Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Standard zaterdag 15 augustus 2015
Check hoe advertise your product bij ons

2015 German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 11 augustus 2015

GOC Junior I Standard zaterdag 15 augustus 2015

Finale

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rusland
2  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Rusland
3  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldavië
4  Leho Holm & Marleen Lutter Estonië
5  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Rusland
6  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Haolin Bai & Jia Hu China
7  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Roemenië
9  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Polen
9  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Rusland
11  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Rusland
12  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Estonië
13  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Rusland
14  Ciprian Petre Marita & Oana Bumba Roemenië

Kwart-Finale

15  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Rusland
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Roemenië
17  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Roemenië
18  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Rusland
18  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Rusland
20  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Roemenië
20  Petr Koval & Arina Kolosova Rusland
22  Roberts Andersons & Jekaterina Rasimjonoka Letland
22  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Rusland
24  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Tsjechië
25  Oliver Los Chovanec & Jana Klenkova Tsjechië
25  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Rusland

Round 2 (top 49)

27  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Rusland
27  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Italië
27  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukraïne
30  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukraïne
30  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Lithouwen
30  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Rusland
33  Pavel Dubasov & Polina Popova Rusland
33  Simion Marii & Irina Sereda Moldavië
35  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazachstan
35  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukraïne
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Rusland
38  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japan
39  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusland
39  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polen
41  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Duitsland
41  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Rusland
43  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Rusland
44  Lev Malgin & Anna Onyanova Rusland
45  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Letland
46  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Rusland
47  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Rusland
48  Aliaksandr Shvaibovih & Polina Tikhomirova Byelorussia
49  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldavië

Round 1 (top 85)

50  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japan
50  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Lithouwen
50  Oskars Vainovskis & Liva Darzniece Letland
53  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldavië
54  Li Yao Ji & Lan Shu Yang China
54  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Byelorussia
54  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazachstan
54  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazachstan
54  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Rusland
59  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Estonië
59  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Rusland
61  Mario Piirsalu & Linda Rebane Estonië
61  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazachstan
63  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonië
63  Gustav Skovbon & Clara Adrian Denemarken
65  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldavië
65  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukraïne
65  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukraïne
68  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Roemenië
68  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Duitsland
68  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusland
71  Max Chomej & Nicole Scharton Duitsland
72  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Duitsland
73  Thomas Leongart & Julia Matheis Duitsland
73  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldavië
73  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Rusland
76  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusland
76  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Duitsland
78  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Lithouwen
79  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Spanje
79  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazachstan
81  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Roemenië
81  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazachstan
83  Faustas Naruskevicius & Anastasija Pavsukova Letland
83  Aleksandr Sleptsov & Ekaterina Tihonova Rusland
85  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}