenko Rusland
29  [20] Jia Jie Liu & Xiao Ting Guo China
31  [19] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rusland
32  [18] Brandon Stanley & Julia Granath Engeland
32  [18] Roman Sukhomlyn & Valeryya Kalyschuk Rusland
34  [17] Wang Kun & Xu Wan China
34  [17] Marcus Mitchell & Iva Georgieva Engeland
34  [17] Argo Oblikas & Tetyana Panchenko Engeland
37  [15] Wang Tao & Zheng Xiaoyun China
37  [15] Misha Vorobiev & Sonya Tsekanovsky Amerika
37  [15] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao China
40  [13] Oliver Curting & Eva Marie Egsmose Denemarken
41  [12] Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japan
41  [12] Liu Shoukun & Wei Mengmeng China
43  [10] Simonas Adamkevicius & Deimante Babenskaite Lithouwen
43  [10] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
43  [10] Tai Yuan Liu & Ye Zheng China
46  [8] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukraïne
46  [8] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polen
48  [6] Timur Beshkenadze & Anastasyya Slyusar Ukraïne

Round 3 (top 96)

49  [21] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polen
49  [21] Damiano Soldati & Laura Fox Engeland
49  [21] Mykyta Vasylenko & Anna Pismennaya Ukraïne
52  [20] Alessio Miraglia & Stephanie van der Poll Italië
53  [18] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi IJsland
53  [18] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polen
53  [18] Wojciech Ples & Julia Czeczek Polen
53  [18] Shen Jue Qin & Cao Lu Ying China
53  [18] Xie Cong Xian & Luo Yuting China
58  [17] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finland
58  [17] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Italië
58  [17] Maxim Pogorelskiy & Stefaniya Tatsiy Ukraïne
58  [17] Yue Tian & Chen Tingting China
62  [16] Massimiliano Canali & Greta Andrea Frugoli Italië
63  [15] Dadi Freyr Gudjonsson & Marta Carrasco IJsland
63  [15] Samuel Hacke & Katarina Hermanova Amerika
63  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen China
63  [15] Marcin Rosinski & Katarzyna Wdowicz Polen
63  [15] Alan Tentser & Julia Vitebsky Australië
63  [15] Tyrone Thiara & Kateryna Iaritenko Engeland
63  [15] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Engeland
70  [14] Jin Dezhao & Zhang Danqing China
70  [14] Stanislav Pavlov & Sandra Spernacka Amerika
70  [14] Xu Xin & Qi Wen Yun China
70  [14] Ariel Zajac & Monika Zieba Polen
74  [13] Zi Yue Chen & Zhang Rui Chen China
74  [13] Ivan Kiyanitsya & Anastasiya Loboyko Ukraïne
76  [12] Danylo Kravchuk & Anastasyya Marchenko Ukraïne
76  [12] Nikita Lobchenko & Anna Stovba Ukraïne
76  [12] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Zuid-Korea
76  [12] Ji Ming Wang & Wen Li Du China
76  [12] Li Ming Yang & Liu Junyao China
81  [11] Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rusland
81  [11] Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukraïne
83  [10] Cheng Peng & Zi Ling Zhang China
83  [10] Zhi Xiang Shi & Lu Shi China
83  [10] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo China
86  [9] Brenton Mitchell & Alexandra Sevastianova Canada
87  [8] Stefano Iaconis & Camilla Giusti Italië
87  [8] Piotr Prusak & Adrianna Kaczmarzyk Polen
87  [8] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Letland
90  [6] Sheldon Gilbert & Sonja Budisa Australië
91  [5] Silvio Antonio Anselmi & Katerina Samonas Italië
91  [5] Stefan Badea & Madalina Varlam Canada
91  [5] Connor Mccabe & Lily Plowman Engeland
94  [4] Damian Grabowski & Kinga Kaczmarek Polen
94  [4] Gaspare Romano & Aurora Montalto Italië
94  [4] Filip Sjölander & Hedvig Mannius Zweden

Round 2 (top 130)

97  [23] Guo Si Lin & Li Yu China
97  [23] Marcin Wiatrowicz & Zuzanna Adamiak Polen
99  [22] Gianluigi Di Fazio & Rossella Saladino Italië
99  [22] Fu Ou & Zhang Jingxin China
101  [20] Ning Hao & Tingting Zhang China
101  [20] Joe Johnson & Eva Johnson Engeland
101  [20] Liang Feng Li & Jingyiran Cheng China
101  [20] Changhung Lin & Lee Wen Hsuan Taiwan
101  [20] Jordan Saisi & Stephanie Leyden Australië
106  [19] Sander Daamen & Mélissa Manders Nederland
106  [19] Wonder Tu & Joanna Liu Taiwan
106  [19] Yang Xi & Wang Yanyu China
109  [18] Fabio d'Angelo & Amy d'Angelo (aka Ward) Engeland
109  [18] Dong Hun Lee & Lee Ji Yun Zuid-Korea
109  [18] Christopher Savage & Aleksandra Wieczorek Engeland
109  [18] Fu Yukang & Ding Li Juan China
113  [17] Franco Hou & Angela Lee Taiwan
113  [17] Johnston Lim & Nicole Tan Maleisië
115  [15] Giuseppe Cali & Asia La Targia Italië
115  [15] Jordan Maguire & Manon Davies Engeland
115  [15] Felix Park & Christina Park Australië
118  [14] Chad Faessler & Anne-Julie Chouinard Canada
118  [14] Filip Karkosz & Carmen Chocian Polen
118  [14] Julian Tsotsos & Sheree Selemba Australië
118  [14] Kun Yang & Ni Jia Zhang China
122  [13] Bernardo Vaz Lopes & Debora Lourenço Portugal
123  [12] Dean Edwards & Rachael Carr Engeland
124  [11] Muhammad Daniel & Rachelle Loong Mun Peng Maleisië
124  [11] Oskar Gedin & Julia Hallberg Zweden
126  [8] Seoug-Huk Choi & Ji Yeon Kim Zuid-Korea
126  [8] Kin Shih & Lala Tsai Taiwan
128  [5] Cameron May & Emma O'reilly Australië
128  [5] Ian Whyatt & Rosie Powers Engeland
130  [4] Yang Kai-Ghun & Yang Yung-Ching China

Round 1 (top 165)

131  [24] Jericho Arion & Valensia Angela Indonesië
131  [24] Steven Dean & Krystal Leggett Engeland
131  [24] Kun Qian & Liu Yang China
131  [24] Daniele Ruotolo & Giorgia Di Somma Italië
135  [23] Reynier Burnaby Lautier & Melline Schilham Nederland
136  [22] Tyler Blah & Xanthe Hadfield Australië
136  [22] Huang Qi & Chen Hai Shi Engeland
136  [22] Ramu Somodio Ramos & Margaretha Christina Velasco Schrijver Filipijnen
139  [21] Cesare Scaramozzino & Silvia Bienati Italië
139  [21] Daniel Trousdale & Jennifer Riley Engeland
141  [19] Puttipong Kongsakul & Narita Sinesa Indonesië
141  [19] Ting-Ting Lin & Feng Zhen China
141  [19] Simon Richard & Adriana Izzo Canada
144  [18] Li Shih Chien & Shih Mu Hsuan Taiwan
145  [17] Adan Victorino & Joanne Lim Singapore
146  [16] Sergej Li & Olga Li Rusland
146  [16] Wolfgang Schuh & Tanja Miller Duitsland
146  [16] Jun Yong Sing & Myoung Shia Zuid-Korea
149  [15] Bart Mulder & Wilma Mulder Nederland
149  [15] Aleksey Orlov & Ekaterina Ohrimenko Rusland
151  [14] Valerij Astanchuk & Aleksandra Tsvetkova Rusland
151  [14] Andriy Boldyryev & Joana Flores Portugal
151  [14] Nick Pan & Kate Han Taiwan
154  [13] Leo Gito Freddy & Florencia Inge Indonesië
155  [11] Jae Bin Eum & Ga-Eul Um Zuid-Korea
155  [11] Seongjin Hwang & Ginseon Hwang Zuid-Korea
155  [11] Thomas Werner & Stephanie Werner (aka Kane) Australië
158  [10] Federico Cozzano & Sara Moriconi Italië
159  [7] Benedictus Adrianus Que & Sandra Susanto Indonesië
160  [6] Cha Sang-Won & Soo Won Lim Zuid-Korea
161  [5] Tri Mulyana & Tris Nawati Indonesië
162  [4] Prince Dladla & Colleen Coetzee Zuid-Afrika
163  [2] Emanuel Morgadinho & Beatriz Vieira Portugal
164  Jinhong Huang & Yangxinrui Xiao China
164  Yuqi Liang & Yao Guang Yu China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}