Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior II Latin woensdag 12 augustus 2015
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

2015 German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 11 augustus 2015

GOC Junior II Latin woensdag 12 augustus 2015

Finale

1  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Rusland
2  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Engeland
4  Claudiu Ana & Michelle Nazarenus Duitsland
5  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
6  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Frankrijk
8  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Denemarken
9  Leonards Petkevics & Polina Cepilova Letland
10  Steven Korn & Katrin Domme Duitsland
10  Andrey Prikhodko & Nora Corpas Diaz Spanje
10  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Rusland
13  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Lithouwen
14  Giovanni Cena & Erica Di Maria Italië

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

15  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusland
15  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Rusland
17  Vlad Ene & Ioana Antonia Iosub Roemenië
17  Georgiy Shvets & Diana Sattarova Rusland
19  Angel Sebastian Carmona Manas & Carla Beneyto Spanje
20  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Rusland
20  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Duitsland
22  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Rusland
22  Egor Filev & Anastasiya Belyakova Rusland
22  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Frankrijk
25  Vakaris Apvinis & Ugne Bliujute Letland
25  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulgarije

Round 3 (top 51)

27  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Tsjechië
27  Raffaele Caporusso & Anna Merolla Italië
27  Nikolay Kogut & Alisa Kirillova Rusland
27  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Rusland
27  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldavië
27  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
33  Thomas Altergot & Anissia Enes Duitsland
34  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Lithouwen
35  Shon Burshtein & Christina Gidikas Duitsland
35  Andrei Cicoare & Alina Blehm Duitsland
35  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Rusland
35  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Roemenië
35  Erik Wittenbeck & Michelle Gette Duitsland
35  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Duitsland
41  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Duitsland
42  Davide Cotroneo & Martina Maneschi Italië
42  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Roemenië
42  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azarbedjan
45  Niccolo Cicchetti & Noemi De Fortuna Italië
45  Zhang Yu Peng & Wang Yu Chen China
47  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rusland
48  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Rusland
49  Nikita Gross & Jennifer Bertram Duitsland
49  Daniele Moschetta & Jessica Cipriani Italië
51  Nicolae Matei Negruser & Mara Toma Roemenië

Round 2 (top 98)

52  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukraïne
52  Kamil Bochenek & Gabriela Werblinska Polen
52  Leho Holm & Marleen Lutter Estonië
52  Nikolay Reshetnikov & Polina Astakhova Rusland
52  Vsevolod Shagaev & Veronika Yudina Rusland
52  Yakov Shakhov & Milana Kuznetsova Kazachstan
52  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Byelorussia
59  Kirill Morgachev & Polina Baryshnikova Rusland
60  Dmitri Borovski & Mari-Liis Seppago Finland
61  Bertoldas Cepulis & Indre Sverciauskaite Lithouwen
61  Firmino Oliveira & Teresa Oliveira Portugal
61  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Letland
64  Dénes Szalai & Petra Balla Hongarije
64  Hu Kai Xi & Cao Xin Yu China
66  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Roemenië
66  Erik Heer & Elisabeth Byckov Duitsland
66  Christian Holweg & Anna-marie Starikova Duitsland
69  Emirs Ali Salmanovs & Ruta Punka Letland
70  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Roemenië
70  Andreas Bergen & Katharina Scharova Duitsland
70  Miroslav Bonev & Emiliya Dzhelebova Bulgarije
73  Yang Haoing & Sha Hanyu China
73  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Rusland
73  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Rusland
73  Kert Kullamma & Caroly Jänes Estonië
73  Cristian Vladicescu & Cristina Batrincea Moldavië
73  Liu Xiao & Li Can China
79  Márk Nagy & Liza Vörös Hongarije
80  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Moldavië
80  Nuno Oliveira & Maria Afoito Portugal
80  Aleksey Yazevskiy & Elina Viadzenikava Byelorussia
83  Daniil Bokov & Ekaterina Novikova Rusland
83  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusland
85  Vladislav Klekotsyuk & Agata Pugacheva Rusland
86  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Byelorussia
86  Nikolay Sukhanov & Anna Lapteva Rusland
88  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Hongarije
88  Tao Xu & Fan Chen Meng China
90  Denis Bauer & Evelyn Kraus Duitsland
90  Gabrielius Goštautas & Kristina Charitonovaite Lithouwen
90  Rasmus Lang & Martina Heimo Estonië
90  Francesco Spagnolo & Giulia Bernardoni Italië
90  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finland
95  Gustav Skovbon & Clara Adrian Denemarken
96  Mantas Kardokas & Emilija Petrulyte Lithouwen
97  Raphael Lindner & Kimberly Koparanova Duitsland
98  Evandro Barreto Duarte & Ines Barreto Ribeiro Portugal

Round 1 (top 142)

99  Xun Yu Long & He Xin Yang China
100  Kevin Hegaard & Cathrine Jrhof Singer Denemarken
101  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rusland
102  Artemi Fursov & Anastasia Huber Duitsland
102  Justin Lauer & Alisia Trunov Duitsland
102  Mirko Maina & Aurora Barilla Italië
102  Zhao Yingwei & Bian Qiyou China
106  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Italië
106  Angelo Micciche & Chiara Micciche Italië
108  Amir Bektemirov & Yana Bogash Kazachstan
108  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldavië
108  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Lithouwen
111  Mirko Raponi & Greta Fiore Italië
111  Matic Vucina & Zana Jereb Slovenië
113  Max Schuller & Isabel Preis Duitsland
114  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Duitsland
114  Nikita Pak & Mariyam Argymbaj Kazachstan
116  Alin Valentin Ivanescu & Diana Kristof Roemenië
117  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Zwitserland
118  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japan
118  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Rusland
120  Elvis Tabler & Alina Berberich Duitsland
121  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Frankrijk
121  Sven Rosanski & Anastasia Konor Duitsland
123  Paul Steindl & Pia Breidung Duitsland
124  Tim Grabenwoger & Hanna Kumhera Oostenrijk
124  Dominik Jancis & Monika Jurgilewic Lithouwen
126  Yu Hibino & Honami Miki Japan
126  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Rusland
126  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Duitsland
129  Gianmarco Rotondi & Sara Spinozzi Italië
129  Martin Schulz & Witta Majorov Duitsland
129  Zhu Shaodaoguo & Guo Qi Wen China
132  Yuri Biello & Greta Scaravelli Italië
132  Shaozhu Daoxi & Huang Jiaqi China
134  Sebastian Adrian Nedelcu & Anastasia Lamanova Duitsland
135  Cedric Wengel & Diana Leongart Duitsland
136  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Rusland
136  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Duitsland
136  Linus Hartmann & Eva Siegmann Duitsland
136  Erik Schäfer & Christina Peters Duitsland
140  Jaakko Kemppainen & Silja Jernvall Finland
140  Carlos Rudolph & Anastasia Rashkovy Duitsland
140  Jan Georg Stelzig & Berenike Reech Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}