Results from 2015 German Open Championships - WDSF Open Youth Standard woensdag 12 augustus 2015
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

2015 German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 11 augustus 2015

WDSF Open Youth Standard woensdag 12 augustus 2015

Finale

1  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polen
2  Raul Faliboga & Loredana Butea Roemenië
3  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rusland
4  Einoras Degutis & Areta Seskaite Lithouwen
5  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Italië
6  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Roemenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Gudovskiy & Megija Dana Morite Letland
8  Igor Gogichaev & Anna Anufrieva Rusland
8  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Moldavië
10  Werner Robert Laaneots & Silvia Susanne Barjabin Estonië
11  Alexandru Munteanu & Anne Gabriela Bezusenco Roemenië
11  Maksim Pugachev & Kira Oksas Rusland
13  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Rusland

Kwart-Finale

14  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Hongarije
15  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Roemenië
15  Egor Starchenko & Darya Rodina Rusland
17  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusland
18  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Denemarken
19  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Lithouwen
20  Svyatoslav Anchukov & Diana Markova Rusland
20  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Letland
22  Jan Janzen & Viktoriya Litvinov Duitsland
22  Nedas Mejeras & Benita Kvietkauskaite Lithouwen
22  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Lithouwen
25  Robin Aleksander Veskus & Anita Sychugova Estonië
26  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Frankrijk
27  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Lithouwen

Round 3 (top 49)

28  Marius Ilciukas & Veronika Samuolyte Lithouwen
29  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Denemarken
29  Run Ze Shang & Jia Rui Zhang China
29  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Rusland
32  Dmitriy Erofeev & Ekaterina Vyalshina Moldavië
33  Yaroslav Brovarskyy & Elizaveta Umrikhina Ukraïne
34  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusland
35  Marco Bodini & Anna Castelletti Italië
35  Vincenzo Chianese & Francesca Palmieri Italië
35  Andris Klievens & Anna Priedina Letland
35  Ivan Kuninets & Elina Sogoyan Rusland
35  Lauris Paegle & Jelizaveta Rukosujeva Letland
40  Alessio Formisano & Gioia Giovanatti Italië
40  Volodymyr Nyelyenson & Naja Dolenc Slovenië
42  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rusland
43  Robert Andersen & Klaudia Paduch Polen
43  Dominik Stöckl & Katharina Belz Duitsland
45  Emanuele Massacci & Giulia Incaini Italië
46  Artem Kolesnikov & Maria Sedin Duitsland
47  Martin Rakita & Valeria Ovtserenko Estonië
48  Anton Miryasov & Margarita Gordeeva Rusland
49  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Roemenië

Round 2 (top 95)

50  Kirill Panfilov & Elizaveta Prudnikova Rusland
51  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rusland
52  Daniel Kharun & Ekaterina Konashenko Rusland
52  Fedor Voronov & Elizaveta Savenko Rusland
54  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Rusland
55  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japan
55  Arseni Pavlov & Nicole Balski Duitsland
55  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraïne
58  Staale Bethuelsen & Ida Ingebrigtsen Noorwegen
58  Jakub Bil & Roksana Bojanowska Polen
58  Luciano Donato & Adele Diodati Italië
58  Matas Klupsas & Livija Adomaityte Lithouwen
58  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Rusland
58  Darius Razvan Seracin & Nicole Denise Racovitan Roemenië
58  German Zernov & Anna Sergeenko Rusland
65  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Polen
65  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Lithouwen
65  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Letland
68  Jure Bergant & Ana Mesec Slovenië
68  Mikael Tatarkin & Nicole Wirt Duitsland
70  Jakub Zielezinski & Klaudia Goczal Polen
71  Ato Watanabe & Mai Ishigaki Japan
72  Yang Haoing & Sha Hanyu China
72  Ziang Xie & Miaoer Xu China
74  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Duitsland
75  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Kazachstan
75  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazachstan
75  Juraj Bjelac & Renata Fayzerakhmanova Kroatië
78  Alexander Pavlov & Mie Udesen Denemarken
78  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Rusland
78  Matej Svoboda & Anna Stareckova Tsjechië
78  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldavië
82  Ole Thomas Hansen & Julie Gudim Bjerkås Noorwegen
82  Philip Panek & Melissa Schenk Duitsland
84  Alessandro Bidinat & Anna Carbone Italië
84  Denis Matei & Iana Iovanas Roemenië
86  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Duitsland
86  Justin Lin & Sasha Dubinsky Amerika
86  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldavië
86  German Natsvlishvili & Nelli Ramazanova Rusland
90  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Estonië
90  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Rusland
90  Akim Pekunov & Darya Savina Ukraïne
93  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Byelorussia
93  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Rusland
95  Kairo Kõrgend & Liis Rehemaa Estonië

Round 1 (top 154)

96  Nikita Golovanov & Darya Demchenko Rusland
96  Zhang Han & Zhuang Qing Qing China
98  Samuele Pugliese & Federica Stavale Italië
98  Jakub Szydlowski & Dagmara Milek Polen
100  Michal Bures & Adriana Maskova Tsjechië
100  Arnoldas Karvelis & Ugne Damanskyte Lithouwen
100  Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Rusland
103  Danyil Rybalko & Marthe Ekrem Noorwegen
103  Bálint Temesvári & Paula Hude Kroatië
105  Lauri Linnaranta & Ella Hagman Finland
106  Wenbo Liu & Hui Xue China
106  Yan Wang & Yang Lv China
108  Artem Goryunov & Mariya Popova Rusland
109  Michele Covelli & Micaela Celebre Italië
109  Florian Fürll & Liz Langheinrich Duitsland
109  Mike Monokandilos & Sophia Brodsky Amerika
109  Samuel Lopez Pla & Mar Albelda Spanje
109  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rusland
109  Michael Ziga & Victoria Sauerwald Duitsland
115  Darius Dobranis & Mesenschi Diana Hritcu Roemenië
115  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japan
115  Ivan Ishanov & Jessica Dieser Duitsland
115  Francesco Perelli & Bianca Dello Sbarba Italië
119  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Roemenië
119  Mate Csorba & Sabrina Haddad Hongarije
119  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Rusland
122  Daniil Porcesco & Anastasia Grunzu Moldavië
122  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldavië
124  Kento Ebihara & Luna Takagi Japan
124  Vladislavas Volkovas & Kamile Poskaite Lithouwen
126  Robert Melcher & Isabell Marton Duitsland
127  Eriks Belins & Laila Šleiere Letland
127  Simone Bott & Gloria Gabardi Italië
127  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Kazachstan
130  Zhong Lin An & Wei Yi Zhou China
131  Baurzhan Beken & Raziya Salimova Kazachstan
131  Simone Boccialoni & Angelica Riccardi Italië
131  Marin Bragis & Valeriya Topalo Moldavië
134  Roman Miller & Melanie Klein Duitsland
135  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Maleisië
135  Marco D''Antonio & Miriam D''Antonio Italië
135  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Roemenië
135  Brisko Reichenbach & Anna Merk Duitsland
135  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japan
135  Liu Zhi Wen & Li Ni China
141  Tillman Handschuh & Lara Weber Duitsland
141  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Duitsland
141  Ilia Rotari & Raluca Dontu Moldavië
141  Patrick Wisser & Adriana Scherer Duitsland
141  Zi Ye Xu & Nai Yu Zhang China
146  Tim Bersheminski & Maria Privalova Duitsland
147  Leonhard Scheibel & Lilli Baryshnik Duitsland
148  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Roemenië
148  Ze Xi Fu & Xue Bai China
148  Patryk Gurtowski & Carmen Metzger Duitsland
148  Jia Wen Li & Han Xu China
148  Christoph Staub & Julia Staub Duitsland
148  Shota Suzuki & Maimu Morita Japan
148  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}