Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior II 10-dance dinsdag 11 augustus 2015
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

2015 German Open Championships
Duitsland - Stuttgart dinsdag 11 augustus 2015

GOC Junior II 10-dance dinsdag 11 augustus 2015

Finale

1  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Engeland
2  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Lithouwen
3  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Rusland
4  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusland
5  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Lithouwen
6  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Roemenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Denemarken
8  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Roemenië
9  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusland
10  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Roemenië
11  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rusland
12  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusland

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Kwart-Finale

13  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Lithouwen
14  Georgiy Shvets & Diana Sattarova Rusland
15  Vakaris Apvinis & Ugne Bliujute Letland
16  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Rusland
17  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Rusland
18  Andrey Prikhodko & Nora Corpas Diaz Spanje
19  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Frankrijk
19  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldavië
19  Nikolay Reshetnikov & Polina Astakhova Rusland
22  Kirill Morgachev & Polina Baryshnikova Rusland
23  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Rusland
23  Daniil Savin & Anna Samusenko Rusland

Round 2 (top 49)

25  Egor Filev & Anastasiya Belyakova Rusland
26  Xun Yu Long & He Xin Yang China
27  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Duitsland
28  Kert Kullamma & Caroly Jänes Estonië
29  Yang Haoing & Sha Hanyu China
30  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulgarije
30  Liu Xiao & Li Can China
32  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Rusland
32  Vsevolod Shagaev & Veronika Yudina Rusland
34  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rusland
35  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Roemenië
36  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azarbedjan
36  Rasmus Lang & Martina Heimo Estonië
38  Yakov Shakhov & Milana Kuznetsova Kazachstan
39  Kamil Bochenek & Gabriela Werblinska Polen
39  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Moldavië
39  Nikolay Sukhanov & Anna Lapteva Rusland
42  Gabrielius Goštautas & Kristina Charitonovaite Lithouwen
42  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Rusland
42  Cristian Vladicescu & Cristina Batrincea Moldavië
45  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Byelorussia
46  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finland
47  Dénes Szalai & Petra Balla Hongarije
48  Dominik Jancis & Monika Jurgilewic Lithouwen
49  Vladislav Klekotsyuk & Agata Pugacheva Rusland

Round 1 (top 81)

50  Zhang Yu Peng & Wang Yu Chen China
51  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Byelorussia
52  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukraïne
52  Hu Kai Xi & Cao Xin Yu China
54  Mantas Kardokas & Emilija Petrulyte Lithouwen
55  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Duitsland
56  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Hongarije
57  Ilia Rotari & Raluca Dontu Moldavië
58  Márk Nagy & Liza Vörös Hongarije
58  Tao Xu & Fan Chen Meng China
58  Aleksey Yazevskiy & Elina Viadzenikava Byelorussia
61  Mirko Raponi & Greta Fiore Italië
62  Daniil Bokov & Ekaterina Novikova Rusland
63  Yu Hibino & Honami Miki Japan
64  Artemi Fursov & Anastasia Huber Duitsland
65  Kevin Hegaard & Cathrine Jrhof Singer Denemarken
65  Zhao Yingwei & Bian Qiyou China
67  Amir Bektemirov & Yana Bogash Kazachstan
67  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Rusland
69  Alin Valentin Ivanescu & Diana Kristof Roemenië
69  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Duitsland
71  Shaozhu Daoxi & Huang Jiaqi China
71  Nikita Pak & Mariyam Argymbaj Kazachstan
71  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Frankrijk
74  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Zwitserland
74  Jaakko Kemppainen & Silja Jernvall Finland
74  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Duitsland
77  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Rusland
78  Stanislav Antonyak & Yuliya Shved Ukraïne
78  Justin Lauer & Alisia Trunov Duitsland
80  Carlos Rudolph & Anastasia Rashkovy Duitsland
80  Zhu Shaodaoguo & Guo Qi Wen China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}