Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Latin donderdag 13 augustus 2015
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

2015 German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 11 augustus 2015

GOC Junior I Latin donderdag 13 augustus 2015

Finale

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rusland
2  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Duitsland
3  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Frankrijk
4  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Byelorussia
5  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rusland
6  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldavië
7  Orlando Valentin Grigoras & Roberta Melisa Ababei Roemenië
7  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Roemenië
10  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonië
11  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Rusland
12  Mirko Tamantini & Giada Sinceri Italië
13  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazachstan

Kwart-Finale

14  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukraïne
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Roemenië
16  Leho Holm & Marleen Lutter Estonië
16  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Letland
18  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Rusland
18  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Duitsland
20  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Rusland
20  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Duitsland
20  Nunzio Stancabiano & Teresa Castelli Italië
23  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusland
24  Lev Malgin & Anna Onyanova Rusland
25  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rusland
26  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Rusland

Round 3 (top 48)

27  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Roemenië
27  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Roemenië
27  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Duitsland
30  Petr Koval & Arina Kolosova Rusland
30  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Rusland
30  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazachstan
33  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldavië
33  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Rusland
35  Haolin Bai & Jia Hu China
35  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Roemenië
35  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Rusland
35  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Letland
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Rusland
40  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Rusland
41  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Rusland
41  Simion Marii & Irina Sereda Moldavië
43  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Rusland
43  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukraïne
43  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Rusland
46  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonië
47  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldavië
48  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Lithouwen

Round 2 (top 82)

49  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Rusland
49  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Rusland
49  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazachstan
49  Nazariy Shershun & Olesya Bakaj Ukraïne
49  Augustinas Trinkus & Neringa Paskeviciute Lithouwen
49  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Rusland
55  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Rusland
56  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japan
56  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Rusland
58  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Roemenië
59  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Rusland
60  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Polen
61  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukraïne
61  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polen
63  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Estonië
63  Dmitriy Rybin & Anastasiya Sazonova Rusland
65  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazachstan
65  Anton Shagaev & Elizaveta Popova Rusland
67  Mirko Maina & Aurora Barilla Italië
68  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazachstan
68  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Duitsland
70  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Duitsland
70  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukraïne
70  Gustav Skovbon & Clara Adrian Denemarken
73  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusland
74  Pavel Dubasov & Polina Popova Rusland
74  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Lithouwen
74  Daniel Neustadt & Michelle Urich Duitsland
77  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japan
77  Benas Latanauskas & Ksenia Samusevic Lithouwen
77  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Rusland
80  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Italië
81  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldavië
81  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Rusland

Round 1 (top 100)

83  Andreas Bergen & Katharina Scharova Duitsland
83  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Italië
85  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldavië
85  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukraïne
87  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Spanje
88  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazachstan
89  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Estonië
90  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Rusland
90  Li Yao Ji & Lan Shu Yang China
90  Roberts Punka & Daria Malysheva Letland
93  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Lithouwen
93  Georg Funk & Anastasia Bauer Duitsland
95  Thomas Leongart & Julia Matheis Duitsland
96  Igor Batov & Anastasiya Motorina Rusland
96  Mark Vol & Emily Pankratz Duitsland
98  William Berger & Fabien Lax Duitsland
99  Joao Soares Costa & Marta Ribeiro Portugal
100  John Anschitz & Juliana Kunz Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}