Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Amateur Latin maandag 30 mei 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Blackpool Dance Festival 2011
Engeland - Blackpool donderdag 26 mei 2011

Amateur Latin maandag 30 mei 2011

Finale

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Engeland
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova Amerika
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Italië
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [21] Morten Löwe & Roselina Doneva Denemarken
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Letland
9  [16] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusland
9  [16] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Duitsland
11  [15] Dorin Frecautanu & Malene Ostergaard Denemarken
12  [5] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australië

Kwart-Finale

13  [17] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina Amerika
13  [17] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Engeland
15  [16] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polen
16  [12] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukraïne
17  [11] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovenië
18  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
18  [10] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraïne
20  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Zweden
21  [7] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraïne
21  [7] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Letland
23  [5] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenië
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Denemarken
23  [5] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Engeland
26  [3] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Denemarken

Round 5 (top 49)

27  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraïne
28  [18] Manuel Favilla & Victoria Burke Engeland
29  [17] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova Amerika
30  [16] Filipp Brykov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonië
31  [15] Nikita Bazev & Marta Arndt Duitsland
32  [14] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Italië
32  [14] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Zwitserland
32  [14] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy Amerika
32  [14] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
32  [14] Alex Zampierollo & Elza Pole Letland
37  [13] Alexander Rebrov & Yuliya Steshenko Ukraïne
38  [12] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
38  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraïne
40  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
40  [11] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Denemarken
40  [11] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rusland
43  [10] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Rusland
44  [9] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polen
44  [9] Danny Stowell & Kate Moore Engeland
46  [7] Gleb Chernyavsky & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) Ukraïne
46  [7] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Ierland
46  [7] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen China
49  [2] Marek Dedik & Paulina Biernat Tsjechië

Round 4 (top 103)

50  [20] Evgen Golichenko & Darya Byelikova Ukraïne
50  [20] Ruben Rodriguez & Masha Turlupova Spanje
50  [20] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polen
53  [19] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
53  [19] Luca Urso & Alessandra Tripoli Italië
55  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Nederland
55  [18] Alex Infusino & Boglarka Czina Hongarije
57  [17] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraïne
57  [17] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Canada
57  [17] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Italië
57  [17] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Zweden
61  [16] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusland
61  [16] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenië
63  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusland
63  [15] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
63  [15] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Nederland
63  [15] Jenya Suvorov & Tina Bazokina Letland
63  [15] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusland
68  [14] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraïne
68  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Italië
68  [14] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) Amerika
68  [14] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polen
68  [14] Craig Monley & Sriani Argaet Australië
68  [14] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusland
74  [13] Shi Lei & Zhang Yu Bai China
75  [12] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Polen
75  [12] Hou Yao & Zhuang Ting China
77  [10] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Tsjechië
77  [10] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Oostenrijk
77  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Engeland
77  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Duitsland
77  [10] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polen
77  [10] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polen
77  [10] Ilia Russo & Marina Sergeeva Duitsland
77  [10] Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
85  [9] Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Roemenië
85  [9] Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova Amerika
85  [9] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japan
88  [8] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Canada
88  [8] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slowakije
88  [8] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rusland
88  [8] Evgen Grytsak & Tetyana Sushynska Ukraïne
88  [8] Yi Long Xu & Lin Yue Shi China
93  [7] James Cutler & Courtney Taylor Engeland
93  [7] Andreas Ioannou & Martha Birli Griekenland
93  [7] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polen
96  [6] Jeremy Basile & Megan Wragg Australië
96  [6] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusland
96  [6] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Italië
99  [5] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusland
99  [5] Alberto Faccio & Giada Lini Italië
101  [2] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts Amerika
102  [1] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Nederland
103  W Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) Amerika

Round 3 (top 141)

104  [25] Daniele Fulvi & Danielle Toal Engeland
104  [25] Lukas Hojdan & Lenka Navorkova Tsjechië
104  [25] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulgarije
104  [25] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukraïne
104  [25] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukraïne
109  [24] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rusland
109  [24] Ewoud Fidom & Karin Lillemaa Nederland
109  [24] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Engeland
109  [24] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finland
109  [24] Paul Voicu & Celine Leorat Roemenië
114  [23] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Italië
114  [23] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polen
114  [23] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi IJsland
114  [23] Jia Jun Ma & Qian Xu China
114  [23] Luca Sulis & Sara Milia Italië
114  [23] Zhang Xiaorui & Ren Yi China
120  [22] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukraïne
120  [22] Cai Jie & Liu Chang China
120  [22] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukraïne
120  [22] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
124  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Engeland
124  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polen
124  [21] Ernst Rych & Jana Hofmann Duitsland
124  [21] Tomaz Ster & Mette Elkjaer Denemarken
124  [21] Simon Völbel & Regina Murtasina Duitsland
129  [20] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polen
129  [20] Pavel Stepanchuk & Katya Gorokhovsky Amerika
131  [19] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Noorwegen
131  [19] Piotr Szelest & Dorota Ciok Polen
133  [18] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Italië
134  [17] Piotr Czekaj & Justyna Hajkiewicz Polen
134  [17] Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Duitsland
134  [17] Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipijnen
137  [16] Steven Greenwood & Jessica Dorman Australië
137  [16] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Zuid-Korea
139  [15] Tom Parkes & Amy Dowden Engeland
139  [15] Joey Yeh & Doris Sun Taiwan
141  [14] Trey Jackson & Hope Jackson Amerika

Round 2 (top 218)

142  [20] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Italië
142  [20] Wang Ren Zheng & Yu Lin Song China
142  [20] Sergiy Tyutkalo & Anna Strokach Ukraïne
145  [19] Jang Hee Jo & Jeong Hee Song Zuid-Korea
145  [19] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel België
145  [19] Mirko Viale & Alice Chiocchi Italië
148  [18] Oleksii Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraïne
148  [18] Tae-hoon No & Min Ji Choi Zuid-Korea
148  [18] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polen
148  [18] Misha Smagin & Melissa Blanco Amerika
152  [17] Hendrik Benninger & Eva Svobodova Zwitserland
152  [17] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Italië
152  [17] Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
152  [17] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Duitsland
152  [17] Alexander Walger & Julia Syceva Luxemburg
157  [16] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukraïne
157  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Oostenrijk
157  [16] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
157  [16] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugal
157  [16] Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
162  [15] Jesus Blazquez & Sara Salvador Spanje
162  [15] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Engeland
162  [15] Ivan Lubenko & Helen Pearce Engeland
162  [15] Marco Tseng & Cherry Ho Taiwan
166  [14] Dmitri Gunyaev & Ekaterina Formaleva Rusland
166  [14] Jae Hyun Lee & Se Hee Jang Zuid-Korea
168  [13] Piotr Lasota & Monika Kubiak Polen
168  [13] Yaroslav Radzikhovskyi & Ekaterina Mescheryakova Ukraïne
170  [12] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugal
170  [12] Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Engeland
172  [11] Carlos F Almeida & Soraia Pereira Portugal
172  [11] Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rusland
172  [11] Alfred Choo & Cecilia Yong Maleisië
172  [11] Jiri Gatnar & Marta Sygiet Tsjechië
172  [11] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusland
172  [11] Pyung-hwa Lee & Kyu-Nah Lim Zuid-Korea
172  [11] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bulgarije
172  [11] Henri Tanner & Janina Areva Finland
172  [11] Michal Vajcik & Carmen Huber Zwitserland
181  [10] Alano Gouveia & Sarah Vizel Frankrijk
181  [10] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Hongarije
181  [10] Piotr Mierzejewski & Patrycja Gozdziewska Polen
181  [10] Neville Parry & Siobhan Power Australië
181  [10] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Engeland
186  [9] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Engeland
186  [9] Johannes Korward & Katharina Saal Duitsland
186  [9] Salvatore Leonardi & Angela Carapezza Italië
186  [9] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugal
186  [9] Viktor Polasek & Dita Drabkova Tsjechië
186  [9] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Engeland
186  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonesië
193  [8] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Griekenland
193  [8] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkije
193  [8] Josef Kukan & Marketa Plesna Tsjechië
193  [8] Alex Marsh & Nicola Gray Engeland
193  [8] Ben Milan-Vega & Anna Matthews Engeland
193  [8] Helder Santo & Patricia Henriques Portugal
193  [8] Nikos Vlasis & Varvara Spanou Griekenland
200  [7] Jae Man Kim & Jung Da-hee Zuid-Korea
200  [7] Hugo Silva & Marcia Santos Portugal
202  [6] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
203  [5] Andre Boss & Ersilia Rotondaro Zwitserland
203  [5] Stefano Di Brino & Eliza Dan Zwitserland
203  [5] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
203  [5] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusland
203  [5] Fabio Trindade & Micaela Rato Portugal
208  [4] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Griekenland
208  [4] Steve Forrest & Caroline Trudeau Canada
208  [4] Jerry Lai & Joan Hao Taiwan
208  [4] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Australië
208  [4] Ruben Pinheiro & Susana Carina Barroca Portugal
208  [4] Simon Richardson & Mimi Richardson (aka Kevan) Engeland
214  [3] Han Ly & Crystal Li Canada
215  [2] Scott Bradley & Sarah Adams Engeland
215  [2] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Engeland
217  [1] Ricardo Duarte & Ines Mendes Portugal
218  Oleksiy Bisko & Ekaterina Krysanova Ukraïne

Round 1 (top 249)

219  [25] Masayoshi Daimon & Nana Katou Japan
219  [25] Jurgen Kopelke & Anja Puhlmann Duitsland
219  [25] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugal
219  [25] Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rusland
219  [25] Laurie Young & Larisa Afanasieva Engeland
224  [24] Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz Zuid-Afrika
224  [24] Simao Costa & Catarina Marques Portugal
224  [24] Wojciech Gornikiewicz & Anna Pogoda Polen
224  [24] Alex Lu & Joanne Kao Taiwan
228  [23] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Polen
228  [23] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finland
228  [23] Dmitry Komarov & Anna Stepanova Rusland
228  [23] Tamas Mayer & Emily Green Engeland
228  [23] Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Italië
228  [23] Maksim Sychev & Irina Uvarova Rusland
228  [23] Andras Zsak & Dafni Metaxa Engeland
235  [22] Martinus Schoeman & Amber Chowles Zuid-Afrika
236  [21] Raul Carvalho & Beatriz Carvalhal Portugal
237  [20] Sören Brockmann & Andreea Chirila Duitsland
237  [20] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
239  [19] Thomas Crook & Joanna Lytham Engeland
239  [19] Ben Klempner & Cherry Xu Canada
239  [19] Nikola Radak & Katarina Todorovic Servië
239  [19] David Tan & Mehregan Ameri Engeland
243  [17] Danilo Helsdingen & Suzanne Helsdingen Nederland
244  [14] Vasily Orlov & Tatiana Likhacheva Rusland
245  [12] Nelson Araujo & Tania Araujo Portugal
245  [12] Evgeniy Parfeniuk & Alyona Gromiko Ukraïne
247  [9] Nuno Baptista & Alicia Coelho Portugal
248  [1] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Hong Kong
249  Davor Marcetic & Branka Bartol Kroatië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}