Results from Antwerp Diamond Cup 2016 - WDSF World Open Latin zaterdag 6 februari 2016
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Antwerp Diamond Cup 2016
België - Antwerpen vrijdag 5 februari 2016

WDSF World Open Latin zaterdag 6 februari 2016

Finale

1  Juan Gomez Prieto & Marina Mangione Spanje
2  Jakub Lipowski & Nikolina Melin Polen
3  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
4  Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusland
5  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
6  Mario Cecinati & Rosaria Messina Denaro Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Eric Testa & Federica Brezzo Italië
8  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugal
9  Egor Petrov & Anna Argun Rusland
10  Vladimir Vasilevich & Anna Ilina Rusland
11  Zsolt Sandor Cseke & Malika Dzumaeva Duitsland
12  Giuseppe Dell'aria & Irina Perez Lopez België

Kwart-Finale

13  Salvatore Bellavita & Ika Canu Albanië
14  Nikita Bazev & Hanna Run Oladottir IJsland
15  Artem Semerenko & Valeriya Kachalko Rusland
16  Nikolaj Lund & Marta Kocik Denemarken
17  Razvan Florin Dumitrescu & Jaqueline Joos Duitsland
18  George Eduard Sutu & Manon Felici Frankrijk
18  Pasquale Tufano & Olga Turbina Cyprus
20  Frank Zegels & Laura Jottay Nederland
21  Valentin Kosmachev & Alena Kochengina Rusland
22  Arthur Ankerstein & Georgiana Barbu Duitsland
23  David Merenguer Torres & Juline Carrel Frankrijk
24  Dimitrii Cernei & Oona Oinas Finland

Round 2 (top 49)

25  David Odstrcil & Tara Bohak Tsjechië
26  Simone Casula & Laura Marras Italië
26  Shim Young Eun & Line Martin Smed Denemarken
26  Vyacheslav Samokhin & Violetta Dzenik Rusland
29  Adrian Olmo & Yana Olina Spanje
30  Christian Garofalo & Maria Garofalo Italië
31  Michael Milli & Margherita Pellettieri Italië
32  Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Denemarken
32  Cristian Pontarelli & Roberta Morelli Italië
34  Vincenzo Taormina & Floriana Messina Italië
35  Tim Puts & Peia Prawiro Atmodjo Nederland
36  Vinzenz Dörlitz & Albena Daskalova Duitsland
36  Manuel Longhitano & Moira Lorenzon Italië
36  Tin Sanjkovic & Milana Chekanova Kroatië
39  Anthony Colette & Anais Riera Frankrijk
39  David Morante & Ines Ferrero Spanje
41  Michael Kaufmann & Katrin Kallus Duitsland
42  Alexander Mikailov & Rocio Aceña Spanje
43  Alessio Bitetto & Annamaria D'abramo Italië
44  Tommaso Aprilino & Fabiola Costagli Italië
45  Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugal
45  Tobias Wozniak & Maria Hirnich Duitsland
47  Artem Lazarev & Amalie Stampe Denemarken
48  Joni Ihanus & Kathrine Barck Finland
49  Kevin Lambert & Lisa Bruyand Frankrijk

Round 1 (top 72)

50  Volodymir Kasilov & Ines Miñana Spanje
51  Konstantin Dimitriadis & Anastasiia Babaeva Cyprus
52  Joeri De Gres & Carla Rutten België
53  Sebastian Merker & Domenica Erontschenko Duitsland
54  Jan Böck & Laura Kondraschow Duitsland
54  Soubhi Rai & Paraskevi Zygouri Griekenland
54  Silvano Rojnik & Sydney Van Dongen Nederland
57  Tim Bersheminski & Maria Privalova Duitsland
58  Jan Phillip Dethloff & Elena Bröckelmann Duitsland
59  Mirko Runza & Giulia Vancheri Italië
60  Thomas Taga & Lotte Verwerft België
61  Johannes Sitnikow & Yana Sitnikow Duitsland
61  Sören Tiegel & Stefanie Thomi (aka Zimpel) Duitsland
63  Mickael Godeau & Aurelie Bernard België
64  Stefan Cloudt & Eline Cloudt Nederland
64  Linus Holm Foged & Alina Missfeldt Duitsland
66  Bas Diphoorn & Denise Dols Nederland
66  Andrei Mik & Franziska Doll Duitsland
68  Thilo Nast & Svenja Madeleine Riepen Duitsland
68  Jonathan Ringoot & Rebecka De Roeck België
70  Oleksandr Honcharov & Araceli Patrucco Argentina
71  Sergiu Maruster & Tjasa Novak Slovenië
71  Errol Williamson & Ami Williamson Denemarken
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}